می تواند بهداشت عمومی بحران را طب سنتی و مدرن با هم ؟

هنگامی که هند در طب سنتی, وزارت, وزارت آیورودا و یوگا & Naturopathy Unani Siddha و هومیوپاتی (AYUSH) صادر شده و مشاوره در اواخر ماه ژانویه مثال چند آیورودا هومیوپاتی و unani درمان جدید coronavirus آن را به درستی باعث داد و بیداد. هیچ شواهد علمی که داروهای تجویز شده — مانند Shadanga Paniya آیورودا معجون شش گیاهان — کار می کنند.

در آن زمان تمام کلاسیک متون پزشکی شد گردآوری مردم نمی باید درک درستی از یک ویروس است. چه راهنماهای درمان در این سیستم های پزشکی جامع گیاه-رویکرد مبتنی بر مدیریت علائم; در مورد مشاوره برای شرایط تنفسی. پس چرا وزارت انتشار اظهارات غیرعلمی? و چه درایوهای تقریبا بلافاصله دودویی واکنش به ادعای از دانش سنتی شیوه?

برای پاسخ به این لازم است برای درک تاریخ آموزش پزشکی در هند. مانند تمام آموزش های قبل از دوران استعمار آیورودا آموخته بود در guru-shishya parampara (معلم-دانش آموز سنت) یک سیستم است که در آن دانشجو بود غوطه ور در گورو خانواده و عمل با دست های قوی در آموزش جزء. طب مدرن آمد با استعمارگران است. در سال 1822 آموزش در غرب و طب هندی (unani و آیورودا) شروع در کلکته اما انگلیسی ها و سپس برگشت و پشتیبانی برای آموزش زبان مادری و همچنین برای بومی شیوه های پزشکی.

از آن پس استعماری و بعد دولت های هند متعهد سرمایه گذاری به افزایش تعداد دانشکده های پزشکی ارائه آموزش و پرورش در طب غربی در کشور است. پزشکی هند شورای قانون از سال 1956 نهادینه کردن این فرایند است. در ضمن آن بود که عمدتا اوقاف از خانواده سلطنتی است که به کمک دولت هند راه اندازی موسسات برای آموزش دانش آموزان در طب سنتی. Maharaja از Travancore حال تاسیس شد یکی از قدیمی ترین و در سال 1889 در تریواندروم امروز شناخته شده به عنوان دولت آیورودا پزشکی دانشگاه است. اما آن را تا سال 1970 با عبور از طب هندی شورای مرکزی عمل می کنند که آیورودا و unani آموزش نهادینه شد.

تقریبا مسلم است که AYUSH اجرا نشد جدید خود را با مشاوره با هر virologist در این کشور نه به خاطر وجود ندارد اما از آنجا که آنها در وزارت Rolodex از کارشناسان.

این نظارتی تقسیم در بالا تضمین است که از آغاز آموزش های حرفه ای و مدرن و سنتی پزشکان نگهداری می شوند از هم جدا شوند. در این روز در رشته علاج بضد شامل هیچ, دوره های طب سنتی و بالعکس اگر چه آیورودا پزشکان انجام مطالعه مدرن آناتومی و فیزیولوژی. در حالی که مدرن علوم زیستی مانند بیوشیمی و ژنتیک و میکروبیولوژی بخشی از یک allopathic آموزش پیدا کردن آنها هیچ اشاره ای در طب سنتی درجه. حتی در دانشگاه که یک خوشه از عالی علوم تحقیقات بخش وجود ندارد ارز از کارکنان و دانش آموزان بین آیورودا کالج و بقیه علوم است. ساختاری انشعاب متوقف نمی شود در آموزش پزشکی همچنین به گسترش تحقیقات پزشکی.

Cropped Hands Of Woman Holding Herbs In Plate

تقریبا مسلم است که AYUSH نیست آن را اجرا کنید جدید مشاوره توسط هر virologist در این کشور نه به خاطر وجود ندارد اما از آنجا که آنها در وزارت Rolodex از کارشناسان.

بنابراین ما باید گنجینه ای از اطلاعات در شیوه های پزشکی است که بررسی شده اند در یک سیستم است که ما می دانیم به عنوان روش علمی. تمرین تست فرضیه و دقت نشان دادن علت و معلول است نه نفوذ AYUSH. مورد علاقه خودداری سنتی پزشکان این است که آن را دشوار است به انجام آزمایش های بالینی در سخت تقلیل رویکرد علم مدرن چون فلسفه طب سنتی شخصی است.

این تنها شروع از تفاوت در واژگان است که پس از آن رسوب باینری وضعیت: “در هر صورت باور در طب سنتی یا نیست.” اما اگر ما حذف شده ایمان از این گفتگو ؟ ما باید با آغوش باز بودن و به دنبال مشترکات مهم این است که هر دو جریان در مورد صرفه جویی در زندگی و بهبود کیفیت زندگی است. طب مدرن نیاز به اعتراف است که آن را ندارد یک درمان برای تمام بیماری ها فقط تا آنجا که طب سنتی نیاز به اذعان همین است. ما باید بیشتر مکالمات بین پزشکان و محققان از هر دو پزشکی جریانهای شروع به باز کردن پتانسیل منسجم درمان: موفقیت طب سنتی برای بیماری های مزمن به همراه برتر فولاد مهارت و نجات بخش فن آوری های مدرن پزشکی.

بیشتر ما نیاز به reimagine بالینی به ارزیابی شخصی روش های درمانی از جمله معیارهای که در آزمون فرمولاسیون — شایع در طب سنتی — و همچنین تک شیمیایی اشخاص. ما نیاز به مشارکت تحقیقات برادری از زیست شناسان به آمار و ارقام و مهندسین برای توصیف جدید متریک برای اندازه گیری اثربخشی طب سنتی.

عدم سیاستگذاری منسجم است که هدف آن به دقت ارزیابی و ادغام دانش جریان برای رفاه انسان است جلوگیری ما از برداشت پتانسیل کامل از این دو. قابل توجه است که Charaka Samhitaتاریخی آیورودا کتاب درسی توصیف یک پزشک خوب به عنوان کسی که پویا است و به طور مداوم در حال تحول است. از آن زمان به این کلاسیک مشاوره به طور جدی.

+

توسط Megha

OZY همکاران با سیم به شما حق بیمه ویژگی های جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de