Candace Valenzuela که قبلا بی خانمان کنگره نامزد پیشرفت های دموکراتیک اولیه رواناب در تگزاس را در 24 منطقه

Candace Valenzuela, یک مدرسه محلی عضو هیئت مدیره است که به رهبری به یک رواناب در رقابت مقدماتی حزب دموکرات در تگزاس را 24th, کنگره منطقه. با 45 درصد گزارش Valenzuela که برجسته او تجربه بی خانمانی در مبارزات انتخاباتی برنده 30.1 درصد از آرا در حالی که کیم اولسون — یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ — تا به حال 43.2 درصد در حومه منطقه که از دهانه چهارم با ارزش و دالاس. چرا که هیچ یک از کاندیداها در مسیر است برای اکثریت آرا در اولیه هر دو اولسون و Valenzuela در حال انتظار برای پیشبرد به مارس 26 انتخابات. اگر انتخاب Valenzuela خواهد بود که برای اولین بار, سیاه, لاتین در کنگره است.

“ما در کنگره شده است یک سیاستمدار پس قبل از من بی خانمان خواب در یک kiddie استخر در خارج از یک ایستگاه گاز” Valenzuela اشاره کرد در راه اندازی ad.

اولسون, استقرار پسند نامزد که منجر بقیه در زمینه جمع آوری کمک های مالی اما نمی باید با حمایت آمریکا’ کمپین بازوی متهم شد با جنگ احتکار در عراق است. به لس آنجلس تایمز گزارش داد در سال 2006: “پنتاگون محققان ادعا می کنند که در حالی که در وظیفه فعال به عنوان یکی از قدرتمند ترین شخصیت در عراق اولسون تاسیس ایالات متحده شاخه ای از آفریقای جنوبی شرکت امنیتی پس از کمک به آن برنده بیش از 3 میلیون دلار در قرارداد برای ارائه حمایت برای ارشد آمریکا و مقامات انگلیسی و همچنین برای KBR یک شرکت تابعه از شرکت هالی برتون.”

اولسون زده درخواست معامله copping به دو کمتر اتهامات مربوط به تضاد منافع و به دست آوردن اشتغال در خارج بدون اجازه و اجازه داده شد به بازنشسته با محترم تخلیه. هنوز هم آن را می سازد آن را سخت به ببینید که چگونه است که ثبت می شود گذشته رای دهندگان در انتخابات پارلمانی با وجود اولسون تلاش برای جلو افتادن از آن در باز آگهی: “دولت ما حتی نمی تواند پرداخت به جزئیات امنیتی حفاظت از آمریکایی ها. جنگجو در من انجام آنچه که من تا به حال به انجام به تیم امنیتی پرداخت می شود و صرفه جویی در زندگی می کند.”

ملی جمهوری خواه کنگره به سرعت در زمان استفاده از ضبط تماس اولسون “خوار” سابق نیروی هوایی افسر و “جنگ سودجوی.”

امیلی لیست — که به ندرت تایید در یک مسابقه بین دو نرم افزار-انتخاب زنان و حتی بیشتر به ندرت تایید مترقی از دو انداخت پشتیبانی خود را پشت Valenzuela نه لزوما به دلیل آنها ترجیح می دهند Valenzuela سیاست برای اولسون اما به دلیل اولسون انتخاباتی چمدان. نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن و کمپین آغوش کنگره و اسپانیایی قفقاز تایید Valenzuela به عنوان به خوبی. اولسون در ضمن حمایت شد توسط گروه VoteVets و در خدمت آمریکا, ماساچوست, Rep. ست Moulton PAC. اولسون زد تگزاس, کشاورزی, کمیسیون در سال 2018 دست به وقت ایران 5 درصد است.

یک سوم دموکرات Jan مک داول زد در منطقه برای بار دوم. در سال 2018 او آمد و در 4 درصد از unseating وقت Rep. کنی Marchant با threadbare, کمپین مطرح شده اما فقط $73,000 در سال 2020 چرخه به Valenzuela دلار 442,000 و اولسون $967,000. سه شنبه شب با نزدیک به نیمی از آرا شمارش او دریافت 10.1 درصد در آینده سوم را قادر می سازد رواناب.

هر چند Marchant نشان داده شده است این منطقه از سال 2005 Beto o’rourke این 2018 دموکراتیک نامزد برای مجلس سنا در تگزاس انجام آن توسط 3 درصد بیش از جمهوری وقت بهداشت ، تد کروز. در علاوه بر این به شش نامزد که زد در دموکراتیک اولیه شش نامزد دیگر زد در منطقه باز توافق اولیه است. Marchant یکی از بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه پله از دفتر در انتظار یک موج آبی نیست در حال اجرا برای انتخاب مجدد. سابق ایروینگ شهردار بث Van Duyne که به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خدمت داشتن در دولت او تحت بخش مسکن موفق به کسب جمهوری خواه نامزدی به آسانی و به احتمال زیاد خواهد نیرومند انتخابات حریف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>