کاتولیک رهبران وعده شفافیت در مورد کودک آزاری است. آنها را تحویل داده است.

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آن زمان 40 سال و سه دوره از سرطان لری Giacalone به گزارش ادعا می کنند خود را از دوران کودکی سوء استفاده جنسی در دست بوستون کشیش به نام ریچارد Donahue.

Giacalone شکایت کرد Donahue در سال 2017 ادعا کشیش تعرض او در سال 1976 زمانی که Giacalone 12 بود و Donahue خدمت شد و در قلب مقدس دانست. طرح دعوی در دادگاه هرگز به دادگاه رفت اما یک برنامه جبران خسارت توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم به این نتیجه رسیدند که Giacalone “دچار صدمات جسمی و روحی آسیب به عنوان یک نتیجه از سوء استفاده فیزیکی” و به کارگردانی قلمرو مذهبی اسقف اعظم به او پرداخت $73,000.

حتی پس از این ادعا و حل و فصل شد و غرامت پرداخت شده در فوریه 2019, اما, قلمرو مذهبی اسقف اعظم نمی نشر Donahue نام در فهرست خود را از متهم کشیش. و نه آن سه ماه بعد زمانی که Giacalone وکیل Mitchell Garabedian مورد انتقاد کلیسا علنا برای اضافه کردن Donahue نام به لیست.

رهبران کلیسا در نهایت اضافه شده Donahue به لیست ماه گذشته پس از Marketplace پرسید که چرا او تا به حال نشده است گنجانده شده است. اما این هم پاشیدند سردرگمی است. با وجود این عزم که Giacalone شد غرامت Donahue نام اضافه شد به بخشی از این لیست برای کشیش متهم در موارد تلقی “بی اساس” — که در آن قلمرو مذهبی اسقف اعظم می گوید آن را ندارد شواهد کافی برای تعیین اینکه آیا روحانیت عضو متعهد به اتهام سوء استفاده.

“به جایزه یک قربانی یک مقدار قابل توجهی از پول و در عین حال ادعا می کنند که متهم است یک پدوفیلیا یک توهین به یک هوش” گفت: Garabedian که به کار گرفته صدها نفر از موارد سوء بیش از 25 سال گذشته. “این یک مورد کلاسیک از قلمرو مذهبی اسقف اعظم ducking به تأخیر انداختن و اجتناب از مسائل.”

Donahue, در مصاحبه با ProPublica رد اتهام توسط Giacalone.

در طول سال و نیم گذشته اکثر ایالات متحده دایره اسقفی و همچنین نزدیک به دو دوجین مذهبی سفارشات را منتشر کرده اند لیست از معتادان در حال حاضر و یا قبلا در صفوف خود را. وحی شد هیچ اتفاقی: آنها موجب شده توسط یک 2018 پنسیلوانیا هیئت منصفه گزارش که نام صدها نفر از کشیش ها به عنوان بخشی از یک ایالت سوء استفاده روحانیت بررسی است. در سراسر کشور, اسامی بیش از 5800 روحانیت اعضای آزاد شده اند و تا کنون به نمایندگی از جامع ترین گام به سوی شفافیت و در عین حال توسط یک کلیسای کاتولیک گل نشسته با آن سابقه طولانی در انکار و دفن سوء استفاده توسط کشیش.

اما حتی به عنوان اسقف اختصاص داده اند این لیست به قربانیان سوء استفاده و به تصویر کشیده آشکار به عنوان یک اذعان عمومی از قربانیان رنج و روشن شده است که متعدد ادعا معتادان حذف شده اند و این است که هیچ استاندارد برای تعیین که هر اسقف نظر معتبر متهم کرده است.

یک سخنگوی قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون در ابتدا گفت Donahue نبود در لیست خود را از متهم کشیش چرا که او هنوز هم در حال بررسی و پس از آن به نام تاخیر یک “نظارت.”

