می توانید نیجریه برنج انقلاب کمک به آن را ضرب و شتم روغن اعتیاد باشد ؟

Okey Ikenna, 28, teases یک دانه برنج با انگشتان دست خود را از کاسه در فروشگاه مواد غذایی در لاگوس. دانه مخلوطی از شیر سفید و اندک سیاه دانه را در یک کیسه برجسته با الگوهای گل.

این بخشی از یک اقتصاد جدید طراحی که نیجریه قالب. از رونق نفت از سال 1970 نیجریه ساخته شده است اقتصاد خود را در اطراف خام که منجر 90 درصد از کشور های خارجی درآمد و 70 درصد از کل درآمد. در این روند آفریقا بزرگترین اقتصاد نادیده گرفته شده محصولات کشاورزی و مواد غذایی داخلی و تولید و حتی به عنوان جمعیت آن افزایش یافت. 2015, تنها 30 درصد از 7 میلیون متریک تن برنج به کشور, غذای دانه مصرف شده در نیجریه شد به صورت محلی تولید و مابقی وارد شده است. اما سریال شوک به اقتصاد کشور رنج می برد به دلیل نوسانات قیمت جهانی نفت در حال حاضر مجبور به تجدید نظر.

Nigeria

بخش خصوصی سرمایه گذاری دولت مقررات کنترل مرزها وام و حتی شعر در حال رانندگی آرام اما سریع برنج انقلاب که سریع کمک به نیجریه در دیدار با مواد غذایی خود را نیاز دارد و می تواند به زودی تبدیل به یک عمده صادرات مبتنی بر نان آور درآمد. آفریقا ثروتمندترین مرد Aliko Dangote وعده داده شده به سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در تولید برنج. او در آغاز در سال 2017, با بانک های خصوصی تولید سالانه 225,000 تن برنج parboiled. در ماه نوامبر دیگری ثروتمند تاجر Cosmas Maduka راه اندازی یک برنج پردازش آسیاب است که انتظار می رود برای تولید 120,000 متریک تن تا پایان سال 2020 است.

در گذشته وجود داشت به هیچ وجه بیشتر از برنج در فروشگاه ساخته شده اند که در نیجریه.

Okey Ikenna فروشگاه مواد غذایی مالک در لاگوس.

در همین حال بانک مرکزی نیجریه نمی تسهیل معاملات ارز خارجی برای مواد غذایی وارداتی از جمله برنج. و به سیمان است که حرکت نیجریه مرزهای زمینی با غرب آفریقا همسایه ها بسته شده اند به منظور کاهش قاچاق. پس از 2015 دولت ارائه وام به کشاورزان در مقیاس کوچک. آن است که همکاری با بانک جهانی برای معرفی شعر و برنامه های رادیو و تلویزیون برای کمک به کشاورزان مناطق روستایی relearn رویکرد خود را به استفاده از بذر های مختلف انواع کنترل آفات و کود و مواد شیمیایی و همچنین در حالی که آموزش آنها در مورد تغییر آب و هوا.

این مراحل در حال تشویق برنج محلی برندها را مانند قبل از هرگز. جدید با مارک های چنین به عنوان مادر انتخاب Mama غرور و خالص نیجریه به تازگی پدید آمده در طول سال گذشته.

“در گذشته وجود داشت به هیچ وجه بیشتر از
برنج در فروشگاه ساخته شده اند که در نیجریه می گوید:” Ikenna, ضربه زدن, کیسه
از برنج محلی انباشته در چوبی آستانه. “اما آن اتفاق می افتد.”

Nigeria

نتایج نشان می دهند تا به سرعت. برنج کشاورزان انجمن نیجریه (RIFAN) تخمین می زند که نیجریه سالانه تولید برنج افزایش یافته است به 8 میلیون متریک تن و در زمان رشد نرخ می تواند به 18 میلیون متریک تن توسط 2023 که اجازه می دهد قابل توجه صادرات پس از تغذیه در این کشور 190 میلیون نفر است. با کاهش نیجریه وابستگی به نفت خام محصول خواهد تقویت اقتصاد در برابر شوک در بازار جهانی نفت درایو تنوع اقتصادی و بهبود امنیت غذایی و ایجاد مشاغل جدید.

