می تواند یک خانواده یک شرکت صرفه جویی در ایتالیا ؟

چرا شما باید مراقبت از

به دلیل کوچک شرکت های تجهیزات پزشکی در حال سرچشمه به عمل در سراسر جهان است.

قبل از این که سرنوشت ساز تماس تلفنی جیانلوکا Preziosa بود و عمدتا ناشناس سر از یک شرکت کوچک خارج بولونیا آغاز شده توسط پدرش. اما Siare مهندسی ناگهان بسیار مهم: این شرکت تنها در ایتالیا که تولید کننده “ریه طرفداران” یا هواکش یک دستگاه پزشکی در حال حاضر به شدت مورد نیاز در سراسر جهان برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19. بنابراین در ظهر در مارس 6, Preziosa گوشی را برداشت از شنیدن نخست وزیر جوزپه کونته در خط. ایتالیا مورد نیاز 2,000 هواکش در چهار ماه — چهار برابر آنچه Siare به طور معمول تولید کند. “آنها به ما فقط چهار ساعت به آن فکر می کنم و پاسخ می گوید:” Preziosa.

46 ساله و مدیر عامل شرکت در پاسخ درخواست خود را: نیروهای زمینی. شرکت در جنگ علیه coronavirus در حال حاضر در حال مبارزه با کمک 25, ایتالیایی, ارتش سربازان را از آنجا خارج ساخت تسلیحات. استدلال? این سربازان استفاده می شد به کار بر روی مجموعه ماشین آلات و نمی خواهد نیاز به زمان زیادی برای آموزش. “در 48 ساعت ما آماده بودند به عمل” Preziosa می گوید.

Siare در حال حاضر تان شدیدا از 125 هواکش در هفته و آن امیدوار است برای سرعت بخشیدن به تولید با کمک بسیار بزرگتر ایتالیایی تولید کنندگان مانند فیات کرایسلر و فراری. در میان یک بحران به ارمغان آورده است که بالاتر مرگ و میر به ایتالیا (حدود 14000 تا کنون) از هر کشور بر روی زمین 35-فرد شرکت تبدیل شده است ضروری است. “ما باید به مبارزه برای کشور ما و صرفه جویی در آن را” Preziosa می گوید.

در سراسر جهان این صنعت به طور معمول تولید می کند جایی بین 35,000 و 50000 هواکش در هر سال است.

این عملیات روانی بسیار چالش برانگیز است. اما ما حتی فکر می کنم برای یک لحظه است که می تواند ما را امتحان کنید.

جیانلوکا Preziosa

در حال رشد در Crespellano-Valsamoggia این شهر کوچک که در آن شرکت بر اساس جیانلوکا خود را صرف تابستان کار در Siare که پدرش جوزپه تاسیس و یک سال پس از جیانلوکا متولد شد. بخش تولید شد و زمین بازی خود را; اسباب بازی های خود بودند شکسته اجزای ریه طرفداران که او تا به حال به رفع و جمع آوری با هم. “از آنجایی که من یک کودک بود من خورده نان و Siare,” جیانلوکا می گوید.

او رسما به عضویت این شرکت پس از کسب مدرک حسابداری از Minerva موسسه در بولونیا در سن 19. او فکر کرد که او شروع می شود در بخش فروش اما پدر او تا به حال ایده های دیگر. “من یک کارگر انبار, switchboard operator, کیسه نگهدارنده و منشی” Preziosa می گوید. “پدر من تا به حال داده شده دقیق سفارشات به کارفرمایان درخواست از آنها برای درمان من مثل دیگران و گاهی حتی بدتر از آنها.” جیانلوکا فکر کردم این یک شکل از مجازات برای ادامه مطالعات خود را, و او تا به حال یک “رابطه طوفانی” با پدرش. اما او آمد به درک “عشق خشن” که او را آماده به دست گرفتن زمام به عنوان مدیر عامل در سال 2018 است. (جوزپه Preziosa باقی مانده است رئیس شرکت.)