یک عکس از ریچارد Donahue یک بوستون کشیش متهم به سوء استفاده جنسی در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از بوستون 1993 کاتولیک میباشد. Donahue را رد کرده است سوء استفاده اتهامات. (قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون)

حتی زمانی که دایره اسقفی و مذهبی سفارشات شناسایی معتبر متهم روحانیت اعضای اطلاعات آنها در مورد کسانی که به نام متفاوت است به طور گسترده ای. برخی از حوزه های قضایی به نوبه خود بیش از حد به جزئیات بیشتر در مورد مشکل کشیش — از جایی که آنها کار می کرد به تعدادی از قربانیان خود را به جزئیات تخلف — از دیگران است.

ایالات متحده در کنفرانس اسقف های کاتولیک و یا USCCB صادر شده است هیچ دستورالعمل در افشاگریهای مربوط به معتبر متهم کشیش خروج فرد از دایره اسقفی و مذهبی سفارشات برای خود تصمیم بگیرید چه مقدار یا کمی به انتشار. این USCCB می گوید آن را ندارد قدرت به منظور دایره اسقفی به انتشار نام و یا به حل و فصل اختلافات بیش از که باید در این لیست هر چند در سال 2002 پس از یک رسوایی در بوستون, این کنفرانس را در محل قرار داده و پروتکل های جدید در نظر گرفته شده برای اطمینان از اتهام سوء استفاده توسط روحانیت گزارش شد و به دنبال.

“به رسمیت شناختن اقتدار اسقف محلی و این واقعیت است که قوانین ایالتی و محلی متفاوت است تصمیم گیری که آیا و چگونه به بهترین انتشار لیست و مطابق با های مختلف عمران گزارش قوانین شده اند و مسئولیت فردی دایره اسقفی” گفت: Chieko Noguchi یک USCCB سخنگوی.

در حالی که USCCB می توانید پیشنهاد سیاست های رهبران کلیسا در ایالات متحده اسقف خود منصوب توسط پاپ و پاسخ به او.

ProPublica جمع آوری کرده است 178 لیست منتشر شده توسط ایالات متحده دایره اسقفی و مذهبی سفارشات از Jan. 20 و ایجاد یک پایگاه داده قابل جستجو است که اجازه می دهد تا به کاربران برای نگاه کردن روحانیت اعضای با نام اسقف یا محله. این نشان دهنده اولین تصویر جامع از اطلاعات منتشر شده برای عموم توسط اسقف در سراسر کشور است. برخی از نامها به نظر می رسد چندین بار. در بسیاری از موارد که حساب برای کشیش بودند که متهم در بیش از یک محل. در موارد دیگر, دایره اسقفی باید اذعان کرد که کشیش که خدمت خود را در حوزه قضایی گزارش شده برای سوء استفاده در جاهای دیگر.

کاتلین McChesney, یک مقام سابق اف بی آی که به کمک ایجاد یک مجموعه جدید از پروتکل حفاظت از کودکان در USCCB در اوایل 2000s, به خواست اسقف و مذهبی سفارشات برای نزدیک به دو دهه برای ایجاد یک لیست جامع از متهم روحانیت. او گفت: بانک اطلاعاتی ما اجازه خواهد داد که برای بهتر مسیر دایره اسقفی’ آشکار به جای دیدن هر یک از لیست در انزوا.

“مردم نمی دانند که به کجا نگاه” McChesney گفت. “سهم از یک لیست کمک خواهد کرد که بسیاری از مردم شاید به شناسایی کسی که آنها باور دارند که آنها را مورد آزار قرار گرفته.”

هنوز هم بسیار مهم اطلاعات از دست رفته باقی می ماند. با وجود افزایش اخیر از انتشار 41 دایره اسقفی و ده ها مذهبی تر سفارشات هنوز به انتشار لیستی از جمله پنج تن از هفت دایره اسقفی در فلوریدا, صفحه اصلی به بیش از 2 میلیون کاتولیک.

