Cassie رندولف است ‘افتخار’ از Colton و کتاب جوک در مورد عکاسی از خود بازی

بزرگترین مشوق! Cassie رندولف ستایش او پسر, Colton آندروودبرای تبدیل شدن به یک نویسنده, اما نه قبل از اینکه مجبور باشید کمی سرگرم کننده در او.

“شما واقعا می دانم که چگونه به درایو من دیوانه در قرنطینه” Randolph, 24 نوشت: از طریق Instagram روز دوشنبه, آوریل 6 در مرجع به عشق او. “و شما ممکن است مطلق کابوس به آینه selfies با.. اما من خیلی خیلی افتخار می کنم و همه کار سخت شما را به کتاب خود را!”

سابق لیسانس شرکت کننده به اشتراک گذاشته یک سری عکس از خودش در تلاش برای به دست آوردن تصویر کامل با آندروود.

‘Bachelor’ Alum Cassie Randolph Jokes About Colton Underwood’s Selfie Skills, Says She’s ‘Proud’ of Him and His New Book
Cassie رندولف و Colton آندروود. حسن نیت ارائه میدهد از Cassie رندولف/Instagram

تصویر اول نشان داد او با خوشحالی لبخند با بازیکن سابق فوتبال, 28, به عنوان او در کتاب خود. بعدی چند عکس نشان داد آندروود گرفتن مسخره پرتاب رندولف بیش از شانه خود را و به دنبال پریشان در طول خود را زن و شوهر شاخه های عکس.

Randolph به پایان رسید او Instagram ادای احترام با یک کلیپ از مایکل اسکات (Steve Carell) از دفتر گفت: “چرا شما در راه است که شما” دوباره سرگرم کننده از او ،

“چقدر سرد است که شما را وادار به تماس خود را یک نویسنده در حال حاضر” کالیفرنیا بومی خود ادامه داد. “عشق شما مقدار زیادی 💙.”

روز شنبه, مارس 7, کلرادو, مادری که به طور کامل بهبود از coronavirus در ماه آوریل پس از هفته ها از حال بد به بانوی خود را عمده فریاد از طریق Instagram.

“او سختکوش پرشور درک نوع و بزرگترین قلب” سابق واقعیت تلویزیون ستاره نوشت و اشاره کرد راندولف خانواده برای مراقبت از او در حالی که او بیمار بود در خانه خود را. “من می توانم با تشکر از @cassierandolph و کل رندولف خانواده به اندازه کافی برای مراقبت از من در حالی که من دور از خانواده من است.”

یک هفته قبل آندروود باز کرد تا در مورد کتاب جدید خود این بار اول: پیدا کردن خودم و به دنبال عشق در تلویزیون واقعیت.

“در جریان لیسانس آورده زیادی به من — برخی خوب و برخی از من هرگز قادر به کشف کردن” او نوشت: از طریق Instagram در 31 مارس است. “من رفتم دنبال عشق و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد خودم از تصور من.”

این ورزشکار سابق افزود: “امروز من برای اضافه کردن ‘نویسنده’ به لیستی از کلمات که توصیف من در میان بسیاری از چیزهای دیگر. من امیدوارم که این کتاب می تواند طنین انداز و یا کمک به حتی فقط یک نفر است که مبارزه و یا رفتن را از طریق یک بار در زندگی خود را. خیلی ممنون از همه شما برای رفتن در این سفر با من.”

رندولف و Underwood ملاقات در فصل 23 از لیسانس در سال 2019.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>