DSC00975

بیومدیکال یک بازار تو رفتگی در دیوار. وجود دارد تنها پنج شرکت در اروپا و حدود هشت نفر در سطح جهان است که برای تولید تنها ریه طرفداران Preziosa می گوید. در سراسر جهان این صنعت به طور معمول تولید می کند جایی بین 35,000 و 50000 هواکش در هر سال — اما این تعداد خواهد بود محزون می خوانی ناکافی برای درمان فزاینده تعداد شديد COVID-19 بیمارانی که نیاز به آنها داده می شود که چگونه این بیماری حملات ریه ها. در ایالات متحده جنرال موتورز شروع به تولید هواکش در شرایط اضطراری سرمایه گذاری مشترک با سازنده Ventec زندگی سیستم. در انگلستان, ایرباس, Rolls-Royce و دیگر تولید کنندگان بزرگ teaming تا با ونتیلاتور سازندگان به سطح شیب دار تا ظرفیت.

این دستگاه ها در چنین تقاضای بالایی که شرکت در حال صرفنظر از صادرات آنها: 90 درصد از Siare را حدود 12 میلیون دلار در فروش سالانه آمده بودند در خارج ایتالیا اما در حال حاضر همه چیز آنها را در حال رفتن به نیاز داخلی از جمله 320 ماشین آلات آماده بودند که به خارج از کشور حمل می شود اما هدایت شدند به سخت ترین ضربه بخش هایی از ایتالیا, Preziosa می گوید. تحقیق و توسعه تیم شده است کار با پروفسور مارکو رانیری در Policlinico سانت’Orsola بیمارستان و پزشکی دستگاه ساز Intersurgical در مورد نحوه تهویه دو نفر با یک ماسک بالقوه دستیابی به موفقیت در کشش اندک منابع است.

“ایجاد خوب همکاری با کارکنان و همچنین با کارشناسان صنعت همواره بسیار مهم در Preziosa مدل کسب و کار می گوید:” فابیو مارتلی رئیس دستگاه توزیع است که برای این شرکت کار کرده برای 13 سال است. “کار تیمی ضروری است به خصوص در زمان حاضر است.”

DSC02070 (1)

مدیر عامل شرکت در حال حاضر با این نسخهها کار از 7:30 صبح تا 9 بعد از ظهر زمانی که او به خانه برگشت برای شام با همسر و 16-ماه-پیر دختر. او سپس به آثار تا نیمه شب — به طور معمول از جمله دیر تماس با دومنیکو Arcuri, دولت, وزیر مسئول از coronavirus اضطراری مورد بعدی تحویل. “این عملیات روانی بسیار چالش برانگیز” Preziosa می گوید. “اما ما حتی فکر می کنم برای یک لحظه است که می تواند ما را امتحان کنید.” او muses در مورد تمایل به “ناپدید می شوند برای دو هفته” برای یک خانواده در تعطیلات در ساردینیا در زمانی که این است که بیش از همه. اما هیچ کس نمی داند که خواهد شد.

جو را متشنج است به عنوان شرکت در مسابقه پیش رو برای پاسخگویی به درخواست دولت. اما این ویروس outrunning آنها. به عنوان تنها طرفداران الساندرو Vergallo رئيس جمهور از انجمن از پزشکان بیهوشی و مراقبت های ویژه واحد می گوید این کشور در نظام سلامت در حال حاضر بیشترین نیاز بیشتر پرستاران و دیگر کارکنان برای مراقبت های ويژه.

“این فوق العاده است که دولت ایتالیا در حال کار برای کمک به تولید بیشتر ریه طرفداران; مشکل این است که ما با کمبود کارکنان قادر به استفاده از آنها به دلیل پرسنل متخصص مورد نیاز همراه با این پنکه” Vergallo می گوید. “ما در حال حاضر با اتخاذ راه حل های موقت با آموزش پنج ساله متخصصان این که چگونه این ماشین آلات کار می کنند. این است که چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در جنگ هستند.”

OZY 5 پرسش و پاسخ با جیانلوکا Preziosa

  • آنچه در آخرین کتاب شما به پایان رسید ؟ یکبار مصرف مردم توسط Kevin عدل.
  • چه چیزی شما را نگران? تکامل از COVID-19 همه گیر و رکود اقتصادی که بر مردم.
  • چه شما یک ابزار باید? من قرمز کار کیسه. آن بسیار قدیمی است و من هنوز هم نگه داشتن ریه فن کاتالوگ در آن است که من استفاده می شود زمانی که من یک مدیر فروش.
  • شما چه کسی قهرمان است ؟ من اصلا قهرمانان. من فقط باید مدل نقش است که الهام بخش من بود و پدر من جوزپه Preziosa.
  • چه یک آیتم در لیست سطل? من میل عمیق از رفتن به یک زندگی عادی دوباره و آغوش گرفتن مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im