پرونده بسته شده: قاضی میشیگان گریس را حذف می کند، نوجوان سیاه به خاطر انجام ندادن کار مدرسه آنلاین، از احتمال

زندانی شده

ProPublica ایلینوی یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما ثبت نام کنید.

این داستان با مجله دیترویت آزاد پرس و بریج منتشر شد.

یک قاضی دادگاه خانواده میشیگان روز سه شنبه این حکم را فسخ کرد و پرونده گریس را بست، نوجوانی که بازداشت ش به بررسی ملی انجامید پس از اینکه یک داستان پروعمومیایلینوی در ماه گذشته به جزئیات پرونده اش پرداخت.

دختر 15 ساله در اواسط ماه مه به مرکز نوجوانان در میان COVID-19 همه گیر فرستاده شده بود به خاطر نقض مشروطی خود را هنگامی که او انجام نمی مدرسه آنلاین خود را. اون سال پيش به خاطر اتهاماتي که به مادرش حمله کرده بود و سرقت موبايِل همکلاسي ش به جرم جرم شبهه ي زني به شبهه ي زني متهم شده بود

در جلسه دادگاه ی 20 دقیقه ای که جریان زنده بود، قاضی ایالت اوکلند مری الن برنان توصیه یک کارگر پرونده را تصویب کرد که گریس از این حکم آزاد شود و پرونده اش بسته شود. دادگاه استیناف میشیگان در ۳۱ ژوئیه حکم یرای آن را گرفت که دستور آزادی گریس از دهکده کودکان را داد، تاسیسات ی در حومه دیترویت که از ۱۴ مه در آن برگزار شده بود – ابتدا در بازداشت امن و سپس در یک برنامه درمانی.

برنان گفت: «جلو رفتن، دادگاه امیدوار است که [گریس] ابزار را داشته باشد و انتخاب های متفاوتی در خانه و مدرسه اش انجام دهد» اون گفت دخالت دادگاه به طور مناسب خاتمه داده شده

“من آرزو می کنم این خانواده خوب است، او گفت: “.

مادر گریس در یک تماس تلفنی کوتاه پس از جلسه دادرسی گفت که او و دخترش «دوباره روی اهدافی که برای هم تعیین کرده بودیم» جمع می کنند و همچنین «به هر صورت جشن می گیرند.».

“برای گفتن که ما از نتیجه خوشحال است ، دست کم ، مادر ، کاریز ، گفت : در بیانیه ای. در حالی که این یک فرایند تاسف بار و دردناک بود، آن را در نهایت گریس و بازگشت دائمی به خانه به خانواده اش منجر شده است.”

جلسه با وکلای گریس آغاز شد و درخواست کردند که برنان از پرونده خود را بازپس می کند، و به نقل از گذشته “رفتار پر تماس” از جمله یک جلسه شنیداری اواسط ژوئیه که در آن قاضی “عمومی لابه اهورا” گریس و درخواست آزادی او از دهکده کودکان را رد کرد. وکیل های گریس سپس به دادگاه تجدید نظر، که دستور داد او را به خانه مادرش با شرایط ی که برنان در ماه آوریل تعیین کرده بود، فرستاده است.

جلسه بعدی گریس برای 8 سپتامبر برنامه ریزی شده بود، اما برنان سه شنبه “جلسه بررسی شتاب” را پس از تصمیم دادگاه تجدید نظر تعیین کرد. برنان درخواست وکلای گریس برای بازپس کردن خود از پرونده را رد کرد. در عوض، او از تصمیم قبلی خود برای قرار دادن گریس در دهکده کودکان دفاع کرد و گفت که برنامه بلند مدت “برای ایجاد یک تغییر پایدار در الگوهای رفتاری طراحی شده است.” او گفت گریس در آن برنامه پیشرفت می کرد و درمان دریافت کرده بود و با یک پناهگاه حیوانات شهرستان کار می کرد تا سگ ها را برای فرزندخواندگی آماده کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>