کاترین زتا-جونز سوگواری کرک داگلاس پس از مرگ او در سن 103

خانواده را دوست دارم. کاترین زتا-جونز پرداخت ادای احترام به پدر مرحوم او در قانون Kirk Douglas, پس از خبر درگذشت او در چهار شنبه, فوریه 5.

“به من عزیزم کرک من باید شما را دوست دارم برای بقیه زندگی من” زتا-جونز 50 نوشت: در کنار یک عکس از خودش به داگلاس یک بوسه از طریق Instagram روز چهارشنبه. “من از دست شما در حال حاضر. خواب تنگ…”

این Spartacus ستاره درگذشت در سن 103, پسر مایکل داگلاسکه زتا-جونز’, شوهر, تایید از طریق رسانه های اجتماعی ساعت زودتر.

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی,” The Kominsky روش ستاره و 75 نوشت: در اطلاعیه خود.

“اما به من و برادران من Joel [داگلاس] و پیتر [داگلاس] او به سادگی پدر به کاترین, فوق العاده, پدر, به نوه او و نوه بزرگ خود را با محبت پدربزرگ و به آن [Buyden]فوق العاده شوهر” مایکل اضافه شده در کنار یک گروه از عکس ها از خانواده و پدر خود را در طول سال.

Michael-Douglas-and-Catherine-Zeta-Jones December-2006-Kirk-birthday-party
الکس برلینر/BEI/شاتر

او نتیجه گرفت: “به من اجازه دهید در پایان با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود. #KirkDouglas.”

این قهرمان ستاره یکی از آخرین زندگی از بازیگران هالیوود در عصر طلایی. کرک ستاره دار در بیش از 90 فیلم و تلویزیون را نشان می دهد پس او شروع به در صنعت در 1940s.

در سال 2018 او مفتخر شد در گلدن گلوب و دختر در قانون زتا-جونز درست بود توسط سمت خود را. این اقیانوس دوازده بازیگر او را به نام “افسانه زنده” را به عنوان او ارائه جایزه در کنار او در طول این رویداد.

برخی از کرک بزرگترین box office بازدید عبارتند از بد و زیبا و 20,000 Leagues Under the Sea. او در طول زندگی حرفه ای کرک دریافت خم شدن جایزه یک عمر دستاورد یک جایزه اسکار افتخاری در سال 1996 ارائه شد با مدال آزادی ریاست جمهوری از رئیس جمهور جیمی کارتر در سال 1981.

هالیوود افسانه جان سالم به در با همسر, Anne Buydens, 100, فرزندان مایکل جوئل و پیتر داگلاس و نوه کامرون Carys, Dylan, رایان, تایلر, Kelsey and Jason Douglas.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de