می توانید ژاپن ذخیره عمودی کشاورزی ؟

واقع در یک ناشناس پارک علم چند مایلی شمال نرا باستانی ژاپنی سرمایه Keihanna گیاه به نظر می رسد مانند هر دیگر کارخانه تان شدیدا از انتقال خودکار یا قطعات الکترونیکی. اما این مرکز رشد انواع کاهو.

در داخل کارخانه سلاح های رباتیک کاشت کاهو نهال به غول قفسه جایی که آنها رشد می کنند در زیر چراغ های LED در نزدیکی استریل محیط زیست است. در ظرفیت کامل Keihanna تولید خواهد شد حدود 30000 سر کاهو یک روز.

این کارخانه که متعلق به یک شرکت به نام گسترش است یکی از پیچیده ترین نمونه از یک “مزرعه عمودی” است که در آن گیاهان در حال رشد در داخل خانه در لایه های انباشته اغلب بدون خاک. مفهوم پر رونق است در ژاپن که در آن زمین و نیروی کار در تامین کوتاه مدت هستند.

“ما شروع به تولید در مقیاس بزرگ در سال 2007 و در نهایت در سال 2013 کارخانه ما شد سودآور می گوید:” شینجی Inada مدیر اجرایی گسترش یافته است. “ما ممکن است تنها نمونه ای از سودآوری برای یک مقیاس مزرعه عمودی. در حال حاضر ما امکان گسترده رشد بازار است.”

Spread Co. Prepares To Start World's Largest Vertical Farm

برای دهه طرفداران مزارع عمودی را به کرات از مزایای بالقوه این نوع از دقت کشت از جمله کاهش چشمگیر در استفاده از زمین و زايمان و آب و کود. مزارع عمودی ساخته می شود در هر نقطه — کاهش نیاز به کامیون سبزیجات صدها مایل به بازار و حفظ تولید هر فصل هر آب و هوا.

با وجود این محاسن اکثر مزارع عمودی شکست خورده اند به عنوان هزینه های بالا از تجهیزات رباتیک و مصنوعی نور از دست رفته را به تکنولوژی ساده تر از خاک گلخانه ها و خورشید است. اما این مفهوم است که در حال حاضر جذب افزایش سرمایه گذاری شرکت ها نشان داده شده توسط شرکت های مانند گسترش و مقدار در ایالات متحده راه اندازی و حمایت 200 میلیون دلار از سرمایه گذاران از جمله SoftBank را Masayoshi پسر و آمازون جف بزوس.

بسیاری از شرکت هایی که وارد بازار فقط به این دلیل که آنها تا به حال یک بیکار تسهیلات شکست خورده اند.

کنجی Omasa کشاورزی آکادمی ژاپن

مسیر ماندگار مزرعه عمودی شامل بزرگتر همیشه امکانات به درو اقتصاد مقیاس کاهش ضایعات پس از آن نزدیک به صفر و افزایش اتوماسیون به پایین چه می تواند فلج کننده هزینه های نیروی کار از جمله در زمینه کاشت و برداشت. تقریبا هر کس در این صنعت شروع می شود با کاهو به دلیل آن است که به راحتی در داخل خانه رشد کرده است و ملاحظه تقاضا با ثبات است.

Inada می گوید گسترش را در قیمت فروش برای کاهو می آیند از $2.34 (¥258) در سال 2008 به یک هدف قیمت $1.44 (¥158) امروز. که هنوز حق بیمه به قیمت عمده فروشی با این حال که بسیاری از گسترش رقبای تلاش برای غلبه بر. در سال 2014 ال ای دی شروع به تولید کاهو در اتاق تمیز سابق, الکترونیک, گیاه, اما آن را مجبور به پایان دادن به سرمایه گذاری در 2016.

Spread Co. Prepares To Start World's Largest Vertical Farm

“بسیاری از شرکت هایی که وارد بازار فقط به این دلیل که آنها تا به حال یک بیکار تسهیلات شکست خورده اند می گوید:” کنجی Omasa رئيس جمهور از آکادمی کشاورزی از ژاپن است. هزینه های چراغ روشنایی کاهش یافته است او می گوید: اما اپراتورهای هنوز هم باید روی چیزی حساب کردن در کار برق و تجهیزات هر یک از جذب حدود یک سوم از بودجه خود را.

Toru Numagami heads up A-Plus, راه اندازی ساختمان یک کارخانه در استان فوکوشیما به تولید 20,000 سالاد در روز است. با استفاده از تکنولوژی اقتباس از خودرو و نیمه هادی گیاهان, او امیدوار است برای اجرای یک عملیات که به طور معمول نیاز به 100 نفر تنها 20 کارکنان دائم.

“در حال حاضر اگر هر گونه وجود ندارد یارانه سپس آن را هنوز هم سخت به آن را به کار,” او می گوید. A-Plus نقشه کشی عمومی بودجه برای احیای فوکوشیما پس از سال 2011 زلزله و فاجعه هسته ای است. اما Numagami می گوید که حتی بزرگترین توجه به هزینه های است که به اندازه کافی به یک مزرعه عمودی موفق شوند.

“این مدل معمول در کشاورزی این است که شما در مزرعه یک محصول و سپس شما آن را به فروش برساند. با یک مزرعه عمودی شما باید برای شروع از نیازهای مشتری” او می گوید. موفق مزارع عمودی موافق Omasa هستند کسانی که با یک مسیر به بازار است. زمانی که تولید بالا-قیمت کاهو با تن به سادگی حمل و نقل آن را به محلی عمده فروش کافی نیست.

رقابتی مزایای استفاده از عمودی
مزارع عبارتند از: ثبات عرضه و شرایط بهداشتی از
تولید که به کاهش لکه ها و نیاز به شستن کاهو. یکی از گزینه
به فروش به طور مستقیم به سوپر مارکت با بیشتر عمر و بیمه
قیمت.

Numagami امیدوار به عرضه تجارت مشتریان است و به دنبال خودکار برش. توانایی تغذیه “سالاد آماده” کاهو برای مواد غذایی سریع رسانه ها و فروشگاه های راحتی چیزی است که یک بازار عمده فروشی نمی تواند ارائه دهد.

همه بازیکنان اصلی در صنعت امید به گسترش از طریق مشارکت در خارج از کشور به خصوص در کشورهای با محدودیت منابع آب که در آن مزایای زیست محیطی از مزارع عمودی در بزرگترین. گسترش در حال حاضر دارای یک شریک در امارات متحده عربی. بزرگ زیست محیطی سوال بیشتر در مورد منبع انرژی مورد استفاده برای Led ها به جای توجه به نور خورشید. Numagami گفت: پاسخ این است که برق تجدید پذیر: “اگر این می تواند انجام شود با استفاده از انرژی خورشیدی و سپس با محیط زیست آن را کامل است.”

+

توسط رابین هاردینگ

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>