کالیفرنیا جدید, فرفره, اقتصاد, قانون, است, تقویت, قدیمی, رهبری جنبش کارگری

جارو و جدید و جنجالی قانون کار در کالیفرنیا در حال مبارزه کارگر misclassification و وادار کردن آنچه شناخته شده به عنوان فرفره اقتصاد کارگران — پیمانکاران مستقل است که کار در انعطاف پذیر اساس اغلب برای شرکت های فن آوری — به رسمیت شناخته شده به عنوان کارکنان و فراهم همان حقوق. این قانون که رفت به اثر در تاریخ 1 ژانویه دچار صنایع سنگین مقاومت مواجه آن گسترده طبقه بندی باعث دعاوی از سراسر صنعت فن آوری و وعده از نمایندگان مجلس به نیشگون گرفتن و کشیدن این قانون.

در حالی که بسیاری از تمرکز شده و بر اثر آن رانندگان برای سوار-نقطه خدمات مانند Uber و Lyft و مستقل روزنامه نگاران قانون است که با داشتن گسترده انشعابات در بسیاری از صنایع. آن را حتی پیشبرد تلاش حداقل یکی از باشگاه های کارکنان در تلاش برای داشتن اتحادیه رقصنده در دولت است.

فرفره اقتصاد قانون شناخته شده به عنوان AB 5 طراحی شده بود به گسترش پایه حمایت های حقوقی به بیش از یک میلیون نفر از کارگران که تا به حال در نظر گرفته شده است پیمانکاران مستقل از جمله حق بهداشت و حق کسب حداقل دستمزد و شاید مهمترین توانایی برای پیوستن به اتحادیه های کارگری برای اولین بار. AB 5 مدون Dynamex عملیات غرب, Inc. v. دادگاه عالی لس آنجلس نقطه عطفی 2018 کالیفرنیا تصمیم دیوان عالی کشور ساخته شده است که آن را سخت تر برای شرکت ها به دور با دور زدن اساسی نیروی کار حمایت.

سربازان از قطب لس آنجلس مبتنی بر گروه رقصنده که در حال کار برای داشتن اتحادیه همکاران خود در سطح ایالت گفت: رهگیری که طبقه بندی از رقصندگان به عنوان کارکنان نشانه یک تغییر مثبت در این صنعت است. به عنوان کارکنان کشش توانایی چانه زنی جمعی که آنها نمی باید به عنوان پیمانکاران مستقل.

اما این نیز منجر به مقاومت مواجه است که از صاحبان. هستم دیویس عضو هیئت مدیره گروه گفت: باشگاه صاحبان شده است “ساخت رقصنده نشانه بسیار غیر قانونی قرارداد تحت فشار” و شارژ گزاف خانه هزینه که “در خود و برای خود یک اتحادیه متلاشیکننده تاکتیک است.” دیویس به استناد یک باشگاه در اورنج کانتی کتابخانه gentleman’s Club, است که سه برابر مقدار آنها به اتهام رقصندگان به کار افزایش هزینه از $65 $200 عملا یک شبه. کتابخانه نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“پس از آن تبدیل به سوء استفاده بیشتر است به همین دلیل آن را می سازد آن را مانند نگاه به رقصندگان که کارمند بودن بدتر است — به این دلیل که باشگاه در حال اجرای حتی بیشتر از شیوه های غیر قانونی و در ادامه به رفتن بدون کنترل” او گفت:.

“و ما به آموزش رقصندگان بر آنچه خود واقعی حقوق هستند. چرا که حتی برای من یک دوست برای 18 سال و من آگاه تا زمانی که یک سال پیش چه حقوق من در واقع هستند و یا بودند و پس از آن آموزش و پرورش روند. ما فقط شده و پول خیلی ها که ما حتی سوال چه حقوق ما هستند چرا که ما خوشحال بودند با ساخت خیلی پول مهم نبود. در حال حاضر آن را ندارد.”

کارگران در صنایع دیگر نیز مواجه تلافی و اخراج به علت AB 5. ورزشی, وبلاگ, SB Nation, متعلق به Vox Media برای مثال سرزنش قانون که آن را گذاشته حدود 200 نویسندگان و ویراستاران در ماه گذشته. قبل از عبور از AB 5 Vox Media مواجه شده بودم دعاوی به اتهام استفاده غیر قانونی اشتغال شیوه های.

سربازان از قطب لابی کالیفرنیا Assemblymember Lorena گونزالس نویسنده سرب از قانون شامل رقص عجیب و غریب در لایحه و حتی تظاهراتی در حمایت از آن در ماه آوریل است. آنها counterprotesting کشش با مستقل سرگرم کننده ائتلاف یک گروه تجاری است که طرفداران “کارگر انتخاب و تصمیم گیری او وضعيت اشتغال.”

