می توانید انگلستان و اسکاتلند را کنار بگذارند تفاوت برای مبارزه با مواد مخدر ؟

به عنوان یک افسر پلیس برایان کیسی کمک دستمزد و انگلستان جنگ با مواد مخدر. در حال حاضر به عنوان یک کلیسای اسکاتلند وزیر او صرف مقدار زیادی از زمان برخورد با آن شدند.

بین یک پنجم و یک چهارم از مجالس ترحیم این کشیش کیسی انجام در کلیسا اهل محله در لحاظ اقتصادی محروم گلاسکو منطقه Springburn هستند برای افرادی که مرگ و میر مرتبط با مواد مخدر — قربانیان از گسترش بیماری که سوالات جدی در مورد انگلستان و اسکاتلند سیاست مواد مخدر.

“من پیوست پلیس در سال 1991 و ما در مبارزه با جنگ با مواد مخدر … ما هنوز در حال مبارزه با جنگ با مواد مخدر 28 سال بعد و ما در حال از دست دادن آن” کیسی می گوید. “من از دیدن طرف دیگر آن را در حال حاضر زمانی که من در برخورد با خانواده هایی که رفته اند از طریق این غم و اندوه است.”

اسکاتلند مبارزه با مواد مخدر-مرگ و میر بحران و مشکل از رقیب انگلستان و اسکاتلند دولت برای همکاری به طور موثر به آن آدرس — برجسته شد هفته گذشته در دو به طور جداگانه سازماندهی شده مواد مخدر “قله” در گلاسکو.

انگلستان خانه اداره برگزار شد در جمع کارشناسان مواد مخدر و سیاستگذاران از سراسر کشور در روز پنج شنبه. دولت اسکاتلند بود که برای ماه ها برنامه ریزی شده مشابه کنفرانس در گلاسکو در پاسخ به تغییر زمان اجلاس آن برای روز شنبه.

در حالی که پشت به پشت حوادث, نقطه در, رقیب سیاسی که شرکت کنندگان در هر دو اجلاس تا به حال مقدار زیادی به بحث در مورد. آمار منتشر شده در سال گذشته نشان داد که مربوط به مواد مخدر و میر در اسکاتلند به حال 27 درصد افزایش یافت به 1,187 در سال 2018 در مقایسه با سال قبل بدترین عوارض از پرونده آغاز شد و در سال 1996 و بالاتر مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر اروپایی.

در حالی که انگلیس محافظه کار وزیران می رسد تعیین می شود به استفاده از این قانون برای سرکوب داروهای دولت اسکاتلند می خواهد به تغییر به درمان اعتیاد در درجه اول به عنوان یک مسئله بهداشتی. اعضای حاکم بر حزب ملی اسکاتلند در سال گذشته حمایت زدایی از مواد مخدر غیر قانونی استفاده کنید.

کیسی می گوید مشاهده این بحران به عنوان یک بهداشت عمومی ماده موثر تر خواهد بود در کاهش اعتیاد و بریده بریده مرتبط با مواد مخدر جرم و جنایت است. “این در مورد سیاست — این است که یک عدالت اجتماعی یک مسئله بهداشتی” او می گوید. “به جای جرم مردم یا اهریمنی آنها ما نیاز به درمان آنها را با احترام بگذارند.”

سریع ترین رشد در مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از در اسکاتلند بود و در میان افراد بین 35 و 44 اگر چه شده وجود دارد همچنین در پرش مرگ از 45-به-54 ساله یک گروه که شامل اعضای به اصطلاح “Trainspotting نسل” نام بعد از یک سال 1993 Irvine Welsh رمان است که شامل هروئین اعتیاد در 1980s.

ما خدمات دارو هنوز در گیر در اواخر 1980s.

آنه ماری بخش به نفع انگلیس یک موسسه خیریه برای معالجه معتادان

داده های رسمی نشان می دهد میزان مرگ و میر در اسکاتلند بیش از سه برابر بیشتر از انگلستان و آمار است که در قسمت نشان دهنده بالاتر استفاده از مواد مخدر غیر قانونی در شمال مرز اما که منتقدان می گویند همچنین امتیاز در پاسخ ناکافی توسط مقامات اسکاتلندی.

