نمی تواند دوختن ؟ این میکرو ماسک صورت را پوشش دهان و بینی خود را

لطفا توجه داشته باشید: اطلاعات زیر در نظر گرفته شده است به تشخیص, درمان, درمان و یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری.

فقط چند ماه پیش کلمه “ماسک صورت” داشته اند ما درخواست “ورق یا خاک رس؟” — اما زمان باید به سرعت تغییر کند. محصولات مراقبت از پوست است که قطعا هنوز هم مهم است اما در حال حاضر نگه داشتن بینی و دهان خود را پوشش داده شده در بالا نگرانی و CDC توصیه می کند با پوشیدن یکی هر زمان که شما نیاز به گام خارج از خانه خود را!

در حالی که ماسک ها در درجه اول برای کسانی که احساس بیمار قابل توجه درصد از کسانی که در حال حاضر آلوده کاملا بدون علامت به معنی آنها می تواند گسترش ویروس حتی بدون تحقق آن دارند. این مشخص شده است که بهتر است به خطا در کنار احتیاط در حال حاضر و پوشیدن ماسک در مکان عمومی, بدون توجه به آنچه. اما اگر شما یکی را نداشته باشند ؟

woman-wearing-mask
آمازون

آن را ببینید!

دریافت iHeartRaves بدون درز ماسک صورت Bandana فقط برای $7 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 27 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 6 2020 اما در معرض تغییر است.

نه هر کس دسترسی به پزشکی-درجه یا N95 ماسک صورت و حتی اگر شما فراموش کرده اند برخی آن را بهترین برای اهدای آنها به خط مقدم پزشکی کارگران که برای آمدن چهره به چهره با بیماری در هر روز است. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟ بهترین خود را با آنچه شما داشته باشد. سعی کنید با استفاده از ماسک های پارچه ای! شما لازم نیست برای دوختن یک یا هر چیزی علاقه داشتن و یا پیچیده مانند آن. شما می توانید انتخاب کنید تا این یکی به جای آن از آمازون!

این ماسک ساخته شده است بسیار سبک وزن و رطوبت فتیلهسازی پارچه ای است که احساس می کند راحت بر روی صورت است. این شماره یکی از پرفروش در سایت آمازون با بیش از 1600 بررسی و در حالی که شما ممکن است در نظر گرفته هرگز قبل از در حال حاضر می تواند این زمان را انتخاب کنید یک (یا چند) ، می آید در بیش از 35 طرح های سرگرم کننده است که به خصوص برای آینده زمانی که شما می توانید repurpose آن را به عنوان چیزی از یک پیشانی بند به یک دستمال گردن. نقاط جایزه ؟ آن را فراهم می کند حفاظت از آفتاب!

man-wearing-mask
آمازون

آن را ببینید!

دریافت iHeartRaves بدون درز ماسک صورت Bandana فقط برای $7 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 27 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 6 2020 اما در معرض تغییر است.

به یاد داشته باشید که یک ماسک پارچه به خصوص است و نه یک جایگزین برای اجتماعی-فاصله. CDC هنوز هم توصیه به حفظ شش پا فاصله بین خودتان و هر کسی که شما در حال حاضر در تماس با پشت در خانه. دیگر همه چیز به خاطر داشته باشید عبارتند از: لمس کردن صورت خود را حتی با ماسک در شستن ماسک قبل از استفاده مجدد از آن و شستن دست های خود را اغلب و به مدت 20 ثانیه در یک زمان. بدون صابون? استفاده از ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل!

لطفا به یاد داشته باشید که پارچه ماسک باید قرار داده نمی شود در هر سن دو یا جوان هر کسی که دارای مشکل در تنفس و یا هر کسی که ناخودآگاه ناتوان و یا در غیر این صورت قادر به حذف ماسک را بدون کمک. برای مراقبت از خودتان مراقبت برای دیگران!

آن را ببینید!

دریافت iHeartRaves بدون درز ماسک صورت Bandana فقط برای $7 در آمازون! دریافت آن را به عنوان به زودی به عنوان مارس 27 سال 2020! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, آوریل 6 2020 اما در معرض تغییر است.

به دنبال چیز دیگری است ؟ بررسی بیشتر bandanas و پوشش صورت در اینجا و فروشگاه همه آمازون زمان معاملات روزانه در اینجا!

مشاهده بیشتر نکات و اطلاعات از CDC در اینجا.

سلب مسئولیت: در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که اطلاعات مربوط به محصول است که درست در مناسبت تولید کنندگان ممکن است خود را تغییر دهید لیست مواد تشکیل دهنده. محصول واقعی و بسته بندی مواد ممکن است حاوی بیشتر و/یا اطلاعات مختلف از آن نشان داده شده در وب سایت ما. ما توصیه می کنیم که شما صرفا با تکیه بر اطلاعات ارائه شده و به شما که همیشه خواندن برچسب هشدارها و دستورالعمل را قبل از استفاده و یا مصرف یک محصول. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول لطفا با سازنده تماس بگیرید. محتوای این سایت برای اهداف مرجع و در نظر گرفته شده است به عنوان جایگزینی برای مشاوره داده شده توسط یک پزشک داروساز یا دیگر مجوز حرفه ای مراقبت های بهداشتی. شما باید با استفاده از این اطلاعات به عنوان خود تشخیص یا درمان یک مشکل سلامتی یا بیماری است. تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی بلافاصله اگر شما گمان می برند که شما باید یک مشکل پزشکی است. اطلاعات و اظهارات در مورد مکمل های غذایی باید ارزیابی نشده است توسط سازمان غذا و دارو در نظر گرفته شده و برای تشخیص درمان یا جلوگیری از هر گونه بیماری یا بیماری. ما هفتگی فرض هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات و یا misstatements در مورد محصولات.

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>