سرطان جراحی و پیوند اعضا قرار داده برای کوروناویروس. آنها می توانید صبر کنید ؟


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

San Francisco Bay Area جراح مری Cardoza است دستکاری های متعدد بیماران مبتلا به سرطان پستان. اما او نمی تواند کار بر روی هر یک از آنها. عمل جراحی سرطان پستان معلوم در نظر گرفته شده است یک روش انتخابی — در حال حاضر در بيمارستان تمرکز بر COVID-19 موارد است.

در مارس 13, کالج آمریکایی جراحان به نام پزشکان به توقف غیرضروری روش.

اما اینکه دقیقا چه چیزی است که یک انتخابی روش ؟ مانند بسیاری از مردم من فرض آن را به معنای facelifts یا شاید تعویض زانو است که می تواند با تاخیر و بدون آسیب است. و مانند بسیاری از مردم من اشتباه بود.

عمل جراحی انتخابی است با تعریف هر عمل جراحی است که برنامه ریزی شده است. این بدان معناست که سرطان عمل جراحی پیوند اعضا و دیگر روش های نجات بخش که همه آنها در حال حاضر را در خود نگه دارد — در برخی موارد به طور نامحدود.

پس از ساخت اولیه آن توصیه کالج آمریکایی جراحان شده است به طور فزاینده صدور فوری بولتن با آن, مارس 24 زودی جزئیات دستورالعمل تریاژ برای سرطان و قلبی و جراحی اطفال. در حال حاضر آن را می یابد خود را در گریم موقعیت توصیه که حذف سرطانی روده بزرگ پولیپ بود معوق به مدت سه ماه و سرطان پستان عمل جراحی به تعویق خواهد افتاد اگر این بیماری در پاسخ به هورمون درمانی. در بیمارستان با سنگین COVID-19 caseloads — کسانی که با هیچ یدکی پنکه یا ICU ظرفیت — خواستار آن است که تمام اعمال جراحی اجتناب شود مگر در مواردی که بیمار است و احتمال مرگ در عرض چند ساعت بعد یا روز.

دستورالعمل مشخص است که درمان نباید به تاخیر افتاد اگر این امر بیمار آسیب برساند. که کوچک آرامش به افرادی مانند راسل سبز. در ماه مارس 63 ساله ورمونت مشاور مالی تشخیص داده شد که “تهاجمی” سرطان پروستات و توصیه به برنامه عمل به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما پس از coronavirus, آمار, خود, مارس 22 عمل جراحی تاریخ لغو شد. “من از شنیدن این. و من فکر می کنم به خوبی این نیست انتخابی. این سرطان تهاجمی” سبز گفت ورمونت عمومی رادیو محلی NPR وابسته است. “و شما می خواهید به خلاص شدن از شر چیزی که نه انتخابی.” سبز را به عقب رانده و خود را عمل جراحی است که در حال حاضر در تقویم دوباره حداقل برای لحظه ای. اما آن را دشوار است به دانستن آنچه که در آینده نگه می دارد.

این فاجعه است که این تعلیق نیست همیشه به دلیل کمبود ظرفیت برای درمان بیماران است. آن را به یک اثر جانبی از عدم وجود تجهیزات حفاظتی — گرانبها ماسک و لباس که در تامین کوتاه مدت هستند و در حال هدایت می شوید که به آن درمان بسیار عفونی COVID-19. بیمارستان ها با تعداد زیادی از این موارد نیز در تلاش برای حفظ هواکش و تخت ICU برای بیماران مبتلا به ویروس است. و پزشکان نگران هستند و همچنین در مورد آوردن بیماران که در حال حاضر ممکن است ضعف سيستم ايمنی به بیمارستان که در آن آنها ممکن است در معرض ویروس.

به عنوان یک بازمانده سرطان پستان خودم می دانم که این حس فوریت پس از اینکه تشخیص داده شد. اضطراب و ترس است که سخت به غلو احساس فقط مایل به خلاص شدن از شر سرطان در حال رشد در درون شما. در مورد من, من در عمل جراحی در روز. در عین حال زندگی هزاران نفر از مردم در موقعیت های مشابه و بدتر حلق آویز در تعادل است. آنها وثیقه آسیب های این کشور را با تاخیر پاسخ به همه گیر و عدم آمادگی است که این ویروس در معرض.

دلخراش داستان فردی در حال ظهور ، 33 ساله که مدتها در انتظار پیوند کبد لغو شد گفت: NBC خبر این بود: “حکم اعدام است.” پس از 7 سال را به فوریت نیاز به پیوند کلیه عمل جراحی قرار گرفت, در حالت انتظار مادر خود گفت: این شبکه در واشنگتن دی سی وابسته به آن “کابوس” سناریو “اما آن را حتی بدترین یکی از شما می تواند پیدا کنید.”

زمانی که من با صحبت Cardoza او در راه او را به دفتر او برای دیدار با برخی از بیماران مبتلا به سرطان پستان که در حال حاضر تشخیص داده شده است. او می خواست برای دیدن آنها را در فرد او توضیح داد: “من احساس نمی راحت گفتن مردم از طریق تلفن و یا در تصویری که آنها نمی تواند عمل جراحی برای سرطان خود را هر زمان به زودی.”

در حال حاضر Cardoza می گوید: او خوش شانس است که هورمون درمانی موثر در نگه داشتن او در بيماران سرطان پستان در خلیج. او در راه اندازی بعدی خود قرار ملاقات برای یک ماه از هم اکنون. آیا او قادر به کار گیرند ؟ آن کسی حدس می زنم. “این همه اتفاق افتاده در دو هفته. ما از کسب و کار به عنوان معمول به ما لغو همه چیز و ماندن در خانه” او گفت:. “من هرگز دیده می شود همه چیز تغییر روزانه راه آنها در حال حاضر.”

زمانی که یخ thaws یک پرونده از این مهم جراحی است که تقریبا اجتناب ناپذیر است. در هر ماه بیش از 1 میلیون نفر از مردم به طور معمول نوعی از عمل جراحی, معنی بالقوه میلیون ها روش هستند که لگد پایین جاده. انتظار یورش موارد دیگری نیز هست. پس از همه, اقدامات پیشگیرانه مانند ماموگرافی, سرطان پروستات, نمایش فیلم تست استرس قلبی معاینات و بیشتر نیز که با تاخیر شاید در هزینه های زندگی است. در سال گذشته به طور متوسط 150,000 مردم تشخیص داده شد هر ماه با سرطان به تنهایی. “در این مرحله ما فقط تشخیص افرادی که علائم — سرطان پستان, این کسی که احساس می کند یک توده; برای روده بزرگ کسی است خونریزی” Cardoza به من گفت. “ما در حال رفتن به انتخاب کنید تا دیر آنهایی اما تشخیص زود هنگام ما سعی به انجام این کار در حال رفتن به کنار جاده. همه این اثرات موج دار شدن فقط غیر قابل درک است.”

کسانی که در اثر موج دار شدن تنها فقط شروع به احساس می شود. اگر ما نمی هوشیار در رام کردن COVID-19 بحران و پس از آن به سرعت احیا ضروری انتخابی روش های پیشگیری و غربالگری ما باید یکی دیگر از بحران در ساخت. مسطح منحنی است که در واقع ضروری برای صرفه جویی در زندگی می کند — و نه فقط کسانی که از COVID-19 قربانیان.

جوآن Lipman است برجسته روزنامه نگاری و محقق در موسسه مطالعات پیشرفته در پرینستون. او سابق سردبیر صدای آمریکا و رئیس محتوای افسر گانت.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>