آنه ماری Ward, مدیر اجرایی, چهره و صدای بازیابی (یا نفع) انگلیس یک موسسه خیریه برای افرادی که دوره نقاهت بعد از اعتیاد می گوید اسکاتلندی درمان و توانبخشی است که تحت ذوات آن کاربران ننگ موفقیت مبتنی بر ایمان بازیابی برنامه های در حال نادیده گرفته شده و بسیاری از معتادان صرفا پارک شده در هروئین جایگزین متادون.

“ما به مواد مخدر خدمات هنوز در گیر در اواخر 1980s” بخش می گوید که به نفع انگلیس حامیان جمع آوری در Springburn کلیسا اهل محله به گیاه عبور بزرگداشت مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط.

Karen Duffy یک معتاد به هروئین برای دو دهه گیاهان صلیب برای برادرش که فوت در سال گذشته مصرف بیش از حد مربوط به متادون و خیابان “والیوم” اغلب به شدت تقلبی قرص آرام بخش که هم اکنون می توانید به راحتی بر روی اینترنت خریداری شده را به خانه شما تحویل و هزینه می تواند به عنوان کمی تا 25 سنت هر.

دافی, 40, می گوید: در سال متادون به حال به او کمک کرد تا از اعتیاد است. این بود تنها پس از یک ثانیه قطع عملیات به پای او — در این زمان بالای زانو بود که او با توجه به فرصتی برای رفتن به مسکونی و درمان برای رسیدگی به مسائل اساسی اعتیاد خود را.

“من آن را در زمان از دست دادن همان پا دو بار به ارائه درمان,” او می گوید.

اما اسکاتلندی عمومی وزیر بهداشت جو فیتزپاتریک می گوید: هیچ شواهد روشن است که توانبخشی کاهش مرگ و میر مواد مخدر یا که دارو و درمان در انگلستان موفق تر است که در اسکاتلند است.

Scottish Daily Politics 2019

فیتزپاتریک که سال گذشته راه اندازی یک ملی “مواد مخدر-مرگ نیروی کار می گوید:” تجربه پرتغال نشان داد که نیاز به یک “پیوست-up” استراتژی. که کشور در کاهش مرگ و میر مواد مخدر از سال 2001 با از بین بردن جنایی تحریم در اختیار داشتن شخصی و تمرکز بر کاهش آسیب و ارتقای سلامت.

“نشان می دهد که ما نیاز به ایجاد یک تغییر لرزه ای در سیاست نسبت به بهداشت عمومی با رویکرد” فیتزپاتریک می گوید: همچنین با استناد به گزارش های حزبی انگلستان پارلمان اسکاتلند کمیته امور در ماه نوامبر است که نشان می دهد وجود دارد “مورد قوی” برای جرم زدایی از مواد مخدر در اختیار داشتن برای استفاده شخصی است.

اما در حالی که عدالت و مسائل مربوط به سلامت تفویض به ادینبورگ, Westminster حفظ کنترل مواد مخدر در سیاست و محافظه کار انگلستان دولت بارها دست تکان دادند, گذشته, تماس, حتی در صورت محدود شدن قانون و یا چگونه از آن اجرا شده است.

انگلستان وزیران نیز مسدود شده و تلاش برای راه اندازی یک مواد مخدر مصرف تسهیلات و یا “رفع اتاق” در گلاسکو که به معتادان یک محیط امن که در آن به تزریق هروئین.

“آن را حس می کند برای [مواد مخدر] سیاست به تفویض اما در صورتی که قصد ندارم به اتفاق می افتد, پس از آن من امیدوارم که دولت انگلیس را در حداقل نگاه کنید که چگونه سیاست های خود را می تواند مکمل به جای شیشه علیه بهداشت عمومی رویکردی است که ما در حال تلاش برای گرفتن” فیتزپاتریک می گوید.

او اصرار دارد که دولت اسکاتلند از انگلستان نشست و آن رویداد بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به تکمیل نه رقابت با آن است.

انگلستان دفتر خانه هم زده تعاونی تن. “این است که یک حزب سیاسی و دولت اسکاتلند ما همکاری به عنوان ضروری برای پیشرفت” آن را می گوید.

دانی Balloch بازنشسته درمان مواد مخدر کارگر و سابق معتاد که اعتبار خود را بازیابی و به ناتوانی می گوید او ترس از گلاسکو تجمعات بودند فقط در مورد نقطه به ثمر رساند و “سیاسی وفل” اما اضافه می کند: “من دوست دارم به شگفت زده می شود اگر.”

+

توسط Mure Dickie

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>