می تواند حلال خالکوبی پیروزی محافظه کار مصر ؟

چرا شما باید مراقبت از

تتو موقت اجازه می دهد تا مسلمانان — به خصوص زنان — در مصر به ماندن در سمت راست از دین است.

  • خالکوبی اند تابو در اکثریت مسلمان مصر است. اما تتو موقت که در حال حاضر دریافت مذهبی تحریم به عنوان حلال.
  • که منجر به رشد تقاضا برای این خالکوبی که گذشته 18 ماه و نفوذ فقط بالا لایه از پوست است.

برای سال Rania سمیر احساس نا امنی در مورد بدن او به دلیل شش اینچ اسکار در سراسر شکم مارک یک عمل جراحی سزارین. او را به دیدن عکس های از زنان پوشش خود را زخم با خالکوبی اما احساس او نمی تواند آن را انجام دهد. “تو حرام (ممنوع در اسلام), بنابراین من فکر کردم من می خواهم آن را انجام دهد می گوید:” سمیر, 28, یک مادر دو.

“من می خواستم چیزی حلال (مجاز) و من آن را پیدا کنید.”

بنابراین بیشتر و بیشتر مصریان. خالکوبی مدت طولانی است که به عنوان تابو در اکثریت مسلمان مصر است. اسلامی استدلال کرده اند که سوزن نافذ پوست تزریق جوهر یا رنگ است که اسلام آن را به عنوان غیر ضروری باعث خودآزاری و شامل تغییر خلقت خدا. اما تعداد زیادی از هنرمندان تاتو هستند wooing مشتریان با ارائه به پوشش بدن زخم سوختگی یا ناخواسته علائم با تتو موقت ترویج آنها را به عنوان حلال.

که ادعا می کنند دریافت کرده مذهبی مهر تایید. در ماه اوت گذشته به قاهره-دفتر مرکزی Dar al-Iftaa یکی از جهان اسلام پیشرو نهادهای مذهبی اعلام کرد که خالکوبی انجام شده توسط microblading هستند حلال چرا که آنها در سطح پوست. این فوریه در آن تکرار شده است که فتوا — مذهبی حکم.

هنگامی که شما ببینید [که] بسیاری از مکان ترویج حلال, خال کوبی, سپس [شما بدانید که] آن را واقعی است.

Rania سمیر, 28 ساله که دارای یک تاتو موقت.

پس از این فتواهنرمندان شاهد افزایش مشتریان به دنبال حلال خالکوبی. هنرمند سیم صاحب سیم استودیو تاتو در قاهره می گوید مشتریان خود افزایش یافته است و 50 درصد بعد از او شروع به ارائه حلال خالکوبی, در علاوه بر این به طور منظم کار می کنند. Rowayda امام صاحب زیبایی ناخن و مژه سالن در قاهره آغاز شده که خالکوبی سه سال پیش می گوید که مشتریان خود را افزایش داده اند از یک یا دو هفته به چهار در یک روز. دالیا بدر, آزاد, تا تو, هنرمند مستقر در قاهره می گوید او در حال حاضر شروع به گرفتن سفارشات از دیگر نقاط کشور بیش از حد. مصر از اندازه آن است که بزرگترین ملت عرب و فرهنگی آن تاثیر معنی است که این روند می تواند به زودی نیز ظهور در کشورهای دیگر در خاورمیانه است.

image1

این هنرمندان تاتو نیز تطبیق coronavirus بیماری همه گیر. از اوایل ماه مارس آنها شده است با پوشیدن ماسک و ارائه آنها به مشتریان است. برخی مانند سیم, تیز اطلاع رسانی به مشتریان در مورد چگونه آنها پاکسازی استودیو خود را. بدر می گوید که به دلیل اینکه اکثر مشتریان خواهم به خالکوبی بر روی پشت خود را در نزدیکی ناف و یا مچ پا و هنرمندان می تواند به حفظ فاصله کمی. زمانی که مشتریان برای درخواست یک خال کوبی بر سینه یا بالای بدن او اصرار مشتریان پوشیدن ماسک مانند او می کند و نشان می دهد کوچک نقاشی است که در زمان کمتر.

