شما می توانید رای خود راه را از بی خانمانی?

در اینجا در کالیفرنیا ما در وسط یک مسکن اضطراری است. به عنوان یک بومی نیویورکر-تبدیل-غرب سواحل و پیوند آن روشن شده به من که بلند گرامی “کالیفرنیا رویا” امروز به معنی چیزی جز وعده های خالی به بسیاری از. تنها در سال گذشته حدود 49,500 افراد با تجربه بی خانمانی در شهر فرشتگان — تعدادی تصور می شود یک undercount.

اما غرفه رای گیری یک محل که در آن مردم می توانند صدای خود را شنیده و داشتن یک خانه نیست یک پیش نیاز برای قادر بودن به رای دادن. مسکن اقدامات تعیین می شود در انتخابات محلی گزاره برای توزیع بودجه به ایالت اقدامات است که می تواند تغییر شکل قوانین منطقه بندی. در سطح ملی دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را منتشر کرد برنامه های مسکن.

شش هفته قبل از کالیفرنیا رأی گیری در مارس 3 اصلی من بازدید لس آنجلس اقدام جامعه شبکه ای (LA می تواند). LA می تواند توسط یک سازمان غیر انتفاعی در درجه اول ساخته شده تا از کاربرانی که در حال تجربه و یا تجربه کرده اند فقر است. این درایوهای رای دهندگان آموزش و پرورش, ثبت نام و بسیج در تلاش است. چه لا می توانید انجام دهید? آن را نمی کند تایید نامزدها.

بنابراین من راه می رفت به لا می را Skid Row به ببینید که چه کسی می خواست به صحبت. من نشستم با سه نفر به بحث در مورد اینکه آیا آنها برنامه ریزی شده به رای و به همین دلیل آنچه که در مورد مراقبت.

[مصاحبه صوتی ویرایش شده اند و برای ظهر و وضوح است.]

voting1

به طور کلی Dogon سن 58

لا می توانید عضو و روسای بشر و حقوق مدنی در کمیته

به طور کلی Dogon در یک یارانه تک اقامت اشغال در مرکز شهر لس آنجلس با شریک زندگی خود را از کسی که با او به تازگی طلاق گرفته است. Dogon می گوید او را در waitlist برای اقامت جدید با Skid Row مسکن اعتماد اما انتظار دارد به زندگی در خارج تا یک واحد در دسترس است. او سازماندهی برای ترمز ماشین ردیف به محله خود شدند.

paper
voting2

الیوت کاتز سن 57

لا می توانید عضو هیات منشی, حقوقی, درمانگاه, متخصص مصرف و مسکن عضو کمیته

الیوت کاتز زندگی می کردند در همان یارانه SRO واحد در مرکز شهر لس آنجلس برای 17 سال است. کاتز زندگی می کردند در ماشین خود ماند و با خانواده یا دوستان به طور موقت اما او هرگز خواب خارج است. کاتز ثبت شده است با هیچ حزب ترجیح اما دستور دموکراتیک رای گیری و برنامه ریزی برای رای دادن در این اولیه و کلی انتخابات است.

wall
voting3

پیت, سفید, سن 51

بنیانگذار و مدیر اجرایی لا می

پیت سفید بوده است قرار دارد اما خانواده ای که تجربه کرده اند مسکن ناامنی. او یک سازمان جامعه مدنی و مدافع حقوق کار کرده است که در عبور از محلی رای گیری اقدامات متمرکز بر هدایت منابع مالی به سمت مسکن و ساختمان و ارائه خدمات به unhoused مردم است. سفید معتقد رای دادن به یکی از ابزار های بسیاری از مردم را دفع اثر تغییر دهید. او قصد دارد برای رای دهی اولیه و کلی انتخابات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>