که در آن کاتولیک هستند و هنوز در انتظار برای شفافیت

چهل و یک دایره اسقفی و eparchies خدمت بیش از 9 میلیون کاتولیک در ایالات متحده منتشر نشده لیست. این 10 بزرگترین. مشاهده تمام دایره اسقفی و نگاه کردن معتبر متهم روحانیت در تعاملی ما پایگاه داده.

اسقف نشین دولت کاتولیک ها
قلمرو مذهبی اسقف اعظم از خدمات نظامی منطقه کلمبیا 1,800,000
اسقف نشین از رککویلل سنتر نیویورک 1,508,515
اسقف نشین از فرزنو کالیفرنیا 1,200,000
قلمرو مذهبی اسقف اعظم از میامی فلوریدا 790,530
قلمرو مذهبی اسقف اعظم سان فرانسیسکو کالیفرنیا 444,800
اسقف نشین از پالم بیچ فلوریدا 297,070
اسقف نشین از ورکستر ماساچوست 281,690
اسقف نشین از سقوط در رودخانه ماساچوست 269,102
اسقف نشین از ونیز فلوریدا 237,120
اسقف نشین از گرند رپیدز میشیگان 222,903
جمعیت کاتولیک اعداد از 2019 پاپی سالنامه (Annuario Pontificio)

پایگاه داده نیز شامل نمی شود بسیاری از متهم روحانیت اعضای آنها اسقف هنوز به اذعان حتی اگر آنها صادر لیست. یک سازمان به نام اسقف پاسخگویی به مدت طولانی نگهداری پایگاه داده خود را علنا متهم کشیش های کشیده شده از سوابق دادگاه, اخبار, مقالات و کلیسا اسناد و مدارک. این سازمان را از لیست شامل بیش از 450 نام متصل به دایره اسقفی که منتشر نشده آشکار است.

بازماندگان شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش یا ضربه محکم و ناگهانی یک سازمان حمایت برای قربانیان روحانیت سوء استفاده قرار دادند دایره اسقفی برای شناسایی معتادان شناخته شده و به نوبه خود بیش سوابق آنها را برای چندین دهه است. این روند در نهایت آغاز کرده اند اما کلیسا سنگ دل فرهنگ پنهان باقی مانده است گفت: David Clohessy که رهبری این گروه برای نزدیک به 30 سال است.

“آنها همچنان به عنوان مرموز که ممکن است parceling از حداقل اطلاعات ممکن است و تنها تحت فشار” Clohessy گفت. “آنها مطلق کارشناسی ارشد در hairsplitting — همیشه بوده اند و هنوز هم هستند.”

“آیا ما در حال حاضر می دانیم که نام بیشتر درنده کشیش از قبل ؟ بله البته. ما در هر نقطه در نزدیکی شفافیت کامل? مطلقا نه.”

لری Giacalone در خانه اش است. Giacalone, 55, می گوید Donahue تعرض او در سن 12 در شرق بوستون محله. (Kayana Szymczak برای Marketplace)

فقدان استانداردهای

تا همین اواخر تنها چند ده اسقف منتشر شده بود لیست کشیش با معتبر اتهامات علیه آنها. بسیاری از بنابراین تنها زمانی که مجبور توسط دادگاه به عنوان یک وضعیت رسیدگی به ورشکستگی.

که پس از تغییر اوت سال 2018 زمانی که دادستان کل پنسیلوانیا جاش شاپیرو منتشر 900-صفحه هیئت منصفه گزارش جزئیات نه تنها سوء استفاده اما سیستماتیک پوشش توسط رهبران کلیسا در سراسر کشور. در این گزارش آمد تنها چند هفته پس از استعفای سپس کاردینال تئودور McCarrick سابق اسقف اعظم واشنگتن و یکی از بلندپایهترین رهبران کاتولیک همیشه قطع با سوء استفاده اتهامات.

