شاهدانه، دروغ و پول نقد خارجی: سفر مادر و دختر را از طریق زیر زمین ماسک تجارت

ProPublica یک اتاق خبری غیرانتفاعی است که به بررسی سوء استفاده از قدرت می انجامد. ثبت نام برای دریافت بزرگترین داستان های ما به محض انتشار آنها.

در اواخر ماه آوریل، به عنوان یک همه گیر رو به افزایش تعطیل بیشتر کشور و دولت فدرال گلوله های میلیاردها دلار به پیمانکاران آزمایش نشده برای ماسک های محافظ، Juanita Ramos تماس از یک دوست در کسب و کار ماری جوانا.

دوستش و چند تا از گنجپرنها دارن از يه روز حقوقي خيلي بزرگ سر در ميارن آنها در اختیار خود را به حال 34.5 میلیون دلار سفارش خرید از وزارت امور سربازان و سربازان ایالات متحده. یک پیمانکار استخدام شده توسط VA برای ارائه 6 میلیون تنفس گر N95 به بزرگترین سیستم بیمارستان کشور برای هفته ها جستجو کرده بود اما هیچ کدام از ماسک های بالقوه نجات دهنده زندگی را پیدا نکرد. بنابراین او به دور و گسترده ای برای کمک رسیده بود، ارائه به کاهش در هر کسی که می تواند او را کمک مالی، خرید و تحویل ماسک توسط مهلت خود را.

او ، به عنوان آن را معمولا به نام ، راه خود را به بازیکنان در صنعت شاهدانه ساخته شده بود ، جایی که معاملات به سرعت و اغلب به صورت نقدی ساخته شده است. دوست از راموس پرسید: آیا او می خواست در عمل؟

راموس ارتباطات متوسطی در زنجیره تامین پزشکی از طریق کار خود را در ماری جوانا قانونی و فکر شاید او می تواند کمک به وحشت کارگران مراقبت های بهداشتی دریافت فوری مورد نیاز دنده حفاظتی در حالی که همچنین به جیب پول نقد اضافی کمی. راموس 66 ساله، دخترش، داون، 50 ساله، را به نام خود نام می بره و هر دو به تلفن ها حمله می کنن و به مردمی پولدار که در تجارت ماری جوانا می شناختن زنگ میزنن

خرده فروشان ماری جوانا، عامل در زمین هیچ مردی بین قانونی شدن دولت و قانون فدرال متضاد، اغلب دریافت تامین مالی خارج از بانک های سنتی از شرکت های خصوصی و صاحبان ثروت است. مثال معروفاز زمان قبل: پاییز گذشته، دو تاازبکار متولد شوروی که برای وکیل شخصی رئیس جمهور دونالد ترامپ کار می کردند، رودی گیولیلیانی، تلاش کردند تا یک کسب و کار گلدانی را با پول نقد از یک سرمایه گذار روسی تامین مالی کند.

در فضای ماری جوانا، راموس فکر کرد، افرادی با جیب های عمیق که می توانند پول را به سرعت حرکت می کنند، اجتناب از hang-ups که ممکن است چنین خرید فوری کند وجود دارد.

راموس به پروپولا گفت: “این پول سریع است. و بازی کارگزاری در صنعت ماری جوانا و کنپ صنعتی – دقیقا ً همین طور است.”

برای کار تلفن، راموس و دخترش گفت که آنها فقط حدود 200 دلار ساخته شده است، اما تجربه خود و سوابق آنها نگه داشته می شود یک داستان احتیاطی برای بیمارستان ها، آژانس ها و مدارس که هنوز هم برای ماسک جلوتر از موج دوم بالقوه کروناویروس.

قراردادها، ایمیل ها و صفحات گسترده ای که خوانیاتا و داون راموس با پروعمومیا به اشتراک گذاشتند، جزئیات ی این که چگونه سرمایه گذاران داخلی و خارجی، بسیاری با روابط صنعت ماری جوانا، بر فاجعه سلامت عمومی کشور دست به دست گرفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im