می Coronavirus و بازار سهام بحران شکستن امریکا اعتیاد به فانتزی ؟

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی در جدید کروناویروس در روز جمعه او پیروزمندانه ارسال حامیان امضا نمودار نشان دادن میانگین صنعتی داو جونز رفتن شدت به عنوان او صحبت کرد.

در این خنده دار بود از روز دوشنبه شاخص Dow به حال خود دوم-بدترین روز در تاریخ است. مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال نشده بود هر امضا نمودار در مورد این.

از سوی دیگر این باید مرعوب همه. حتی در حال حاضر رئیس جمهور ایالات متحده از دست داده است و در یک دنیای فانتزی. حتی بدتر تهمت فانتزی است که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از آمریکایی ها. در این دنیای خیالی ما می توانیم همه پولدار اگر کمی مثل نور سوسو اعداد در ما آیفون برنامه سهام بالا برود. بنابراین امروز نیز یک فاجعه است اگر این اعداد کمی پایین رفتن.

درآمریکا بازار سهام و ثروت همیشه یک سراب است که ما در حال حاضر حل در مقابل از ما. آن را خطرناک برای ما به امید آن ظهور خواهد کرد چرا که آن را یک انحراف از دنیای واقعی است که ما را به تمرکز بر روی بیشتر از همیشه.

خبر خوب — اگر وجود دارد — این است که این یک فرصت است. به عنوان بازار سهام به ناچار فرو بیشتر ما می توانید با استفاده از این لحظه به دور از توهمات ما در مورد آن — و سپس اجازه رفتن به بسیاری از دیگر خطرناک توهم که طاعون امریکا در تفکر ما در مورد همه چیز از مراقبت های بهداشتی به هزینه های دولت به جنگ و صلح است.

این دشوار خواهد بود, با توجه به این که قدرتمند ترین افراد در کشور خواب این reveries در وهله اول چرا که آنها پیدا کردن آنها را تا خود چاپلوس و مفید است. آنها نمی خواهند ما را از خواب بیدار. اما ما باید آن را یک شات از آنجا که ما به معنای واقعی کلمه در حال مرگ در ما استعاری خواب.

در واقع — همان جایی که ما بدن و کشته می شود توسط coronavirus — بازار سهام اجرا در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شده است به طور کلی بی ربط یا حتی بد برای بسیاری از ما است. و سقوط آن خواهد شد بی ربط یا حتی خوب است.

این امر می تواند یک چیز اگر امریکا شرکت بوده و تولید مقدار باور نکردنی از ثروت واقعی ما در حال حاضر نیاز — می گویند بیمارستان با منفی-فشار جداسازی بخش های یا کارخانه ها در سراسر ایالات متحده است که می تواند به سرعت بوسیله اسباب گردنده از Covid-19 آزمون هواکش و واکسن. این امر می تواند تقریبا به عنوان اگر آنها می خواهم تخم ریزی پس از اختراع اختراع, درمان آلزایمر, decarbonizing اقتصاد و تبدیل آب اقیانوس به چیزی است که ما می نوشند.

اما چیزی که اتفاق می افتد شده است. آمریکا بهره وری مهم ترین عامل در افزایش رفاه اقتصادی در حال رشد بوده است بسیار به آرامی. به طور کلی بازار سهام شده بود careening بیشتر و بیشتر خارج از ضربت سخت زدن با زمینه اقتصاد واقعی است. این درست است که یک حباب مالی مانند حباب مسکن که منجر به رکود بزرگ دوم یک دهه پیش یا dot-com bubble قبل از آن.

می تواند به افراد پولدار در طول حباب های فروش به مکنده. و کسانی که در برگزاری شامپانی دارایی می تواند احساس غنی تر از آنها تا زمانی که حباب بترکد. اما حباب نمی توانید همه را غنی تر و مهم نیست که چقدر رئیس جمهور توییتهایی دربارهی آن است.