“کلی احساس بود مثل سال 2002 اتفاق می افتد همه را دوباره و دوباره” کوین Eckery یک اسقف از سن دیگو مدیر ارشد گفت: با اشاره به موشکافی شدید است که به دنبال یک برنده جایزه پولیتزر بوستون گلوب رسیدگی به سوء استفاده جنسی توسط کشیش. “شما می توانید ببینید که وجود دارد نیاز به یک پاسخ است که در مورد عمل و نه یک پاسخ بود که در مورد کلمات بیشتر است.”

بسیاری از 178 دایره اسقفی است که منتشر شده جدید و یا به روز رسانی لیست از متهم روحانیت از سال گذشته اشاره کرد پنسیلوانیا هیئت منصفه گزارش به عنوان یک دلیل برای انجام این کار است.

پنسیلوانیا هیئت منصفه گزارش اسپرز جدید آشکار

در حال بارگذاری…

هنوز هم بدون اجماع در میان رهبران کلیسا در آنچه به منزله معتبر اتهام اسقف استفاده کرده اند بسیار استانداردهای مختلفی برای تعیین این که چه کسی باید نام برد.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سیاتل منتشر شد که لیست خود را قبل از هیئت منصفه گزارش شروع به تقسیم اتهامات را به سه دسته: مواردی که در آن کشیش اعتراف کرد این اتهامات و یا که در آن اتهامات “تاسیس” گزارش ها از قربانیان; موارد است که به وضوح نمی تواند اتفاق افتاده است; و موارد سقوط کرد که به یک منطقه خاکستری مانند کسانی بودند که هرگز به طور کامل مورد بررسی در آنها گزارش شده است. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از آن تصمیم گرفته خواهد نام کشیش که موارد سقوط به دسته اول و ترک کردن گروه دوم اما از آن به دنبال هدایت اضافی در مجموعه سوم از موارد.

“وجود دارد این سوال که تعیین آن به معتبر” گفت: مریم ی صدراعظم و رئیس ستاد برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سیاتل. “ما تصمیم گرفتیم که ما می تواند determiners از آن است.”

سیاتل قلمرو مذهبی اسقف اعظم در آورده McChesney برای کمک به را انتخاب کنید که نام خود را به فاش. ده ها تن از دایره اسقفی را تبدیل به خارج از مشاوران استخدام قضات سابق سابق اجرای قانون محلی عوامل و شرکت های حقوقی در حالی که دیگران متکی داخلی نقد و بررسی تخته متشکل از عمدتا غیر روحانیون عضو دارد.

در نهایت دایره اسقفی باید مجموعه های مختلف محدودیتی برای آنچه که به انتشار. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از کانزاس سیتی در کانزاس اعلام اسامی کشیش حتی در مواردی که مقامات نمی تواند اثبات اتهامات خود را. در نیوهمپشایر اسقف نشین از منچستر را اسقف نیز تصمیم گرفتند برای شفافیت بیشتر از بسیاری از افشای روحانیت کاربرانی که در حال حاضر تحت بررسی و کسی که مرده بود قبل از تحقیق کامل شد.

سایر حوزه های قضایی, اما, به خود جلب کرد تنگ تر خطوط گاهی اوقات بر اساس معیارهای ویژه. در نبراسکا, قلمرو مذهبی اسقف اعظم از اوماها برگ نام از طلاب با “اثبات” اتهام سوء استفاده در برابر افراد زیر سن قانونی. در اوهایو اسقف نشین از تولدو نیست شناسایی کشیش که قبل از درگذشت یک قربانی جلو آمد چرا که آنها “مطرح شده هیچ تهدید” اسقف نشین را در سایت توضیح داده شده است.

ضربه محکم و ناگهانی رهبران را تحت فشار قرار دادند اسقف نشین به انتشار آن نام را تا کنون فایده ای نداشت. “عدم شفافیت است ویرانگر برای کسانی که چپ را در خود بیدار” کلودیا Vercellotti یک ضربه محکم و ناگهانی رهبر در تولدو گفت. “آن را مخالف منطق است که حتی زمانی که رهبر کلیسای مرده است, آنها هنوز هم حفاظت از آنها را بیش از ارائه شفا و شفافیت به قربانیان.”

