Cardi B تلاش برای به دست آوردن یک موم بیکینی در قرنطینه: ‘امروز درد روز


Cardi B Attempts to Get a Bikini Wax During Quarantine: 'Today Is Pain Day'
Cardi B. Stephen Lovekin/شاتر

در خانه و کوتاهی مو و ناخن و مانیکور را تبدیل به هنجار در طول COVID-19 قرنطینه اما عملا دانش جهانی است که بیکینی واکس در انتظار هستند تا اطلاع ثانوی. مگر اینکه شما Cardi B.

“من آن را دوست دارم” خواننده به او در زمان Instagram داستان در پنج شنبه, مارس 26 به او تعجب 63.3 میلیون پیروان با تصویری از او را تحت ناراحت کننده اپیلاسیون روند. رپر لباس پوشیدن در عرق و یک ماسک صورت برای انتصاب که به احتمال زیاد محل در خانه خود را.

“امروز درد روز” 27 ساله نوشت: در Instagram, داستان قبل از به اشتراک گذاری این NSFW فیلم با پیروان.

در طول دوره دلخراش تجربه Cardi B است فیلم برداری فریاد در عذاب. او فریاد زد: “نه! هیچ! هیچ!” درست قبل از او موم کار آغاز شد.

در یک نقطه او درخواست شده است که “ناخن بانو” دست خود را نگه دارید. در این زمان آن مشخص نیست که آیا یا نه مجری با موفقیت به پایان رسید مو-حذف جلسه.

Cardi B Attempts to Get a Bikini Wax During Quarantine: 'Today Is Pain Day'
حسن نیت ارائه میدهد از Cardi B/Instagram

طرفداران نمی تواند کمک کند اما به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد Cardi را اپیلاسیون sesh در توییتر. یک نفر گفت: “Cardi ب گرفتن موم و بازیگری مانند او از تولد.”

دیگران نبودند خیلی هیجان زده برای دیدن ستاره گرفتن یک درمان زیبایی در حالی که بسیاری از باقی می ماند و قادر به طول قرنطینه. “و Cardi ب گرفتن موم” این کاربر توییتر نوشت. “قرنطینه ندارد همان معنی در همه جا.”

برانکس بومی نه تنها یک برزیلی — er, خوب, تلاش — اما او همچنین مجموعه ای تازه از بلند صورتی آکریلیک. دوشنبه, مارس 27 او ارسال شده یک عکس از بالکن پوشیدن athleisure و تطبیق موهای خود را به چنگال.

پیشتر در ماه گرمی برنده جایزه گفتگو با برنی ساندرز. قبل از صحبت در مورد سیاست و تصمیم خود را برای حمایت جو بایدن از رئیس جمهور این سناتور پرسید آکریلیک-عاشق به نقد خود ناخن.

“من می خواهم شما را به یک نگاه در ناخن من” او گفت:. “چگونه آنها به دنبال؟”

“آنها به دنبال بسیار قرنطینه” او hilariously پاسخ داد. “من می تواند به شما شده است در قرنطینه در حالی که در حال حاضر با ناخن های خود را. اما شما می دانید آنچه که آن را ok عمو برنی.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ کروناویروس, اطلاعات, راهنمایی, و, پشتیبانی, مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه کروناویروس علائم تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>