می توانید امریکا غول شرکت های بزرگ نشان می دهد یک سوم بهداشت و درمان مقرون به صرفه گزینه است ؟

دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه است که به طور موثر به دو نامزد, اما این تنها جوش بحث مرکزی به این مسابقه است. مراقبت های بهداشتی همچنان در نزدیکی بالای لیست اهمیت آن تنها افزایش مداوم وحشت ناشی از کروناویروس و ملی کمبود کیت های آزمایش. در عین حال به عنوان ترقی خواهان به رهبری سناتور. برنی ساندرز تقاضا “مدیکر برای همه” و میانه رو مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن می خواهید برای ساخت اوباما-دوران مقرون به صرفه مراقبت از قانون یک سوم گزینه در حال ظهور است.

برخی از بزرگترین شرکت های بخش خصوصی در حال ایجاد جایگزین مراقبت های بهداشتی امکانات و طرح های امیدوار کننده برای ارائه کیفیت بهتر از مدیکر در حالی که در همان زمان نگه داشتن هزینه های پایین تر از سنتی خصوصی بازار است. این طرح های آماده برای تزریق یک تازه لبه به مراقبت های بهداشتی بحث در ماه های منتهی به انتخابات ماه نوامبر. به عنوان امریکا سنتی سیستم بهداشت و درمان می خواهم برای رسیدگی به این کشور نگرانی های بیش از coronavirus این مدل جدید خواهد آمد تحت بررسی برای دیدن اینکه آیا آن را می توانید با پاسخ دادن به این بحران بهتر است.

آمازون در ماه فوریه افتتاح مرکز مراقبت های بهداشتی برای کارکنان خود را در سیاتل. این درمانگاه به نام آمازون, مراقبت از بخشی از تکنولوژی کرگدن رو به رشد بهداشت و درمان مراقبت از بازار است. به طور جداگانه آمازون, جی پی مورگان و برکشایر هاتاوی نیز به تازگی راه اندازی پناهگاه بهداشت و درمان — نه-برای-سود سرمایه گذاری هدفمند در کارکنان از سه شرکت با خود داروخانه و درمانگاه و فناوری مبتنی بر مداخلات پزشكي. در ماه نوامبر هیون اعلام کرد این امر ارائه یارانه سلامت برنامه ای برای 30,000 جی پی مورگان کارکنان در اوهایو و آریزونا. آمازون اعلام کرده است کارکنان خود را در ویسکانسین, یوتا, کارولینای شمالی و کانکتیکات خواهد بود در میان ذینفع اولیه هر چند این شرکت ها هنوز به افشای هزینه های واقعی به بیماران است.

Berkshire Hathaway HomeServices Inc. Locations Ahead Of Joint Health- Care Venture CEO Announcement

از سپتامبر خارج شده است و راه اندازی دو مستقل و مراکز بهداشتی و درمانی در گرجستان اولین گام در سراسر کشور با هدف تلاش در هدف قرار دادن 150 میلیون مشتریان که جریان را از طریق خرده فروش درب در هر هفته. باشگاه سام — عضویت-تنها خرده فروشی باشگاه ها متعلق به وال مارت — راه اندازی کرده است آنچه در آن خواستار ‘مراقبت Accelerator,’ ارائه می دهد که رایگان نسخه برخی از داروهای عمومی. آنها همچنین مشتری جلب کردن برنامه های بیمه از طریق Humana که نامحدود ارائه telehealth — یک گزینه خوب با توجه به شیوع کروناویروس — در کنار نوری مراقبت.

سوار-نقطه سرویس Uber است فرو بردن به آمبولانس مراقبت از بازار است. Uber بهداشت متعهد به پاسخ فوری به بيماران و مراقبان است اطمینان مصرف کنندگان دریافت زمانی که آنها سفارش بارگذاری به صورت غير مقاصد. اورژانس سوار آمبولانس می تواند در غیر این صورت هزینه بیماران تا هزاران دلار است.

من معتقدم هاون خواهد بود یک بستر تست برای مقیاس برخی از کار آمازون می آید تا با قبل از آنها آن را به یک بازار گسترده تر.

مایکل آبرامز, Numerof & همکاران

آن را در اوایل روز اما خود را در جیب عمیق و دسترسی به تکنولوژی برش لبه معنی امریکا می تواند به دنبال در یک مراقبت های بهداشتی اختلال بسیار متفاوت از یکی ساندرز امیدوار کننده است. در حال حاضر کاخ سفید روز پنجشنبه خواسته دره سیلیکون به آمده تا با هوش مصنوعی مبتنی بر راه حل های که می تواند کمک به مبارزه با کروناویروس را بترساند. این شرکت ها به خوبی قرار داده شده برای رهبری مانند یک درایو. و کارشناسان بر این باورند که کارکنان متمرکز بر طرح های شرکت هایی مانند آمازون به زودی می تواند به عنوان یک خدمت برای عرضه یک تلاش ملی غذا به همه مشتریان. آمازون, جی پی مورگان و برکشایر هاتاوی در مجموع باید تقریبا یک میلیون نفر در ایالات متحده مبتنی بر کارکنان است.