بنابراین اجازه دهید تمرکز بر روی جهان واقعی است. در دنیای واقعی ما برای شستن دست ما است. ما نیاز به پرداخت هر کسی که بیمار در خانه بمانند. ما باید به شکل ASAP آیا ما باید انگشتان ما عبور و امید خصوصی شرکت های دارویی توسعه یک اختراع واکسن و یا اگر آن را به مراتب بیشتر حس برای دولت به طور مستقیم به صندوق پژوهش در بیماری که واکسن ساخته شده در دسترس عموم است. ما باید به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در بیرون از زندان خود را به خوبی بودن و به طوری که زندان نمی شوند pullulating مراکز از یک عفونت است که به هر کس دیگری.

اگر ما در واقع می تواند با توجه به دنیای واقعی را در این نیروبخش بحران ما ممکن است به دست آوردن اعتماد به نفس به انجام آن پس از آن.

فانتزی “برای پرداخت” مراقبت های بهداشتی جهانی

یکی از عجیب و غریب ترین هذیان و آشکار در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی این است که ما نمی توانیم مدیکر برای همه مگر اینکه ما چطور به پرداخت هزینه برای آن. درمدیکر برای همه هم هزینه تا آنجا که ما در حال حاضر پرداخت و یا صرفه جویی در امریکا پول است.

بین دولتی و خصوصی هزینه های فعلی ما هیولا سیستم ترکیبی صرف بیش از 18 درصد از تولید ناخالص داخلی در مراقبت های بهداشتی دو برابر متوسط برای دیگر 34 نفر از اعضای سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. حتی بدتر, هزینه های مراقبت های بهداشتی در حال بالا رفتن سریع تر از اقتصاد در حال رشد است. که بدان معنی است که اگر هیچ چیز تغییر این 18 درصد شماره ادامه خواهد داد به افزایش می دهد. این است که در حال حاضر واقعی تخلیه در ایالات متحده و در نهایت باعث خواهد شد چیزی برای شکستن.

تنها راه حل برای این مشکل این است که هر کشور است که تا کنون کشف شده جهانی است مراقبت های بهداشتی. یک سیستم یکپارچه را پوشش می دهد که همه قدرت و اقتدار اخلاقی برای معامله با ارائه دهندگان خدمات و نگه داشتن هزینه های پایین. بنابراین در حالی که مدیکر برای همه خواهد نیاز به هزینه های دولت فدرال افراد را صرف بسیار کمتر حق بیمه deductibles و copays که ما می خواهم تقریبا قطعا پیش آمده است به طور کلی — به علاوه ما هرگز به فکر می کنم در مورد پرداخت دکتر صورتحساب دوباره. به عبارت دیگر در واقعیتتنها سوال این است که چگونه ما می تواند احتمالا پرداخت برای وضع موجود است.

این تعداد جدا از دنیای واقعی بود تجسم سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg را ضجه و زاری کردن که مدیکر برای همه خواهد حذف میلیون نفر از بیمه درمانی خصوصی شغل. بله, آن را — و این نقطه است. در بهترین حالت این شغل بی معنی هستند اداری وقت تلف; در بدترین حالت آنها شامل جلوگیری از بيماران از مراقبت های بهداشتی. اگر Buttigieg فکر می کند که یک چیز خوب است و او باید پیشنهاد استخدام میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بازی World of Warcraft در تمام طول روز و گاهی اوقات رفتن به اتاق اورژانس و خفه کردن مردم است.

در نهایت حتی اگر مدیکر برای همه را به نحوی در نهایت هزینه کمی بیشتر از سیستم فعلی ما در انزوا آن را هنوز هم خواهد بود مقرون به صرفه — هر دو در مورد شرایط مالی و در غیر این صورت. تن از مردم ایجاد نمی گرفتن تست شده برای coronavirus در حال رفتن برای پایان دادن به هزینه های زیادی از پول واقعی. پس وجود دارد چیزهایی است که نمی اندازه گیری تولید ناخالص داخلی مانند چه خوب است زمانی که مادر بزرگ خود را ندارد مرگ به تنهایی و در صورت عدم درمان در قرنطینه.

فانتزی وال استریت اهمیت

هر کس به اندازه کافی به خواندن این طریق زندگی در امریکا فاجعه بار بی مهارت از حباب املاک و مستغلات در 2000s. یک تخمین محافظه کارانه نشان می دهد وجود دارد 20 kajillion مقالات در مورد سقوط از بانک های بزرگ در اواخر سال 2008. اما همیشه یک استقلالی در حالی که به سختی هر کسی با توجه به این چادر بزرگ: اثرات حباب تورم منفی در اقتصاد واقعی است.