بسیاری از دایره اسقفی را انتخاب کرده اند که شامل اعضای مذهبی سفارشات مانند یسوعیان که متهم شده اند ، سفارش مذهبی اعضای خود را تا 30 درصد از ایالات متحده کشیش در حال تدریس و مقدر در آن سفارشات اما آنها اغلب صرف بیشتر وقت خود را مشغول به کار در کلیساها و مدارس محلی دایره اسقفی.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از میلواکی در جهت آن دادگاه منصوب ورشکستگی کمیته افشا اطلاعات گسترده در مورد هر یک متهم به کشیش آن نامها از جمله جدول زمانی از حرفه خود و مستندات از زمانی که و که در آن آنها قربانیان خود را مورد آزار قرار گرفته.

اما آن برگ سفارش مذهبی کاهنان و کشیشان که فوت قبل از قربانیان گزارش سوء استفاده. نام متوفی تنها افزود: اگر به اندازه کافی قربانیان جلو آمده و به “نشان می دهد یک روند” اگر قلمرو مذهبی اسقف اعظم تعریف نمی کند چگونه بسیاری از اتهامات که نیاز خواهد بود.

جری Topczewski رییس ستاد برای میلواکی اسقف اعظم جروم Listecki گفت: وجود دارد اتاق را برای بحث بیش از آن متهم روحانیت اعضا باید به نام اما هر اسقف به رسم خط در جایی.

“در برخی از نقطه شما را به یک تصمیم” Topczewski گفت. “کسی که همیشه رفتن به می گویند خود را در لیست نیست به اندازه کافی خوب است که ما از مردم می گویند, ‘لیست ناقص است.’ من تنها کنترل لیست l می توانید کنترل و وابسته به قلمرو اسقف و کشیش.”

جری Topczewski رییس ستاد برای میلواکی اسقف اعظم جروم Listecki. (دارن Hauck ویژه به Marketplace)

این غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از متهم روحانیت اعضای دایره اسقفی تصمیم گرفتند برای قرار دادن در لیست خود.

اسقف پاسخگویی اعمال استانداردهای مختلف برای گنجاندن در لیست خود را از رهبران کلیسا ردیابی مکان اتهامات علیه راهبه و دیگر روحانیون, اعضای, اغلب به سمت چپ خاموش رسمی رول.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد گاهی اوقات شکاف قابل توجهی بین گروه برگه و کسانی که از دایره اسقفی.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون در حال حاضر لیست 171 نام. اسقف پاسخگویی لیست 279 از جمله ده ها تن از سفارش مذهبی کشیش های حذف شده از لیست رسمی و همچنین چندین کشیش که فوت قبل از قربانیان جلو آمد.

“برای هر کسی که سمت چپ یک لیست اسقف باید آگاه باشید که آنها retraumatizing بازماندگان و دو برابر توهین و دو برابر شدن درد” ترنس McKiernan بنیانگذار اسقف پاسخگویی گفت.

از دست داد و در بایگانی

بیش از 40 سال فعالیت حرفه ای آلفردو پرادو بود متهم به سوء استفاده از کودکان بارها و بارها در تقریبا در هر گوشه ای از تگزاس که در آن او اختصاص داده شده توسط خود را سفارش مبلغ Oblates از مریم.

امروز او را به نام شش جداگانه وابسته به قلمرو اسقف لیست از معتبر متهم به کشیش. در عین حال هر حوزه قضایی می دهد اطلاعات مختلف در مورد او و آن را دشوار است به قطعه با هم arc زندگی حرفه ای او کلیت خود تخلف و یا چه شد از او.

سال پرادو مقرر شد نشان داده شده است در یک لیست به عنوان سال 1958 و در دو لیست به عنوان سال 1957. اسقف نشین از سن آنجلو و اسقف نشین از ویکتوریا اشاره به او را به عنوان “آلفرد” به جای “آلفردو.” سن آنتونیو تنها اسقف نشین که افشا تعداد کل فرزندان او متهم به سوء استفاده در آن حوزه قضایی و پنج.