“من باور دارم هاون خواهد بود یک بستر تست برای مقیاس برخی از کار آمازون می آید تا با قبل از آنها آن را به یک بازار گسترده تر” می گوید: Michael Abrams شریک مدیریت از Numerof & Associates یک پیشرو جهانی در مراقبت های بهداشتی مدیریت استراتژیک شرکت است.

برای این غول, تجهیزات پزشکی, نمایندگی شانس در ضربه زدن به $3.6 تریلیون دلار امریکا صرف مراقبت های بهداشتی در هر سال — به اندازه اقتصاد آلمان. اما خود جایگزین برای مدیکر می آید در میان یک گرم بحث ملی در مورد این موضوع. موفقیت خود را می تواند به تقویت دست از میانه های که می خواهید به اجازه می دهد رای دهندگان انتخاب حائل خصوصی ارائه دهندگان در حالی که تقویت عمومی گزینه است. بایدن انتخاباتی به عنوان مثال می گوید: طرح بهداشت با تمرکز بر “دادن آمریکایی ها انتخاب بیشتر و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی و مراقبت از سلامتی کمتر پیچیده به حرکت است.”

به همان اندازه, اگر آنها تلو تلو خوردن آن می شود شواهد بیشتر برای طرفداران ترقی خواهان که مدیکر برای همه است و تنها راه رو به جلو است. پس از همه مراقبت های بهداشتی است که شرکت های بزرگ مانند آمازون و جی پی مورگان امیدوار کننده کارکنان خود را نمی خواهد کار را برای امریکا به سرعت در حال رشد freelancer جمعیت. “من نمی توانم تکیه بر کارفرما مراقبت های بهداشتی پس از مدیکر برای همه مفید خواهد بود به کسانی که در استخدام شرایطی مانند معدن می گوید:” مایکل پورتر و بروکلین نیویورک-بر اساس مستقل و خلاق است. توسط 2027 یک اکثریت آمریکایی ها به شمار می رود مترجمان آزاد یا فرفره کارگران است.

در حال حاضر برخی از آمازون حرکت را موجب نگرانی است. پس از آمازون شروع به فروش نرم افزاری است که معادن سوابق بیمار برای کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بهبود کیفیت مراقبت و کاهش هزینه های انجمن پزشکی آمریکا و کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان مطرح شده نگرانی های حریم خصوصی. حتی به عنوان آمازون در حال ساخت خارج هیون در کنار برکشایر هاتاوی و جی پی مورگان در ماه سپتامبر تابعه آن تمام مواد غذایی کاهش مزایای بهداشت و درمان برای 1,900 پاره وقت کارکنان. برای ترقی خواهان که بیشتر ثابت می کند که شرکت های بزرگ نیست نگاه کردن به پسر کوچک.

این یک دیدگاه است که طنین انداز با رای دهندگان مانند 33 ساله رایان کارلتون از هوستون ، او رنج می برد از microtia مادرزادی گوش نقص است که منجر به مادام العمر مسائل پزشکی. قبل از قانون مراقبت مقرون به صرفه تصویب شد تحت دولت اوباما کارلتون می گوید: “او رد شد توسط شرکت های بیمه.” در عین حال حتی اگر او بهره مند از ACA او معتقد است مدیکر برای تمام چیزی است که امریکا باید برای رفع آن مراقبت های بهداشتی در بحران است.

اما منابع و راه حل های فن آوری در اختیار برخی از این بخش خصوصی غول ورود مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا آنها را به ارائه راه حل های است که نمی خواهد بود آسان به چشم پوشی از هر کجا که در طیف سیاسی شما نشسته است. پناهگاه برنامه به رایگان ارائه مراقبت های پیشگیرانه و برنامه های بدون deductibles. آن را تمرکز در پزشکی از راه دور و با استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی و جلوگیری از بیماری است. آنها حتی ارائه پاداش برای سالم ماندن.

در ضمن اپل در حال همکاری با وزارت امور کهنه سربازان اجازه می دهد تا دامپزشکان دسترسی سریع به سوابق پزشکی خود را از طریق اپل. غول فن آوری نیز گنجانیده شده نوار تابع به اپل دیده بان است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا. و خارج مراکز بهداشتی درمانی ارائه مراقبت های اولیه آزمایش اشعه ایکس electrocardiograms مشاوره و دندانپزشکی, نوری, شنوایی و خدمات سلامت و بهداشت جامعه.

به عنوان این شرکت گسترش برنامه های خود در هفته های آینده طرح های خود را می تواند اضافه کردن یک پیچ و تاب و تازه به مراقبت های بهداشتی بحث است. این شرکت ها ممکن است پیدا کردن خود را در انتخابات ریاست جمهوری بحث مرحله بدون اینکه در واقع وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>