تغییر غول پیکر ملت رویکرد به اقتصاد آن آسان نیست. برای دهه نیجریه شخم زده نفت خام درآمد به واردات مواد غذایی و حتی داخلی به عنوان تولید مواد غذایی کاهش یافته است. جوان مردم نقل مکان کرد و دور از مزارع به جای کوچک و پردرآمد شغل در شهرستانها. کشاورزان خرده پا با اتکا به شدت در کار خانواده و ابزارهای. در اکثر موارد آنها تولید شده فقط به اندازه کافی برای تغذیه خانواده خود را. “کشاورزی برنج بود شکنجه در گذشته می گوید:” Onyeneke Okorie برنج کشاورز مستقر در نیجریه را در جنوب شرقی ایالت انوگو. “این ترس مردم است.”

مارک های محلی به فروش می رسد ضعیف چون برنج وارداتی ارزان تر بود و همچنین بهتر فرآوری شده و بسته بندی شده است. سپس یک ذهنیت بحران است. “مردم عاشق هر چیز خارجی نیست برای دلایل واقعی می گوید:” Omolehin رافائل استاد کشاورزی در دانشگاه فدرال Oye-Ekiti. “آنها معتقد بودند بهتر بود.”

تلاش در بازگرداندن نیجریه بی تفاوتی نسبت به محلی تولید شده اند که در ساخت کشاورزی و جذاب برای جوانان و سرمایه گذاران عمده که می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که هر دو کمیت و کیفیت در داخل کشور رشد برنج را بهبود بخشد. “کشاورزی-مواد غذایی بخش در نیجریه به عنوان یک کل در حال گسترش است می گوید:” Kwaw اندام, نیجریه, برنامه رهبر و تحقیقاتی همکار با International Food Policy Research Institute. او لینک کلیک کنید اخیر پیشرفت به “دولت حمایت از تولید داخلی است.”

برای مطمئن وجود دارد
هنوز هم بسیار به یادگیری از جهانی
رقبا می گوید اندام قبل از نیجریه می تواند به طور کامل تحقق “پر رونق
رقابتی برنج داخلی بخش است.” نیجریه دارای زمین های زراعی و آبیاری
فرصت ها و یک استخر از جوانان است. اما بیشتر وجود دارد به انجام است. “کشورهایی که
باید تبدیل به رقابتی – عمدتا کشورهای آسیایی –به شدت سرمایه گذاری در تحقیقات
و توسعه و زیرساخت ها است.”

اثربخشی برخی از اقدامات دولت نیز مشخص نیست. از ارقام برنج تایلندی صادرکنندگان نشان می دهد که نیجریه واردات برنج از تایلند کاهش یافت 95 درصد از 644,131 تن در سپتامبر 2015 به حدود 23,000 تن در ماه سپتامبر 2017. تایلند در جهان است دومین برنج تولید کننده و نیجریه بزرگترین منبع برنج وارداتی. در عین حال در همان زمان بنین است واردات برنج از تایلند دو برابر در این دوره منجر به سوء ظن است که قاچاقچیان با استفاده از این کشور به طور غیر قانونی را دانه به نیجریه با وجود مرز محدودیت. و 2015 وام طرح شکست خورده است و در نقاط مختلف کشور با دولت قادر به جبران مقدار زیادی.

هنوز هم وجود دارد یک تغییر برای بهتر شدن که در نهایت تبدیل نیجریه کشاورزی برنج به حرفه ای جذاب, می گوید Okorie. “ما در حال حاضر می تواند به رقابت با برنج وارداتی,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>