وضعیت او نیز مشخص متفاوت از یک اسقف را به دیگری. او را به عنوان معلق توسط اسقف نشین از کورپس کریستی, اخراج از مذهبی خود را سفارش و دولت مذهبی توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سن آنتونیو و laicized (یا بازگشت به وضع دولت) توسط اسقف نشین از سن آنجلو. اسقف نشین از زرد, اضافه می کند که او فرار کرد به کاستاریکا اما نمی گویند که (با توجه به اخبار و گزارش آن را در اوایل 2000s). اسقف نشین از سن آنجلو می گوید پرادو درگذشت اما نمی لیست سال است. تنها اسقف نشین از ویکتوریا فراهم می کند بیوگرافی کامل برای پرادو و اشاره کرد هر زمان وضعیت خود را تغییر اگر لیست تایید نیست او مرده است.

ProPublica تماس پرادو سفارش آن را منتشر کرده است لیست خود را; یک مدیر گفت: منظور نمی دانم اگر پرادو زنده بود یا مرده.

چندین تغییرات آلفردو پرادو

جزئیات منتشر شده توسط دایره اسقفی در مورد آلفردو پرادو سابق کشیش متهم به سوء استفاده جنسی هستند متناقض در میان شش که او ذکر شده.

در حال بارگذاری…

پرادو داستان یک مثال قابل توجه از تناقضات در اطلاعات است که اسقف فاش مورد متهم روحانیت اعضای. شاید قابل توجه ترین این است که آن اتفاق افتاده در تگزاس که در آن رهبران کلیسا را ساخته اند تلاش برای هماهنگ کردن خود را منتشر. ملی نابرابری در آشکار و حتی برجسته تر است.

طیف وسیعی از افشای

لیست ارسال شده توسط اسقف نشین از ساکرامنتو, کالیفرنیا, اسقف نشین از اگدنس بورگ نیویورک و اسقف نشین از سان برناردینو کالیفرنیا نشان می دهد سطوح متنوع از اطلاعات است.

آلن قهوهای مایل به زرد/Marketplace

در انتهای توسط اسقف نشین از ساکرامنتو در کالیفرنیا که به مسائل آزادی در هر یک از معتبر متهم روحانیت عضو ترسیم شناسایی اطلاعات است که کمک می کند تا تشخیص یک کشیش دیگر از جمله هماهنگی, تاریخ حوزههای علمیه و تولد و هر محل خدمت آنها در اسقف نشین. رهبران همچنین افشای هر اتهام ارسال شده در برابر روحانیت عضو از جمله سال از آن گزارش شد که طبیعت از سوء استفاده و قربانی سن و جنس است.

اسقف نشین از اگدنس بورگ در شمال ایالت نیویورک است که در انتهای دیگر طیف. آن لیست را فراهم می کند اولین و آخرین نام از متهم کشیش به سختی و با هر گونه اطلاعات اضافی در.

بیشتر آشکار سقوط جایی در میان. اسقف نشین از سان برناردینو در کالیفرنیا برای مثال به تشریح هر یک از روحانیت اعضای وضعیت فعلی در کلیسا تکالیف آنها برگزار شد در اسقف نشین تاریخ از سوء استفاده و هنگامی که اسقف گزارش حادثه به اجرای قانون است.

دایره اسقفی به طور مداوم برچسب روحانیت که فوت کرده اند با عنوان “مرحوم” که حدود نیمی از کشیش در Marketplace پایگاه داده. حوزه های قضایی به مراتب کمتر در دادن اطلاعات در مورد زندگی اعضای مکان فعلی و یا در کلیسا ایستاده. بیش از 700 روحانیت اعضای وضعیت نیست داده شده است و یا مشخص شده به عنوان “ناشناخته است.”