در واقعدر آن زمان از وال استریت از تحولات ناگهانی و عمده در ماه سپتامبر سال 2008 افسردگی در حال حاضر شده است در حال پیشرفت برای تقریبا یک سال. حباب املاک و مستغلات تا به حال باعث افزایش در فعالیت های ساخت و ساز معادل 4 درصد از تولید ناخالص داخلی در حدود 560 میلیارد دلار است. این ایجاد تعداد زیادی از مشاغل برای کارگران ساختمانی عوامل املاک و مستغلات و کل صنعت است. همچنین از آنجا که مالکان به اشتباه معتقد بودند خود را به غنی تر از آنها صرف بیش از آنها را در غیر این صورت اضافه کردن یکی دیگر از $400 میلیارد دلار در تقاضا و ایجاد مشاغل بیشتر.

زمانی که قیمت مسکن به اوج خود رسید در آغاز سال 2007 بیکاری 4.5 درصد است. اما پس از آن حباب شروع به سقوط. در حال حاضر روند کار در, معکوس, مکیدن تقریبا $1 تریلیون دلار در تقاضا از اقتصاد است.

که مشکل این نیست که قیمت سهام جی پی مورگان چیس. آنچه که ما نیاز که در آن نقطه بود به جای این که از دست تقاضا با گسترش هزینه های دولت. آنچه ما به جای وال استریت نجات و دولت اوباما کاملا ناکافی طرح محرک اقتصادی. پس از همه چیز گفته شد و انجام آن اضافه شده صرف 150 میلیارد دلار در هر سال به اقتصاد است.

حتی بدتر باراک اوباما پس از آن بلافاصله چرخد و به کاهش کسری بودجه کاهش اقتصاد بیشتر است. بیکاری بالا رفت و به 10 درصد است. فوق العاده به اندازه کافی زمانی که او در ژانویه 2017, آن را هنوز هم بالاتر از آن قبل از سطح افسردگی.

اثبات این ننگین پودینگ در غذا خوردن. فرانکلین D. روزولت در پاسخ به رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم با تمرکز بر واقعیت و رها از امریکا توهمات در مورد مالی probity. افراد مورد نیاز مشاغل بنابراین دولت آنها را استخدام. ما نیاز به ضرب و شتم آلمان نازی بنابراین روزولت افزایش هزینه های دولت فدرال با 400 درصد است. این به دموکرات ها تسلط سیاسی برای چند دهه. اوباما در پاسخ به افسردگی خود را با نگه داشتن بر روی توهمات در مورد مرکزیت و اهمیت وال استریت و درخشندگی آن تیتان است. نتیجه این شد محو از حزب دموکرات در واشنگتن و در سراسر کشور و پس از آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما از خود ما قدرت و خیرخواهی

ما ارزشمند ترین رویا لوله است که ما می تواند به حفظ کنترل بر خاورمیانه برای همیشه لطفا برای. نیکلاس برنز سابق دولت بوش رسمی که در حال حاضر یکی از جو بایدن را بالا سیاست خارجی مشاوران خود گفته است که “ایالات متحده آمریکا است که عمده قدرت در خاورمیانه و ادامه خواهد داشت و دور رفتن است.”

دهه ما متقاعد شده است که ما می خواهم که قادر به شرکت در ultraviolence مورد نیاز برای حفظ این سلطه بدون عواقب برای ایالات متحده در حقیقتدر سال 2001 19 مردان از عربستان سعودی, مصر, لبنان و امارات متحده عربی هواپیماهای ربوده شده آمریکایی پرواز کرد و آنها را به مرکز تجارت جهانی و پنتاگون.

این بود که نفوذ ناگهانی از بتن بیشتر حقایق قابل تصور است. در عین حال فانتزی ما چنان قدرتمند بود و حتی این را نمی jar ما را به آگاهی است. ما ساخته شده فانتزی و در عین حال بیشتر استادانه درست شده. “چرا آنها از ما متنفرند?” جورج دبلیو بوش خواسته در یک آدرس به کنگره نه روز پس از این حملات است. پاسخ: “آنها نفرت از آزادی های ما.”