که قابل مشاهده بوم در حلال خالکوبی کمک به متقاعد کردن سمیر بیش از حد. “هنگامی که شما ببینید [که] بسیاری از مکان ترویج حلال , خال کوبی, سپس [شما می دانید] واقعی است,” او می گوید. “علاوه بر این اسلام علمای خود گفت: آن را حلال دانسته است. بنابراین من تا به حال هیچ ترس و احساس کردم هیجان زده است.”

به عنوان یک مفهوم, خالکوبی جدید نیستند به مصر است. در واقع با توجه به مطالعه منتشر شده توسط مجله علم باستان شناسی در سال 2018 جهان قدیمی ترین فیگوراتیو خالکوبی کشف شد در دو مومیایی از مصر Predynastic (c. 4000-3100 پیش از میلاد) دوره است. آن را تنها در اسلامی مصر که خالکوبی ممنوع شد.

حلال خالکوبی در حال تغییر است. Microblading که در آن یک سوزن به داخل پوست نفوذ به عمق تنها 0.08-0.15 mm منجر به خالکوبی است که 18 ماه طول بکشد. دیگر هنرمندان می گویند که آنها با استفاده از یک نوع جوهر است که طول می کشد تا پنج سال. آن را نیز می تواند به راحتی حذف با استفاده از لیزر.

“آن نیز بستگی به مهارت هنرمند به رسم تنها در ابتدا و یا لایه دوم می گوید:” امام از زیبایی ناخن و مژه سالن. “اگر شما عمیق تر بروید و سپس تاتو دائمی می شود و حرام.” هنگام مراجعه مشتریان او سهام این ویدئو از حلال تو فتوا را به آنها راحت است. امام با این نسخهها کار فقط در زنان است.

image4-rotated-2

برخی از سنتی هنرمندان خال کوبی تماس بگیرید این ایده از خالکوبی موقت اومدی. لایه های پوست را تنها می توان در زیر میکروسکوپ به طوری که آن را غیر ممکن است برای یک دست tattooist بدانید که “اگر او خالکوبی اول یا دوم یا لایه چهارم می گوید:” دیل, شرکت, صاحب اسکندریه مبتنی بر تو اسکندریه Art Studio: دیل و الکس. دیل شده است خالکوبی مردم برای 14 سال است.

متخصص پوست انسی علم الدین می گوید که خالکوبی بر روی لایه ای از پوست به طور معمول نمی خواهد بیش از چند هفته مانند حنا. هر یک خال کوبی است که طول می کشد تا به احتمال زیاد نفوذ به لایه دوم — از “درم” که حامل اعصاب و عروق خونی. این لایه ممکن است باعث عفونت اگر جوهر مخلوط با خون می گوید علم الدین.

اما سیم صاحب سیم استودیو خال اصرار دارد که تتو موقت مشروع هستند. “بسیاری از مشتریان به من می آیند برای انجام retouches با microblading…اگر آن دائمی است آنها نمی نیاز به هر گونه لمس می گوید:” سیم که مانند دیل با یک نام.

سیم که افتتاح استودیوی خود در قاهره پنج سال پیش شاهد رشد تقاضا برای تتو موقت به خصوص از زنان است. بدر که مشتریان قبلا محدود بود به مسیحیان افراد جوان و نخبگان ثروتمند می گوید او دیده است او را حلال خالکوبی جذب مخاطبان گسترده تر بیش از حد.

سه سال پس از سمیر یک خال کوبی است که پوشش او را زخم آن کمرنگ شده است اما هنوز هم قابل مشاهده است. و او تو, رویاهای در حال گرفتن جسورانه. “شاید من می خواهم [a] تو هر چند سال,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de