Camila Cabello: ‘بودن در عشق با Shawn Mendes ‘خسته است,’

حالت بازیابی. Camila Cabello ممکن است سر بیش از پاشنه برای Shawn Mendes, اما این بدان معنا نیست که رابطه خود را نمی تواند خسته کننده.

به “هاوانا” خواننده 23 نشان داد در مصاحبه اخیر خود با جیمی هیل در جوایز جهانی 2020 که او گاهی اوقات چپ “خسته” توسط احساسات خود را برای دوست پسر او را.

“من می خواهم بیشتر ما می خواهیم بیشتر اما راستش ما که در دهه بیست سالگی ما,” او گفت: وقتی پرسید که آیا او و مندس, 21, تا به حال هیچ برنامه ای برای ساخت موسیقی های بیشتری را با هم پس از موفقیت خود را شماره 1 تک “Señorita.”

تپه و سپس پرسید: اگر زن و شوهر بودند بیش از حد “مشغول” برای ضبط هم که Cabello پاسخ داد: “نه حتی شبیه به آن است. فقط مثل این است که در عشق خسته است آن را بیرون می کشد از شما.”

او افزود: “ما نمی توانیم حتی رفتن به استودیو ما نمی توانیم آره. ما در حال تلاش برای آرام کردن!”

“بیش از حد شلوغ در راه های دیگر?” هیل به شوخی پرسید در یوتیوب کلیپ های به اشتراک گذاشته شده در چهار شنبه, مارس 7.

“نه ، من به معنای احساسی! Dang آن” سابق Fifth Harmony عضو در پاسخ با خنده.

Cabello نیز لمس در مندس جدید موی صورت که “اگر من می توانم شما” خواننده عرضه در Cabello را 23rd, جشن تولد در بلکپول برج در انگلستان در مارس 4.

“من نمی خواهد می گویند که من تحت تاثیر قرار, اما من واقعا آن را دوست دارم” Cabello گفت: در مورد مندس’ کلش. “من فکر می کنم او آن را دوست دارد اما او تا به حال هرگز آن را در این مدت طولانی قبل از من فقط مانند” آیا آن را اصلاح. من آن را دوست دارم.'”

زن و شوهر لذت می برد Cabello ویژه شب هم با “در خون من” اواز خوان پرواز هزاران مایل به جشن می گیرند با او در انگلستان

The X-Factor آلوم خواهد شد که بازیگران در آینده عمل زندگی می کنند نسخه ای از سیندرلا, منفجر کردن شمع در حمل کدو تنبل کیک در بزم که همچنین با حضور اکران Kay Cannon.

مکرر همکاران Cabello و مندس ساخته شده همه چیز رسمی در ماه جولای سال 2019 پس از گذراندن سال در منطقه دوست.

“شاون و Camila آغاز شده به عنوان فقط دوستان است که آنها شده اند اما زمان بیشتری را با هم صرف بیشتر آنها شروع به داشتن احساسات برای هر یک از دیگر” یک منبع منحصرا گفت: ما هفتگی در آن زمان است.

Cabello قبلا مورخ دوستیابی مربی Matthew Hussey برای بیش از یک سال و قبل از تقسیم در ژوئن 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de