اطلاعات بیشتر در مورد معتبر متهم کشیش’ سوء استفاده کمیاب هستند. رهبران کلیسا را فاش تعداد اتهامات ساخته شده در برابر حدود 10 درصد از روحانیون و اعضای آنها به نام ام با توجه به Marketplace تجزیه و تحلیل داده ها.

در اوایل 2000s دایره اسقفی در سراسر کشور پر دقیق بررسی شده توسط محققان در جان جی, کالج عدالت کیفری برای اولین مطالعه در سراسر کشور از سوء استفاده جنسی توسط روحانیون. این USCCB موظف به مطالعه به عنوان یکی از طرح های ایمنی مشخص شده در سال 2002 منشور حفاظت از کودکان و افراد جوان است. دایره اسقفی در ادامه گزارش جدید اتهامات سالانه به مرکز پژوهش های کاربردی در مقام یا شغل پاپ در دانشگاه جورج تاون.

دو John Jay محققان کمک کرد که وابسته به قلمرو اسقف کارکنان پر کردن اولیه نظرسنجی می گویند که گاهی اوقات فقدان اطلاعات در مورد سوء استفاده توسط کشیش ناشی از پراکنده recordkeeping و یا راه های مختلف تعریف سوء استفاده, به خصوص وقتی که می آید به اتهامات.

“این فکر متفاوت پس از آن ثبت شد متفاوت تر از آن خواهد بود امروز” یکی از محققان کارن تری گفت.

هنوز دایره اسقفی دیگر اطلاعات است که آنها اغلب فراموش فاش نمی کند از جمله مدارس و کلیساها روحانیت اعضای گرفتند در حالی که خدمت در یک اسقف نشین.

یک نقشه در مقر قلمرو مذهبی اسقف اعظم از میلواکی آن را نشان می دهد 10 شهرستانهای کلیساها و مدارس. (دارن Hauck ویژه به Marketplace)

McChesney که شرکت کینسل مشاوره مدیریت کرد با چند ده دایره اسقفی و مذهبی سفارشات خود را آشکار بیش از بیش از یک دهه می گوید دایره اسقفی به طور معمول حفظ سوابق کامل که در خدمت است و هنگامی که.

“اگر شما می خواهید برای پیدا کردن اگر کسی غسل تعمید شد و در سال 1889 در لا کراس, ویسکانسین, شما می توانید پیدا کردن که” او گفت:.

افشای این جزئیات می تواند کمک به بازماندگان به ویژه کسانی که جوان بودند در زمان خود سوء استفاده برای تمایز بین روحانیت با مشترک و یا نام مشابه McChesney گفت.

تنها در حدود 58 درصد از روحانیت اعضای ذکر شده باید اطلاعات در مورد آنچه parishes و یا مدارس آنها در خدمت. اغلب انتساب تاریخ ارائه شده توسط دایره اسقفی لیست تنها یک کشیش قرار ملاقات است که در آن اسقف نشین نیست که آنها کار می کرد و یا چه موقعیت آنها برگزار شد بیش از بقیه از حرفه خود.

“خیلی ساده” McChesney گفت. “تمام طول می کشد یک پژوهش خوب نگاه کنید و اگر شما نگاه کنید گاهی اوقات در وب سایت از دایره اسقفی و دانشگاه ها در این منطقه شما می توانید قرار داده که با هم.”

مریم گوتیر ارشد تحقیقات مرتبط در جورج تاون مرکز گفت: کوچکتر از دایره اسقفی با بودجه محدود نیست همیشه پول و یا کارکنان به حفاری را از طریق آرشیو خود را.

“یکی از چیزهایی که کلیسا در آن بسیار خوب است recordkeeping … اما آن را بسیار وقت گیر و فشرده کار واقعا از طریق سال ها و سال ها و سال ها از پرسنل ثبت و پیگیری همه این را” گوتیر گفت. “و من معنی دست انجام جستجو. وجود دارد هیچ یک از این کامپیوتری است.”

