Camilla Luddington نبود عاطفی آماده برای الکس Karev را ‘گری’ خروج

آن را بیش از برای الکس و جو در grey’s Anatomy. طولانی در حال اجرا درام پزشکی گفت: خداحافظی به Camilla Luddington‘s روی صفحه, شوهر, Justin Chambers, در پنج شنبه, مه 5 قسمت.

در حالی که Luddington هنوز به عموم صحبت کردن در مورد اتاق’ تصمیم به ترک این سری او پاسخ پیام برای طرفداران در مورد دلخراش قسمت.

“من نه احساسی برای این آماده شده @GreysABC قسمت امشب” پست به اشتراک گذاشته شده توسط بازیگر می خواند.

او بعد افزود: “جو قهرمان من بیش از حد.”

در طول پنج قسمت طرفداران آموخته اتاق’ الکس ارسال Luddington را Jo, مقالات طلاق در ایمیل پس از یادگیری همسر سابق خود Izzie استیونس (Katherine Heigl) مخفیانه به حال خود ،

“من عاشق جو عمیقا هنوز. من فکر می کنم من همیشه خواهد شد و اگر آن را فقط در مورد دو زن را دوست دارم, من می خواهم را انتخاب کنید همسر من است. شما می دانید من می خواهم اما نه فقط او. Izzie ساخته شده بچه های ما” الکس نوشت: در نامه ای به Ellen Pompeo‘s مردیت در قسمت. “او تا به حال ما کنند.

اتاق 49 اعلام کرد خروج خود را در بیانیه ای در ژانویه 10. “وجود دارد هیچ زمان خوبی برای خداحافظی به یک نشان می دهد و شخصیت که تعریف خیلی از زندگی من برای 15 سال گذشته” او گفت:. “برای برخی از زمان در حال حاضر, اما من امیدوار به تنوع من نقش بازیگری و انتخاب حرفه ای. و به عنوان من به نوبه خود از 50 هستم و با برکت من قابل توجه حمایت همسر و پنج فرزند فوق العاده, در حال حاضر این است که زمان.”

Camilla Luddington Reacts Justin Chambers Leaving Greys
کریستوفر Victorio/imageSPACE/شاتر; Jason مریت/Radarpics/شاتر

او همچنین تشکر ABC نشان می دهد و همچنین نشان می دهد خالق “Shonda Rhimes, اصلی, اعضای بازیگران Ellen Pompeo, Chandra Wilson and James Pickensو بقیه از بازیگران و خدمه هر دو در گذشته و حال و البته طرفداران فوق العاده سوار.

اتاق’ شخصیت نهایی خود را در ظاهر فرد در طول 350 قسمت از این سریال که پخش شده در نوامبر 14. در قسمت او در دفاع مردیت در تقلب در بیمه مورد. آن را نیز نشان داد که او در حال رفتن به خانه به مراقبت از مادر خود. طرفداران در حال حاضر می دانیم که الکس بود و در واقع با Izzie پس از اتصال بیش از مردیت مورد.

Camilla Luddington Reacts Justin Chambers Leaving Greys
ABC/اریک McCandless

ستاره و تهیه کننده اجرایی Pompeo همچنین صحبت کردن در مورد تکان دهنده خروج retweeting غرور نمایشگاه جیر که خواندن “#اشتباه است ؟ در مورد به احساس یکی از بزرگترین ضرر و زیان نشده است.” بازیگر 50 و سپس پاسخ داد: “صحت کلمات صحبت شده است @VanityFair” پس از یک قلب شکسته از emoji.

Grey’s Anatomy پخش در ABC پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im