Camilla Luddington Teases ‘grey’s Anatomy’ داستان پس از Justin Chambers خروج

Grey’s Anatomy ستاره Camilla Luddington طعنه داستان هیجان انگیز برای شخصیت او و پس از او costar Justin Chambers,‘ تکان دهنده خروج از نشان می دهد.

Luddington, 36, که نقش دکتر جو ویلسون مشترک یک عکس از خودش نشستن در کنار استخر به عنوان او برگزار شد یک اسکریپت برای ABC سری. “خواندن” عزیز جو… مثل..” او زیر نویس عکس.

“من دوست دارم که ما هنوز جو نمی توانید صبر کنید برای دیدن همه دسته بعدی برای او” یک فن اظهار نظر در عکس.

‘Grey’s Anatomy’ Recap: Amelia and Owen Could Get a Second Chance With Leo
Justin Chambers and Camilla Luddington در ” grey’s Anatomy.’ ABC/اریک McCandless

“omg من بیش از حد!” بازیگر پاسخ داد. “اسکریپت ها برای جو در این فصل هستند [شوک emoji]! فقط. صبر کنید.”

به عنوان طرفداران دیدم در اوایل این هفته طولانی در حال اجرا درام پزشکی گفت: خداحافظی به Luddington را روی صفحه, شوهر, Justin Chambers که بازی الکس Karev در روز پنج شنبه 5 مارس.

پیش از این قسمت پخش از ویلیام و کیت: فیلم ستاره را بازتوییت کرد یک پیام از یک فن که نوشت. “من نه احساسی برای این آماده شده @GreyABC قسمت امشب.”

اتاق 49 اعلام کرد خروج خود را از این سری در ماه ژانویه و در روز پنج شنبه شب طرفداران آموخته که الکس ارسال Jo, مقالات طلاق در ایمیل پس از یادگیری همسر سابق خود, Izzie استیونس (Katherine Heigl) مخفیانه به حال خود ،

“من عاشق جو عمیقا هنوز. من فکر می کنم من همیشه خواهد شد و اگر آن را فقط در مورد دو زن را دوست دارم, من می خواهم را انتخاب کنید همسر من است. شما می دانید من می خواهم اما نه فقط او. Izzie ساخته شده بچه های ما” الکس نوشت: در نامه ای به Ellen Pompeo‘s Meredith Grey در قسمت (با اتاق های خواندن توجه داشته باشید در یک صدای خارج از قاب). “او تا به حال ما کنند.”

او عذرخواهی کرد به جو در نامه دیگری به او اعتراف کرد که او “در عشق با Izzie.”

“هنگامی که من از شما خواسته به ازدواج با من من آن را به معنای. زمانی که من به شما گفت من عاشق شما, من آن را به معنای. اما Izzie اتحاد بچه های ما,” او نوشت: قبل از آشکار است که او در حال حاضر امضا طلاق.

در پایان این قسمت او رفت و برگشت به محل کار و لینک (Chris Carmack) گفت: “تو قهرمان من.” او پاسخ داد: “من بیش از حد.”

Showrunner Krista Vernoff صحبت کرد و به ما هفتگی در مورد تکان دهنده خروج گفت: در بیانیه ای که “آن است که تقریبا غیر ممکن است برای خداحافظی به الکس Karev.”

“این است که درست است برای من و برای همه نویسندگان در grey’s Anatomy به عنوان آن را برای طرفداران. ما عاشق نوشتن الکس. و ما عاشق تماشای Justin Chambers,’ ظریف تصویر از او” او ادامه داد. “برای 16 فصل 16 سال ما شده اند تا در کنار الکس Karev. ما نا امید شده توسط محدودیت های خود و ما الهام گرفته شده است با رشد و ما به عشق او عمیقا و به او فکر می کنم به عنوان یکی از ما بهترین دوستان است. ما او را از دست وحشتناکی. و ما همیشه سپاسگزار برای تاثیر او بر ما نشان می دهد در قلب ما در طرفداران ما در جهان است.”

Grey’s Anatomy پخش در ABC پنج شنبه ها در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de