می تواند آمریکا را به نژادپرستی غیر قانونی است ؟

چرا شما باید مراقبت از

چرا که آمریکا نیاز به انجام یک کار بهتر از بازداری نژاد پرستی.

  • صورتحساب جدید آن را آسان تر به اتهام کسانی که اجرای قانون با شکستن موجود در حقوق مدنی ،
  • قوانین را می توان به سعی کنید برای جلوگیری از تبعیض از جمله سخنرانی نژادپرستانه که در حال حاضر برخوردار گسترده حفاظت در ایالات متحده

اخیر Black Lives Matter تظاهرات در سراسر ایالات متحده را دوباره برجسته این استدلال که حتی در سال 2020 سیستم حقوقی آمریکا هنوز هم به اندازه کافی جلوگیری مضر اقدامات صورت گرفته بر اساس نژاد.

حقوق مدنی قوانین در حال حاضر محافظت از آمریکایی ها از تبعیض بر اساس نژاد در مسکن, اشتغال, مسکن, تحصیل, رای گیری نظامی خدمات و بیشتر. و نژادی با انگیزه جرایم ناشی از نفرت در برابر قانون است. اما وجود دارد بیشتر است که این قانون می تواند انجام دهد برای کمک به جلوگیری از نژادپرستی و اثرات مضر آن به خصوص در زمینه اجرای قانون در ایالات متحده آمریکا ؟ در اینجا چند پیشنهاد که ساخته شده اند برای گسترش قانون ambit در موارد مربوط به نژادی animus.

پایان حمایت که سپر اجرای قانون از نقض حقوق مدنی

یکی از اولین راه برای مبارزه با نژاد پرستی تحت قانون است به آن را آسان تر به اتهام کسانی که اجرای قانون با شکستن موجود در حقوق مدنی ، به تازگی ایالات متحده نمایندگان Joseph P. Kennedy III (D-جرم.) و Hakeem Jeffries (D-n. y.) معرفی یک لایحه در کنگره به آن را آسان تر برای پلیس به اتهام نقض حقوق مدنی است. این لایحه تغییرات فقط یک کلمه در فدرال کد. این امر نیاز به دادستان در موارد خشونت پلیس به اثبات نیست که افسر عمل “عمدا” در محروم کردن فرد از حقوق خود اما تنها “بی پروا” یک مقدار پایین تر مدارک آستانه که به احتمال زیاد آن را آسان تر به ارمغان می آورد از جمله اقدامات و تولید اعتقادات از جمله در موارد مربوط به نژاد با انگیزه های رفتار.

در کنگره ایالات متحده Ayanna Pressley (D-جرم.) همچنین معرفی یک لایحه در کنگره که به از بین بردن دکترین حقوقی شناخته شده به عنوان واجد شرایط ایمنی کمک می کند که سپر افسران پلیس و دیگر مقامات دولتی از دعاوی مربوط به نقض حقوق مدنی یک حرکت بود که به سرعت تایید شده در نامه ای به کنگره از بیش از 1400 فعلی و سابق ورزشکاران حرفه ای و مربیان و جلو-پرسنل دفتر پوشا NFL, NBA و MLB.

از بین بردن حمایت نژادپرستانه و نفرت سخنرانی

گسترده حمایت فراهم شده توسط قانون اساسی و متمم اول قانون اساسی در واقع ایالات متحده یک پرت وقتی که می آید به آزادی بیان است. در پی گسترده ضد یهودی در طول جنگ جهانی دوم بسیاری از کشورهای غربی تصویب قوانین برای جلوگیری از تحریک نژادی و نفرت مذهبی و از جمله تحریک غیر قانونی در بسیاری از لیبرال دموکراسی امروز. در امریکا با توجه به تصمیم دادگاه عالی در براندنبورگ v. اوهایو (1969) تنها سخنرانی که به طور مستقیم تحریک “اقدام قریب الوقوع یاغی” (و یا به احتمال زیاد برای انجام این کار) می تواند محدود به این معنی که اکثر سخنرانی نفرت از جمله نژادپرستانه سخنرانی محافظت شده است.

در سن که در آن رسانه های اجتماعی فراهم می کند نژادپرستان با پلت فرم قدرتمند برای گسترش نفرت و تحریک به خشونت (که معمولا “قریب الوقوع”) آمریکا و نه غیر عادی حفاظت از چنین سخنرانی را فراهم می کند سرپناه است که نژادپرستان را در کشورهای دیگر. اما اولین اصلاحیه منابع سخت به عقب و یا محدود کردن به خصوص یکی مثل براندنبورگ که در حال حاضر بیش از نیم قرن ، حتی اگر کنگره احساس انگیزه برای تصویب قوانین است که مبارزه با نژاد با انگیزه نفرت سخنرانی می گوید: Daniel Urman یک قانون و سیاست متخصص در دانشگاه بعید است که در حال حاضر در دیوان عالی کشور است که بسیار محافظ از سخنرانی در موارد دیگر مانند شهروندان آمریکا را تغییر براندنبورگ استاندارد است.

را نژادپرستانه رای گیری غیر قانونی

در نهایت یکی تا حدودی وایلدر ایده برای مبارزه با نژادپرستی این بار در صندوق های رای در می آید از تری اسمیت استاد مدعو در دانشگاه سنت توماس مدرسه. در کتاب خود Whitelash: دریدن سفید شکایت در پای صندوقهای رایاسمیت معتقد است که نژادپرستانه رای گیری باید غیر قانونی است و برخی سابقه برای انجام این کار است. اسمیت معتقد است که این ملی روابط کار هیئت مدیره در حال حاضر می تواند ابطال انتخابات است که در آن یک طرف باعث می شود نژادپرستانه تجدید نظر و در یک مورد اخیر (پنا v. Rodriguez, 2016) دیوان عالی کشور برگزار شد که هیات داوران این حکم نیز می تواند باطل هنگامی که یک داور بیان آشکار تعصب. این یک تحریک آمیز ایده حتی اگر تعیین اینکه آیا یک فرد رای دهندگان انتخاب شدند و با انگیزه های نژادی animus می تواند چالش برانگیز به حداقل می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>