می توانید نانوذرات را سوخت های فسیلی پاک می شود ؟

چرا شما باید مراقبت از

علم است که اجازه می دهد ما به طور بالقوه در درمان سوخت های فسیلی به انرژی های تجدید پذیر. آن می تواند نهایی بازی را تغییر در انرژی پاک بحث است.

  • تحقیقات در آمریکا و هند و آلمان و استرالیا نشان می دهد که نانوذرات می تواند تبدیل CO2 به سوخت های فسیلی است.
  • نانوذرات می تواند تاسیسات به یک بحرانزده سوخت های فسیلی میباشد.

این هیچ راز است که ما در بحبوحه یک بحران زیست محیطی. یکی سرزنش از 17 سال فعال محیط زیست گرتا Thunberg و به شما امکان تحقیق در مورد پانل های خورشیدی برای خانه شما. انتشار کربن از سوختن سوخت های فسیلی — نفت و گاز جهان هستند بزرگترین آلاینده ها.

برای دو دهه گذشته جنگ بین طرفداران صنعت سوخت فسیلی شغل را ایجاد می کند و کسانی که استدلال می کنند که هزینه به این سیاره و نسل های آینده بیش از حد بالا است افزایش بوده است. اما اگر راه دیگری وجود دارد? تعداد فزاینده ای از دانشمندان در سراسر جهان در حال ابداع فن آوری های جدید است که می تواند به کاهش برخی از اثرات منفی از سوخت های سنتی: نانو ذرات است که می تواند در تسریع انتقال از انتشار دی اکسید کربن به کربن خنثی سوخت.

در ماه فوریه در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Viterbi School of Engineering اعلام کرد که در همکاری با وزارت نیروی ایالات متحده National Renewable Energy Laboratory (آزمایشگاه) آن را تا به حال کشف فلز نانوذرات کاربید (یک ترکیب کربن و فلز) است که می تواند تبدیل CO2 به سوخت. در ماه ژوئیه گذشته دانشمندان در تاتا هند موسسه تحقیقات بنیادی (TIFR) نشان داد که نانوذرات طلا می تواند تبدیل CO2 به متان. در ماه سپتامبر محققان در Ruhr-Universität Bochum در آلمان و دانشگاه نیو ولز جنوبی در استرالیا با استفاده از نانوذرات برای تبدیل CO2 به اتانول و پروپانول. و در ماه اکتبر دانشمندان دانشگاه استنفورد نشان داد که نانوذرات اکسید آهن ترکیب شده با ruthenium به صورت یک کاتالیزور است که کمک می کند تا در شکستن CO2 به سوخت.

این نانوذرات — هزار بار کوچکتر از عرض یک رشته از مو شده است توسعه پایدار در دماهای پایین به این معنی آنها را می توان در مقیاس صنعتی و کم هزینه و با حداقل اثرات زیست محیطی.

[این فناوری به دانشمندان کمک کند] منظور توسعه یک درک بهتر از چگونگی آنها [نانوذرات] را می توان متناسب با تبدیل CO2 به مفید سوخت یا مواد شیمیایی.

فردریک Baddour ملی انرژی های تجدید پذیر آزمایشگاهی

پیامدهای عظیم هستند. در سال 2017 سوزاندن سوخت های فسیلی مسئول 76 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده است. جهان, پمپ, کردن نزدیک به 40 میلیارد تن دی اکسید کربن در هر سال. با کمک به تبدیل که CO2 را به سوخت به جای اجازه دادن به آن آلوده سیاره نانوذرات امیدوار به ارائه یک مسیر حیاتی نسبت به کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای در حالی که اجازه می دهد برای صنعت سوخت فسیلی برای زنده ماندن بدون از بین بردن این سیاره از طریق مضر زیست محیطی در اثر سوزاندن زغال سنگ و نفت.

“آنچه ما تیم طراحی و توسعه یک مقیاس پذیر و پیوسته روش برای تهیه نانوذرات می گوید:” فردریک Baddour یک دانشمند ارشد در آزمایشگاه. آنها را تحت شرایط اجازه می دهد که دانشمندان به “کنترل بهتر خواص این مواد و توسعه یک درک بهتر از چگونه آنها را می توان متناسب با تبدیل CO2 به مفید سوخت یا مواد شیمیایی” او می افزاید.

برای این فن آوری های جدید — همانطور که با تمام pathbreaking علم به اثبات دگرگون خواهد شد نیاز به صنعتی در مقیاس سرمایه گذاری از شرکت های بزرگ. و آن را می تواند تغییر در این گفتگو از سوخت های فسیلی شرکت نیاز به تمرکز بر روی انرژی های پاک و به جای آنها اجازه می دهد برای نشان دادن تعهد خود را به این سیاره با سرمایه گذاری در مکانیسم های که تبدیل سوخت های فسیلی به تجدیدپذیر منابع قدرت.

نه تمام این اکتشافات را ثابت مقیاس پذیری فقط رتبهدهی نشده است. “مقدار متان است که شما می توانید از تولید CO2 است که می گوید:” Vivek Polshettiwar استادیار شیمی علوم در TIFR و همکاری نویسنده این مطالعه نانوذرات طلا. که به دلیل واکنش شیمیایی آغاز شده توسط ذرات طلا فقط اتفاق می افتد در سطح.

به همین دلیل USC است Viterbi School of Engineering آمده است تا با یک سیستم است که تولید بیشتر موثر نانوذرات کاتالیزور. با استفاده از یک فرایند شامل یک millifluidic راکتور — کوچک-مقیاس راکتور شیمیایی سیستم که دارای حداقل اثرات زیست محیطی — کوچک تر-یکنواخت ذرات تولید می شود که ایده آل برای تبدیل دی اکسید کربن به هیدروکربن. این نانوذرات بالاتر سطح منطقه — نسبت به جرم خود — که از طریق آن به کار شیمی سحر و جادو.

دانشمندان در دانشگاه استنفورد ابداع یک روش مشابه برای تولید تمیز کننده سوخت. پیچیده X-ray خصوصیات فن آوری های کمک محققان کشف کردن آنچه مناسب کاتالیست خواهد بود.

“وجود ندارد یک درک اساسی به آنچه به عنوان کاتالیزور است که به طور خاص نیاز به یک واکنش خوب” توضیح می دهد که Aisulu Aitbekova یک co-نویسنده استنفورد مطالعه است.

مراحل بعدی عبارتند از fine-tuning علم و پیدا کردن سرمایه گذاران بزرگ نیاز به آوردن این فن آوری به بازار است. خواهد اکسون موبیل شورون و همسالان خود در نفت و گاز به دست گرفتن فرصت ؟ را ترقی خواهان تقاضاهای مصرانه برای پایان دادن به صنعت سوخت فسیلی این را به عنوان یک فرصت برای یک سازش که نکنه این سیاره ؟

این یک راه حل نه طرف تا به حال قبل از. با تشکر از علم آنها در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de