می پرتغال سرقت بعدی فضای مسابقه ؟

هنگامی که طوفان دوریان آمار کارولینای جنوبی در تابستان گذشته خانه ها رو غرق creeks سرریز و منطقه آب گرفتگی. اما به کمک آمد از یک منبع بعید است در طرف دیگر اقیانوس اطلس: پرتغال. وجود یک استارتاپ به نام Tesselo scoured تصاویر ماهواره ای با هوش مصنوعی مبتنی بر الگوریتم به طوری که ایالات متحده در شهرستان ها می دانستند که چگونه به بهبود زیرساخت ها در آینده است.

“ما کمک شهرستانهای برنامه که در آن به ساخت و نه برای ساخت سازه های مانند مسکن و پارکینگ به منظور کاهش خطر سیل می گوید:” Rémi Charpentier مدیر عامل و بنیانگذاران Tesselo از آفتابی لیسبون.

اگر دولت پرتغال است راه خود
ما به زودی ممکن است به شنوایی خیلی بیشتر داستان بود. به عنوان جهانی فضا
صنعت به سرعت در حال گسترش آن است انتظار می رود به رشد از $360 میلیارد دلار در سال 2018 به
$558 میلیارد 2026 — جنوب غربی کشور اروپایی است eyeing یک تکه از پای.

در سال گذشته پرتغال تاسیس خود آژانس فضایی پرتغال فضا. آن را نیز اعلام کرد قصد دارد برای ساخت یک پایگاه فضایی در اقیانوس اطلس در جزایر آزور, آماده رسیدگی به تورنت کوچک ماهواره از جوانه زدن فضای شرکت.

ما می خواهیم برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی در فضا.

کیار Manfletti, رئیس جمهور پرتغال, فضا

پرتغال در حال حاضر به دنبال مشتریان که ممکن است با استفاده از پایگاه فضایی رود به آمده تا در جزیره سانتا ماریا. آن را امضا توافق نامه با چین در دسامبر. 2018 برای ساخت به طور مشترک موفق مراکز تحقیقاتی است که قادر به تولید میکرو ماهواره ها برای کشاورزی و اقیانوس شناسی استفاده می کند. دو کشور تقسیم خواهد شد $57 میلیون هزینه های توسعه. و بازگشت به خانه پرتغال در حال برگزاری اعطای رقابت برای فضا راه اندازی و افزایش همکاری با سازمان های مانند آژانس فضایی اروپا.

“ما می خواهیم برای افزایش فضای ما بخش توسط یک عامل از 10 می گوید:” کیار Manfletti رئیس جمهور پرتغال فضا. “ما می خواهیم برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی در فضای اقیانوس و آب و هوا تعامل تا سال 2030 به طور عمده متمرکز بر روی اقیانوس اطلس.” در کوتاه پرتغالی فضای بخش به نظر می رسد آماده برای برخاست.

و کارشناسان می گویند این پرتغالی فشار مشخص شده است شانس موفقیت. “[این] دولت در پرتغال را به وضوح به عنوان یک کاتالیزور برای کسب و کارهای موجود و جدید می گوید:” کلود روسو مدیر تحقیقات در شمال آسمان تحقیقات جهانی شرکت تحقیقاتی در فضا میباشد. “من کاملا مثبت در مورد آن.”

Satellite dish Santa Cruz Flores island Azores

که می تواند مهم برای پرتغال به عنوان آن هنوز دوره نقاهت بعد از بحران منطقه یورو از چند سال به عقب. “فضا یکی از بخش های با بیشترین پتانسیل آینده می گوید:” Manfletti. “هر شرکت که نمی تواند به اطلاعات از فضای رقابتی نقطه ضعف است.” با توجه به Manfletti می تواند طیف وسیعی از شرکت های لجستیک جاسوسی در چه رقبای خود انجام می دهند از طریق تصاویر ماهواره ای به استفاده از موارد که در آن پایداری و فضا ارتباط برقرار کردن.

Tesselo یک مثال عالی از این نوع شرکت Manfletti و همسالان خود را می خواهید برای ایجاد این تلاش است. فضا راه اندازی و تاسیس شد و سه سال پیش و در حال حاضر حدود هشت نفر. همچنین بر روی کلید پرتغالی اهداف مانند پایداری. “ما با استفاده از Tesselo برای حفاظت و مدیریت جنگل ها می گوید:” Charpentier. “با استفاده از الگوریتم های ما بر روی تصاویر ماهواره ای می توان به نرخ جنگل زدایی در هر نقطه در جهان است.”

این شرکت همچنین یک مثال از اینکه چگونه پرتغالی تلاش است با حمایت گسترده تر فضایی اروپا برنامه. Tesselo دریافت کمک های مالی از ESA و با استفاده از تصاویر از کوپرنیک ماهواره است که اروپا به دور به صورت رایگان. “من بسیار خوشحال هستم که پرتغال هل دادن آن در صنعت فضا می گوید:” Charpentier. “این راه می تواند کمک بهتر به اروپا تلاش و تقویت پرتغال تکنولوژی اکوسیستم و علاوه بر این که فناوری فضایی جدید است که واقعا کسب و کار آینده است.”

پرتغالی تصمیم گیران در عین حال امیدوارند که محل پایگاه فضایی آنها در حال برنامه ریزی در سانتا ماریا از مزایای جهانی رونق در تقاضا برای کوچک ماهواره است که ارزان تر هستند — هر چند آنها نیز پایین تر بر روی کامپیوتر کاربر.

کوچک ماهواره بازار برآورد شده است به رشد از $514 میلیون دلار در سال 2018 به $2.9 میلیارد دلار تا سال 2030. “این بسیار هیجان انگیز می گوید:” Manfletti. “این امر در عمل بیشتر شبیه به یک فرودگاه که در آن شما باید با شرکت های هواپیمایی مختلف پرواز خارج از آن. بنابراین رویکرد ما بسیار تجاری هدایت می شود.” در همان زمان, آنها همچنین می خواهم به استفاده از فضایی برای افزایش محلی میباشد. “ما نمی خواهیم شرکت ها به در آمده و با تمام تجهیزات خود را و پس از آن هیچ چیز را پشت” او می گوید.

هر چند فضایی محل — بین اروپا و آمریکا و آفریقا است “بزرگ” روسو اخطار می دهد که پرتغال می تواند چالش است. آن را فقط در بازار برای کوچک ماهواره است که در حال رشد — رقابت با کشورهایی مانند انگلستان و نروژ برنامه ریزی جدید راه اندازی سایت. ایالات متحده و هند در حال حاضر تسلط بر بازار است. “رقابت شدید خواهد بود می گوید:” روسو.

در همان زمان کشورهای کوچکتر مانند اسرائیل و لوکزامبورگ در حال هل دادن فضای بازار نیز هست. که بازار در حال گسترش است “خبر خوب” برای پرتغال روسو می گوید: “اما آنها نیاز به حفظ سرمایه گذاری در, همه چیز, از زیرساخت های آموزش های جدید مهندس.”

برای Manfletti چالش در حال حاضر نزدیک به خانه. آژانس تاسیس شد تنها در ماه مارس این سال او برای راه اندازی کل سازمان است. “آن را مانند در حال اجرا در هنگام راه اندازی” او می گوید: خنده. اما اگر این راه اندازی آژانس فضایی می تواند پا زدن شروع پرتغال فضای واقعی راه اندازی آنها ممکن است برای رسیدن به ستاره ها به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de