Stormy Daniels فیلم بزرگسالان ستاره و مدیر صحبت کردن در برابر فرفره اقتصاد قانون در لس آنجلس تایمز op-ed در سال گذشته از طرف Déjà Vu یک شرکت است که صاحب باشگاه ها و انحصارات و یا در نزدیکی-انحصار در مناطق در کالیفرنیا و در سراسر کشور است. دانیلز که استخدام شد و به عنوان سخنگوی Déjà Vu با استفاده از یک شبیه استدلال این ادعا که AB 5 خواهد صدمه دیده رقصندگان به دلیل آن اجازه می دهد که کارفرما تعیین می کند شرایط چگونه و چه زمانی آنها را انجام دهد.

Déjà Vu مدیر عملیات Ryan کارلسون به نام AB 5 “حداقل فقط چیزی که” دولت می تواند انجام دهد برای سرگرمی بزرگسالان صنعت و گفت که آن را منفی اثرات صاحبان کسب و کار لطمه می زند اما هنرمندان و حتی بیشتر. کارلسون گفت که انتقال به طبقه بندی خود را به عنوان رقصنده کارکنان شده است تا هزینه ای که چهار نفر از باشگاه های خود را تعطیل. او افزود که Déjà Vu شده است پرداخت حداقل دستمزد از آنها تبدیل پیمانکاران خود را به کارمندان در ماه دسامبر 2018 اما رقبای خود “را انتخاب کرده اند به چشم پوشی AB 5.”

“آنها شناخته شده اند از آغاز زمان است که باید آنها را طبقه بندی کارگران خود را به عنوان کارکنان,” دیویس گفت: در پاسخ. “همین دلیل است که آنها از دست دادن هر کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام می آید که در برابر آنها. پس از آن تا به آنها به عنوان صاحبان کسب و کار به منظور تعیین نحوه حفظ خط پایین خود را و چگونه به درستی پرداخت کارکنان خود را. آنها کاهش یافته است توپ و با تکیه بر بهره برداری از رقصندگان برای سه دهه گذشته و در حال حاضر آنها در حال آماده نشده است.”

دیویس با اشاره به یک سری از های اخیر حقوقی در برابر Déjà Vu که شتاب unionization جنبش است. در 1990s کالیفرنیا دیدم کوتاه مدت unionization تلاش از جمله در سان فرانسیسکو و سن دیگو و در سال 1997 خروس در سن فرانسیسکو شد اولین اتحادیه باشگاه در کشور است. اما جنبش دچار رکود شده است تا سال 2016 زمانی که یک کلاس از کالیفرنیا رقصنده شکایت برده ایم Vu آنها را متهم به نقض قانون استاندارد نمایشگاه کار توسط عمدا misclassifying بیش از 28,000 رقصنده به عنوان پیمانکاران مستقل و نه کارکنان. میشیگان قاضی تایید $6.5 میلیون کلاس عمل حل و فصل در اوایل سال 2017 که این شرکت به دادگاه تجدید نظر.

در یک طبقه مجزا-عمل کت و شلوار واصل در سن دیگو در سال گذشته پس از Déjà Vu مجبور شد به طبقه بندی آنها به عنوان کارکنان رقصنده گفت: شرکت های درگیر در “غیر قانونی مقابله به مثل” در برابر آنها را با شدت برش دستمزد خود را “فراتر از هر مقدار خواهد بود که مسلما توجیه برای جبران افزایش هزینه ها در طبقه بندی رقصنده به عنوان کارکنان.”

سربازان از قطب راستا خود را با گسترده تر مبارزه برای رابطه جنسی, حقوق کارگران که گالوانیزه در سال 2018 در واکنش به تصویب قانون شناخته شده به عنوان SESTA/FOSTA یکی از بزرگترین حملات سیاسی بر کارگران جنسی در زمان های اخیر. برای نسل های جنسی کارگران برای حمایت اقتصادی و نژادی و جنسیتی و عدالت است. اما ضرورت SESTA/FOSTA تحت فشار قرار دادند فعالان به سطح شیب دار بالا سازماندهی در هر دو سطح محلی و ملی است که منجر به برخی از موفقیت.

تصویب این لایحه که ادعا برای جلوگیری از قاچاق جنسی با برگزاری آنلاین سیستم عامل از نظر قانونی در قبال محتوای موجود به “آگاهانه کمک به تسهیل و یا حمایت از قاچاق جنسی” تحت فشار قرار دادند این صنعت بیشتر زیرزمینی. سال گذشته قانون برای جرم زدایی از کار جنسی معرفی شد در هر دو سی و ایالت نیویورک و چندین سال 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید حمایت حداقل درجه ای از جرم زدایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im