این می تواند خفیف ادب واسطه شکست Ilhan عمر?

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که این نژاد نماد دموکراتها سبکی تقسیم.

  • Antone Melton-Meaux است نصب دموکراتیک اولیه چالش به دانشجوی سال اول در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر یک ستاره ملی و عضو “تیم ملی.”
  • واسطه و جوانان واعظ امید خود را آرام سبک اجماع ساختمان می توانید برنده بیش آتشین بحث برانگیز عمر.
  • مسابقه در حال پخش است در مینیاپولیس در برابر پس زمینه از جورج فلوید کشتن و تظاهرات توده.

در روز پس از جورج فلوید مرگ Antone Melton-Meaux راهپیمایی از طریق مینیاپولیس و صحبت با مردمی در جامعه خود را در مورد پلیس اصلاحات. در یک جمع او ایستاده بود با دختر خود را برای یک لحظه سکوت در Floyd افتخار. در بسیاری از فرایند های عزادار و خواستار عدالت آشنا بود. به عنوان یک جوان واعظ در زادگاه خود از Cincinnati, Melton-Meaux اغلب eulogized افراد جوان کشته شده توسط گانگسترها. “هر کس گرسنه بود برای کسی که برای گرد هم آوردن افراد با یک پیام از امید و پاسخگویی” او می گوید.

امروز Melton-Meaux, 47, آوردن که پیام به خرس پس از فلوید را کشته و خود را دموکراتیک اولیه چالش به دانشجوی سال اول در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر. یک وکیل که تاسیس خود را واسطه عمل Melton-Meaux, برای اولین بار در سیاست درگیر شد که او انتخاب شد به عنوان یک کنگره سیاه حزبی همکار در 1990s. کار برای ناحیه کلمبیا, Rep. النور هولمز نورتون تحت رئیس ستاد دانا Brazile که رفتن به تبدیل شدن به کمیته ملی حزب دموکرات صندلی, Melton-Meaux آمد با قدردانی از همکاری لازم را برای تصویب قوانین.

او نمی بیند که در عمر یک عضو “تیم ملی” از آتشین زن جوان قانونگذاران که شامل اسکندریه Ocasio-کورتز. یک سومالی پناهندگان عمر تبدیل به یک میله رعد و برق برای انتقاد از اسرائیل در زمان dabbling در ضد سامی استعارههای که او عذرخواهی کرد. Melton-Meaux است به نام نظرات مضر در حالی که رسیدن به طور مستقیم به مینیاپولیس’ جامعه یهودی اکثریت که زندگی در منطقه 5 که در آن مسابقه در حال وقوع است. Melton-Meaux نیز طول می کشد موضوع با این واقعیت است که عمر تنها عضو مینه سوتا هیئت نمایندگان کنگره به مخالفت با آمریکا جدید-مکزیک-کانادا توافقنامه تجارت. عمر مطرح کرده بود اعتراض در مورد محیط زیست و کار حمایت; Melton-Meaux می گوید معامله دولت را تقویت اقتصاد است.

ما در حال رفتن به یک واسطه لحظه بین قانونگذاران ساکنان و اداره پلیس.

Antone Melton-Meaux

اولیه نشان دهنده اختلاف در درون حزب دموکرات بین سازش progressivism و قدیمی مدرسه استراتژیسازی. Melton-Meaux در حال اجرا است به عنوان یک compromiser حاضر به عنوان او آن را به “یک قهوه با یک جمهوری خواه” در جستجوی زمینه های مشترک. در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند که این رویکرد است طلاق گرفته, از توییتر دوران او چندین کلید تایید. “خطاب به همه چیز با یک معامله بزرگ از اندیشه و مراقبت و همچنین دلسوزی می گوید:” سابق مینه سوتا اندی Luger که پشتوانه Melton-Meaux.

عمر مبارزه می ایستد توسط او ضبط برجسته 35 صورتحساب او معرفی کرده است و همچنین او رهبری از جمله به عنوان شلاق مترقی حزبی. جرمی Slevin عمر ارتباطات کارگردان همچنین اشاره می کند که عمر برنده توسط یک حاشیه گسترده ای در سال 2018 و در ادامه به نظرسنجی به خوبی در میان دموکرات ها در سراسر کشور. برای Slevin این نشان می دهد که عمر تعهد به مترقی قانون است که در زمان در آستانه از اولویت های منعکس کننده بسیار سبک رهبری او تشکیل می خواهید.

در عین حال Melton-Meaux است که دقیقا در حال اجرا به عنوان یک نسیم. به نام او کرده است برای defunding پلیس (Omar تایید این ایده نیز پس از فلوید را به قتل) به عنوان بخشی از reimagining امنیت عمومی با تجدید تعهد به جامعه برنامه های موجودی مسکن و آموزش و پرورش. این موضع است که در همراهی با Melton-Meaux پس زمینه به عنوان یک داوطلب میانجی در مسکن و آموزش و پرورش تبعیض موارد برای مینیاپولیس بخش حقوق مدنی است. او همچنین نشان دهنده کودکان در سیستم نگهداری در جستجوی خود را برای اقامت در خانه. او رفتار مدبرانه و در عین حال رویایی شهادت به تعهد خود به این کار می کنند. او عمیقا درگیر در جامعه زندگی که آیا حضور فرزندان خود فعالیت های مدرسه و یا موعظه.

Melton-Meaux شده است غرق در حقوق مدنی پس از رحم مادر است. پدربزرگ و مادربزرگ او کار کرده کنتاکی زمین دست را به آنها خود را آزاد و بستگان و در حالی که پدر و مادر خود بودند فعال در جنبش حقوق مدنی. پدرش led مدرسه خود را بالا ادغام در Mercer County, Kentucky; مادر خود را وقف حرفه خود را به کمک به جوامع پیدا کردن مقرون به صرفه مسکن.

این نوع از کار است که معاملات در ساعت های طولانی و حتی دیگر شانس نه بر خلاف سرنگونی یک عضو کنگره در اولیه — هر چند که شاهکار در حال حاضر اتفاق سه بار در این سال (تلفات بودند دموکرات دن Lipinski و خواهان استیو کینگ و دنور Riggleman). در حالی که Melton-Meaux, مطرح کرده بود, قابل توجه $470,000 تا پایان مارس, Omar ملی ستارگی کمک کرده است تا او را بکشد در $3.3 میلیون نفر است.

با این مینیاپولیس مبتنی بر کنگره منطقه هنوز عزادار و دچار تشنج با تظاهرات در این مسابقه بوده است درهم. اضافه کردن در همه گیر چالش های رای گیری و اوت 11 اولیه می شود حتی سخت تر برای پیش بینی. Melton-Meaux, شرط بندی است که یک صدای آرام است چه این زمان نیاز است.

“ما در حال رفتن به یک واسطه لحظه بین قانونگذاران ساکنان و اداره پلیس,” او می گوید. “است که می تواند تنها اگر مردم مایل به گوش دادن و مایل به کار. کار سخت و سرویس و جامعه آنها در DNA است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>