فوق العاده به اندازه کافی فانتزی و سپس تبدیل شد و حتی بیشتر پر اب و تاب. به منظور دفاع از خودمان از آزادی-haters ما بودند رفتن به آزادسازی عراق و نصب های کوچک-d دموکراتیک دولت — همه به رهبری یک جناح سیاسی آمریکا است که آشکارا بی کفایت و آشکارا بیزار دموکراسی است.

ما توان پرداخت این فاجعه برای بقیه زندگی ما. اما وجود دارد هیچ وقت برای استراحت چون ما سپس بر روی بعدی از جنبه های فانتزی ما: که ما به شدت نیاز به متوقف کردن ایران از سلاح های هسته ای. علاوه بر این, آن را بسیار مهم است که ما همچنان متوقف کردن آنها را تا پایان زمان حتی به ایران ادامه خواهد داد به احاطه تهاجمی ایران از جمله ما.

در حقیقتایران نیست که یک برنامه سلاح های هسته ای بعد از سال 2003 و رهبران آن احتمالا نمی خواهید سلاح های هسته ای در حال حاضر. همچنین در واقعیت اگر ایران را به دست آوردن آنها آن را قطعا خواهد بود نه بیشتر غیر منطقی از هسته ای ایالات متحده و اسرائیل است.

با اینحال اوباما پذیرفته فانتزی فرض — که ایران تا به حال یک برنامه سلاح های هسته بود و این یک تهدید واقعی برای آمریکا و میانجیگری یک معامله با دولت ایران بر این اساس است. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن وارد, پاره همه چیز و افزود: حتی وحشیانه تر بر روی ایران ،

امروز در واقعیتهای سرسام آور ایران, کوتاه از پول و تجهیزات پزشکی شده است و ناتوان از برخورد با کروناویروس. به عنوان اطلس آن قرار می دهد: “زمانی که نهایی تاریخ coronavirus بیماری همه گیر از سال 2020 نوشته شده است ممکن است چیزی شبیه به این: این بیماری در چین آغاز شده اما از آن شد و در نهایت جبران ناشدنی uncontained در ایران است.” دولت ایران ممکن است شکست خورده اند حتی اگر ما تا به حال به صرف سال تلاش برای دریچه گاز کشور است. اما ما هرگز نمی دانیم. آنچه که ما می توانیم با اطمینان می گویند که ما فانتزی در مورد تا حد زیادی خیالی خطر کور ما را به یک خطر واقعی است.

آنچه در آن طول می کشد تا از خواب بیدار

او در رمان “1984” جورج اورول شامل بخش از یک کتاب نوشته شده توسط یکی از شخصیت های امانوئل گلدشتاین. گلدشتاین این هرگز دیده می شود رهبر مقاومت به اقیانوسیه را استبدادی دولت است.

“همه حاکمان در همه سنین باید تلاش برای تحمیل یک غلط از جهان پس از خود را پیروان” گلدشتاین می نویسد. اما “جنگ یکی از ابزارهای اصلی که توسط جوامع انسانی نگهداری می شدند در تماس با واقعیت فیزیکی. … حقایق فیزیکی نمی تواند نادیده گرفته شود. در فلسفه یا دین یا اخلاق یا سیاست دو و دو را ممکن است پنج اما زمانی که یکی بود طراحی یک اسلحه و یا یک هواپیما آنها را به چهار. … جنگ بود مطمئن حفاظت از سلامت عقل. … در حالی که جنگ می تواند برنده و یا از دست هیچ طبقه حاکم می تواند کاملا غیر مسئولانه است.”

امریکا حاکمان در این سن باید یک کار بزرگ انجام اعمال نادرست از جهان ما. در واقع حتی بسیاری از آنها آمده اند تا در آن اعتقاد دارند.

اما با در سراسر جهان همه گیر ما در حال حاضر ما در حال رفتن به تجربه چیزی شبیه به جنگ. همانطور که در جنگ فیزیکی و حقایق را نمی توان نادیده گرفت. بیایید با واقعیت روبرو هستند که در حال حاضر دو به علاوه دو کاملا به برابر با چهار و سپس نکنید که آن را هنوز هم می کند هنگامی که ما آمده ایم در طرف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de