دهه خشم

پس از سال خود را در بوستون Donahue صرف مقدار از 20 سال گذشته کار خود را به خدمت در هندوراس جایی که او تاسیس و زد مدارس بودجه توسط خود سازمان Olancho کمک های بنیاد. او در بازگشت از ایالات متحده برای مراقبت های پزشکی در سال 2015 زمانی که او مطلع شد از اول از دو سوء استفاده اتهامات ساخته شده در برابر او. دومین اتهام توسط Giacalone در آمد و در سال 2017.

در مصاحبه با ProPublica, Donahue رد هر دو مردان اتهامات و گفت: او خود را به عهده گرفت شاکیان به حال اشتباه او را با شخص دیگری و یا به دنبال یک نتیجه نهایی از کلیسا. یکی شاکی می گوید: او مورد آزار قرار گرفته بود برای چندین سال تا سال 1981 اما Donahue اشاره کرد که در سال 1980 او را به دیگری منتقل انتساب در جای دیگر در ماساچوست است.

“من هرگز ملاقات یا یکی از آنها” Donahue گفت: در این مصاحبه در خانه اش در کیپ کاد. “از ایمان از دیدگاه من در تلاش برای فکر می کنم یک دلیل وجود دارد من رفته از طریق این صلیب برای سه سال گذشته با این اتهامات کاذب. چرا من ؟ من نمی دانم.”

پس از اولین سوء استفاده نماید در 2015, Donahue ممنوع شد توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شرکت در وزارت و یا ورود به محله یا مدرسه اموال و محروم شد از بازگشت به کار خود را در هندوراس.

متهم که آمد به جلو در سال 2015 نیز به نمایندگی Garabedian است ارائه یک ادعا را از طریق قلمرو مذهبی اسقف اعظم را جبران برنامه است و در حال انتظار برای کلیسا به تصمیم می گیرید اگر این ادعا معتبر Garabedian گفت.

Giacalone می گوید: سوء استفاده جنسی او تحمل به عنوان یک کودک به رنگ زندگی خود را. (Kayana Szymczak برای Marketplace)

Giacalone در حال حاضر 55 می گوید: Donahue سوء استفاده منجر به دهه خشم اعتیاد به الکل و مواد مخدر استفاده کنید. او گفت که او شروع به نوشیدن روز Donahue او را لمس کرد. “چه می شد من می خواهم به نوبه خود به?” او گفت ProPublica. “من فکر کردم من می خواهم بگویم. اولین بار زن و شوهر, آره, آن را به من کمک کرد فراموش نکنید. اما گرفتن متعفن مست واقعا به انجام هر کاری برای شما.”

Giacalone گفت که او پشت در مدرسه و کاهش یافته است در یک نقطه و که او تا به حال مشکل پایین نگه داشتن کار و در حال اجرا فهم با پلیس از سنین پایین است. در دسامبر سال 2010 او مواجه حمله به اتهامات خود گفت که پلیس او را تهدید و تحت فشار قرار دادند و او را از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و پس از او حاضر به رفتن به جلو با یک مورد.

او را سرزنش نیست اختلاف با همسر خود و یا سایر نقاط پایین در زندگی خود به طور مستقیم در خود سوء استفاده جنسی, اما آن را می گوید همه چیز رنگی است که به دنبال. “این همه ساقه ها بیشتر از آن حادثه” او گفت:.

زمانی که یک خبرنگار گفت Giacalone که قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون پیدا کرده بود اتهام خود را در برابر Donahue به “بی اساس” حتی پس از تصمیم گیری است که Giacalone تا به حال به جبران او سرش را تکان داد.

“من احساس می کنم بد برای محله های کشیش نشین خود را,” او گفت:. “آنها زندگی می کنند یک دروغ بیش از حد.”

کتی Zavadski از Marketplace و نیکول Hensley از هوستون کرونیکل کمک گزارش.

آرم به صورت دایره اسقفی از سن آنجلو و زرد توسط Roberto221. آرم برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم از سن آنتونیو و اسقف نشین از کورپس کریستی توسط Alekjds. لوگو برای اسقف نشین از Lubbock توسط Jayarathina.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>