می بایدن برنده در حالی که نشت Latinos?

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل این است که یک ابر تیره در سال های اخیر آفتابی رای گیری برای بایدن.

  • نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پشت سر هیلاری کلینتون سرعت در میان رای دهندگان لاتین — یک رشد سریع و بحرانی بلوک.
  • این اعداد می تواند بخشی از روند گسترده تر در میان طبقه کارگر است.

تقریبا در هر اندازه گیری جو بایدن به نظر می رسد مانند او در یک موقعیت قوی برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از حزب دموکرات است در آینده نزدیک به 9 درصد به طور متوسط در نظر سنجی های ملی به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن favorability رتبه بندی باید حفره حفره به برخی از بدترین علائم ریاست جمهوری خود در میان coronavirus بحران اقتصادی و گلایه. گذشته از پیشرو با رای دهندگان و زنان هر دو شهرستان ساکنان و حومه پیدا کرده اند بایدن حتی خورده به مغلوب ساختن پیشی جستن حاشیه در میان رای دهندگان مسن تر و مردان سفید پوست به گفته های اخیر NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

در عین حال که همان نظرسنجی شامل یک هسته از نگرانی بایدن به خصوص در مقایسه با گذشته دموکراتیک نامزدها.

در حالی که 59 درصد از Latinos گفت: آنها را به عقب بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک قطره از 66 درصد کسانی که رای دادند برای کلینتون در سال 2016.

پس از آن نظرسنجی را منعکس نرم که از جمله یکی انجام شده توسط Latino تصمیم گیری در شش میدان نبرد متحده در ماه گذشته بایدن گرفتن 60 درصد از کسانی که رای دهندگان هر چند تهمت به خود جلب کرد تنها 25 درصد با 11 درصد مردد.

“ما یک قانون نانوشته از انگشت شست به عنوان دموکرات ها وقتی که می آید به رای دهندگان لاتین: شما واقعا نیاز به پیروزی 65 درصد می گوید:” سابق بایدن مشاور ارشد وزارت Vela که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان رئیس شفافیت افسر شرکت فناوری TransparentBusiness.

تغییر حومه رای دهندگان به خصوص زنان و افرادی که هر دو رای باراک اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن به بایدن می تواند به اندازه کافی برای از دست دادن برخی از رای دهندگان لاتین, ولا می افزاید. آن را بایدن حاشیه برای خطا نازک تر به خصوص با توجه به این که یک دموکرات نامزد به احتمال زیاد برای برنده شدن به رای مردم بیش از چند درصد به غلبه بر ایران با مزایای کالج انتخاباتی است. این بایدن کمپین “نیاز دارد و نیاز است برای چند ماه مقدار زیادی از بهبود” ولا می گوید.

مردم همیشه فراموش نکنید که Latinos هستند به طور سنتی لیبرال. آنها به طور سنتی دموکرات و دلیل آن این است که حس شمول است.

Moe Vela سابق بایدن مشاور

نبرد خواهد بود برپا سراسر کشور به خصوص در فلوریدا و آریزونا که در آن بیش از 20 درصد از رای دهندگان واجد شرایط هستند لاتین. به عنوان رئیس جمهور تهمت گرفته شده یک خط سخت در برابر کوبا و ونزوئلا رژیم. و مبارزات انتخاباتی خود را به نوبه خود به شدت هدفمند ونزوئلا و کوبا رای دهندگان — که بسیاری از آنها فرار کرد این کشورها برای فلوریدا — با مبارزات انتخاباتی آگهی افزایش ترس از سوسیالیسم. این شهر همچنین دارای یک وب سایت تعاملی اختصاص داده شده به مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از Latinos. “به عنوان دختر یک جنگنده آزادی که در مبارزه علیه سرکوب کمونیستی رژیم در کوبا, من را دیده اند دست اول چگونه سوسیالیسم را نابود کرده است موفق کشورهایی مثل ونزوئلا گفت:” مرسدس Schlapp, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد ارتباطات مشاوران در طول یک آنلاین Latinos برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم جشن چهارم جولای.

زمانی که بایدن کمپین تور پنسیلوانیا ” و “آیووا” با “Todos Con بایدن” شعار پاییز گذشته آنها را فراموش کرده به قفل کردن آدرس پایین منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن تیم در نظر گرفتن بیش از سایت با یک صفحه فرود است که گفت: “اوه جو را فراموش کرده در مورد Latinos.” و در ماه ژوئیه رئیس تبلیغات زد دفاع گویا محبوب غذاهای اسپانیایی نام تجاری پس از بنیانگذار آن پشتیبانی تهمت و لیبرال را تهدید به تحریم آن است.

این بایدن تیم نیست پاسخ معنی داری به گویا جنجال بود اما با ایجاد کلید استخدام در خرداد ماه: سابق کلینتون کارمند Jason رودریگز به عنوان ائتلاف مدیر سابق کامالا هریس حامی جولی چاوز رودریگز به عنوان مشاور ارشد در توسعه لاتین. Latinos شدت حمایت برنی ساندرز که دموکراتیک اولیه هنوز رقابتی ایجاد چالش برای بایدن در سمت چپ.

“شما باید به آنها یادآوری می کنند که … در پایان روز, ما در واقع با شما” ولا می گوید. “این یک پیام متفاوت نسبت به مستقل و یا بلاتکلیف, لاتین.”

لاتین تصمیم گیری های نظرسنجی ها نشان داد که رای دهندگان لاتین با تحصیلات بالا (و یا کمتر) بود کمی بیشتر به احتمال زیاد به تصویب از مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی از کالج تحصیل آنهایی که (هر چند رای برای به اشتراک گذاری بایدن سازگار بود سراسر همه Latino سطح آموزش و پرورش). اگر وجود دارد یک روند رای دهندگان اسپانیایی تبدیل شدن به cozier با ایران — با وجود تهمت را استارک ضد مهاجر و بلاغت و سیاست و داشتن مکزیکی به نام “تجاوزگران” در هنگام راه اندازی اولین کمپین پنج سال پیش — این ممکن است مسیر با بزرگتر تغییر طبقه کارگر رای دهندگان تعویض از دموکرات ها به جمهوری خواهان بیش از چند دهه گذشته.

که می تواند نگران کننده برای کسانی که “جمعیت در حال سرنوشت” دموکرات امیدوار است که افزایش لاتین جمعیت در سراسر امریکا را تضمین لیبرال دستاوردهای دهه های آینده. “مردم همیشه فراموش نکنید که Latinos هستند به طور سنتی لیبرال. آنها به طور سنتی دموکرات و دلیل آن این است که حس ورود” ولا می گوید. او معتقد است که بایدن را تقویت خود Latino پشتیبانی هنگامی که انتخابات نزدیک است و او قادر به به طور مستقیم ارائه یک وحدت پیام برای مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن تاکتیک. “من فکر نمی کنم در پایان روز او را ضعیف لاتین حمایت” ولا می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de