او می تواند شکستن تونس خصمانه تو فرهنگ ؟

چرا شما باید مراقبت از

چرا که این پیشگام است تخم نسل جدیدی از هنرمندان است.

  • به عنوان رئیس تونس مجوز tattoo studio, Fawez Zahmoul است تنفس زندگی جدید را به جهان عرب است ،
  • او را کمک به عادی سازی یک فرم هنری اغلب همراه با جنایتکاران.
  • Zahmuol را امضا مدرسه آموزش نسل بعدی هنرمندان.

در کوچه خیره کننده ساحلی شهر La Marsa در شمال شرق تونس همهمه و وزوز از تو اسلحه ممکن است به نظر می رسد خارج از محل. هیچ موتیف تبدیل شده است و دور آن یک گل پایین رخ یا قرمز جان خونین صورت خندان از The Mentalist. این Wachem فروشگاه تاتو شده است یک بازی هیجان انگیز ثابت پس از سال 2016 زمانی که آن را تبدیل به تونس مجوز استودیو تاتو توسط Fawez Zahmoul که تنفس زندگی جدید را به جهان عرب است ، “من متوجه شدم رویای من,” او می گوید: داشتن نیز باز این منطقه برای اولین بار تو مدرسه در ژانویه 2019 در تونس.

“دانش آموزان من شامل دختران و پسران جوان که در حال یادگیری تجارت,” او می گوید.

خالکوبی جدید به جهان عرب و قطعا به شمال آفریقا. برای قرن ها بومی آن Amazigh قبایل — تعمید بربری توسط فرانسه — تمرین هنر ذاتی بخشی از هویت فرهنگی خود را. اما با استعمار و دوران اسلامی, خالکوبی شد یک منبع از شرم شد و در نهایت تلقی غیر قانونی است. امروز زیرزمینی سالن رشد در همه جا اما destigmatizing تاتو هنر است Zahmoul را هدف اصلی و تلاش خود را می پرداخت. “قطعا استودیو و مدرسه بسیار خوبی شناخته شده است. … در تونس همه چیز در حال تغییر; تر وجود دارد آزادی بیان است.”

من رو مورد ضرب و شتم ،

Fawez Zahmoul

متولد به مراکش و تونس پدر Zahmoul بود که همیشه علاقه مند به هنر است. در حالی که صدا و مهندسی در مراکش او معرفی شد به هنر خالکوبی با همکاری یک هنرمند در خانه اش استریل تجهیزات و خلاص شدن از شر لکه ها.

او سفر های گسترده یادگیری مهارت های جدید کسب درآمد دیپلم و همکاری با هنرمندان در سراسر جهان و همچنین پیمودن تجارت خود را برای بیش از 15 سال قبل از راه اندازی استودیو — اختصاص داده شده به سوزن و جوهر بدون تتو حنا در اینجا — به عنوان به خوبی به عنوان یک خال کوبی اتحادیه کارگران برای مشروعیت بخشیدن به این حرفه در تونس.

“ما استفاده می شود برای دیدن تو, هنرمندان تنها در تلویزیون می گوید:” 26 ساله را حرفه ای Oussama Hafsi که به تازگی امضا شده توسط Zahmoul. “حتی اگر خالکوبی بخشی از تاریخ ما آن است که در ارتباط با جنایتکاران اما بسیاری از مردم نجیب را دوست دارم به تو. Fawez قطعا انجام تغییر بسیاری از چیزها است.”

اما این که می گویند Zahmoul که در اواسط 30s نیست در صورت هر گونه مقاومت در برابر.

“من مواجه می شوند برخی از مشکل و نه در اجتماعی و سیاسی در سطح اما با سلفی گری به دلیل آن است که یک جنبش مذهبی است که در برابر برخی از مسائل از جمله هنر خالکوبی,” او می گوید. “من رو مورد ضرب و شتم است.” این حادثه رخ داده است درست قبل از La Marsa استودیو بود که افتتاح شد. Zahmoul کرده اند و هشدار در اجرا تا باز اما او جلوتر رفت به هر حال. یکی دیگر از دلایل ذکر شده در گزارش های رسمی خود را آشکار استفاده از فراماسونها لوگو برای فروشگاه خود را به این منظور در نظر گرفته شده است و ضد اسلام است.

اما آن روزها از بین رفته با خالکوبی و تاتو بدن تبدیل شدن به محبوب در میان جوانان در تونس و جهان عرب است. نه تنها آنها در حال گرفتن امضا اما جوان تونسی نیز ثبت نام برای کلاس ها در Zahmoul را Ecole Nationale Tunisienne de Tatouage. در یک کشور متاثر از نرخ بالای بیکاری جوانان هنوز از وضعیتی وخیم از اثرات انقلاب و چالش های جدید, دموکراسی, یک, تا تو, آکادمی ارائه فرصت های جدید است. Zahmoul همچنین می خواهد برای گسترش کسب و کار خود را به مناطق دیگر از تونس.

IMG_20200709_124705 (1)

“بسیاری از
مردم در تونس تمرین هنر خالکوبی احتیاط در دشت
دید و زمانی که همه چیز تغییر هنرمندان فاقد اصول” او می گوید. “من می خواستم
برای آموزش تاتو هنرمندان چگونه برای تبدیل شدن به حرفه ای در این زمینه است.”

دوره های آموزشی در مدرسه چهار تا شش ماه و دانش آموزان تدریس تاریخ هنر, فرم, تجهیزات, طراحی, شیوه های بهداشت, خال کوبی مراقبت و حتی روانشناسی مشتریان. “آنها مطالعه اصول اولیه برای اولین بار است که انتقال از طریق دروس نظری و سپس از طریق عمل” می گوید Zahmoul. قیمت بالا به 4,850 تونس دینار (حدود $1,700).

“در Fawez من دیدن کسی که واقعا جرأت می گوید:” سامارا
فراری یک همکار و در حال حاضر دانشجو است. “او بنیانگذار این [امضا]
جنبش است.”

Zahmoul عشق به هنر نشان می دهد در کار خود است که دقیق و جسورانه و شدید به عنوان اگر پوست بودند بوم و هنرمند که نقاشی را در خواهد شد. وجود دارد قدرت خود را به تصاویر و بررسی کار خود را از محدوده خوشحال به نزدیکی-احترام. علاقه خود را در حال سورئالیست خالکوبی به عنوان به خوبی به عنوان “خالکوبی که پنهان کردن یک داستان غمگین یا خوشحال.”

Coronavirus بحران قرار داده است کسب و کار خود را در انتظار نگه داشته به طوری Zahmoul است صرف وقت کشی و بازی کردن بازی ها. “من نمی جدا از کار من به راحتی,” او می گوید. ویژگی های او موفقیت خود را به پدر و مادر که معتقد بودند در شور و شوق خود را در راه همان است که او معتقد است که در تونس جوانان “که می خواهند به بیان خود و رسیدن به رویاهای خود را مانند من انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>