کالیفرنیا طول می کشد یک گام به سوی بهبود آن عدم County زندان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

کالیفرنیا county زندان را موشکافی بیشتر و به طور بالقوه عواقب سخت تر برای شرایط بد داخل سلول های خود را تحت یک سری از تغییرات پیشنهادی پرده برداری توسط دولت نظارت آژانس هفته گذشته است.

به طور خاص, هیئت دولت و جامعه اصلاحات قصد دارد به انتشار جزئیات بیشتر در مورد اصلاح نشده نقض حقوق بشر در زندان و احضار انتخاب county sheriffs که تاخیر در اصلاحات یا رد نظارت آژانس است.

این تغییرات در پاسخ به yearlong بررسی توسط مک کلاچی و ProPublica که در معرض شرایط خطرناک در شهرستان زندان و عقب مانده در اجرای امور خارجه استانداردهای. در دولت خود را از دولت سخنرانی ماه گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواستار بهبود زندان نظارت و شفافیت از هیئت مدیره که نظارت محلی lockups.

این به روز رسانی در بالای گسترده تر بررسی توسط یک کمیته از هیئت مدیره است که می تواند جای قوانین جدید در استفاده از سلول انفرادی.

“ما قطعا می دانیم که ضرورت است که فرماندار در نظر رسم یک خط در شن و ماسه و حرکت در آن گفت:” لیندا قلمدان صندلی از دولت اصلاحات مدیره.

جامعه اصلاحات مدیره ایجاد شده بود برای کمک به نظارت بر تغییرات در آورده در سال 2011 از زندان واقعیت که منحرف هزاران نفر از مجرمین از unconstitutionally پر ازدحام زندانها به شهرستان برگزار شود. در حالی که مقامات هیئت مدیره هیچ اختیارات قانونی به زور زندان به انطباق مقامات می گویند افزایش شفافیت در مورد بازرسی ها و توانایی نیروی کلانترها به عموم توضیح تصمیم گیری مراحل آنها می توانند بلافاصله.

مک کلاچی و ProPublica گزارش که ذکر شده در جلسات هیئت مدیره نشان داد که چگونه دولت بازرسان نقض اما گاهی اوقات در مواجهه ماه مقاومت از کلانترها که مخالف با یافته های خود را.

در شهرستان کرن برای مثال کلانتر ساخته شده به طور بالقوه خودکشی زندانیان در خواب تشک یوگا در حالی که قفل شده است و در لاستیک اتاق با هیچ چیز اما یک رنده در کف و مایعات بدن. یک بازرس اشاره زندان برای نقض حداقل ملافه الزامات اما کلانتر را رد کرده و پیدا کردن و ادامه داد: خرید تشک یوگا.

این Kern County زندان متوقف صدور تشک یوگا به عنوان تشک مدت کوتاهی پس از خبرنگاران پرسیده سال گذشته است. کلانتر گفت که آن انزوا شیوه های صرفه جویی در زندگی می کند, از بین بردن خطرات و افزایش نظارت از زندانیان آسیب پذیر.

تحت این طرح مشخص شده در پنج شنبه, بازرسان بلافاصله ارائه هر گونه نقض آنها را به پیدا کردن محلی زندان مدیران و ارائه راهنمایی برای کمک به آوردن امکانات به انطباق.

“یک ساعت از نوع آغاز خواهد شد” گفت: Allison Ganter های هیئت مدیره و معاون نظارت بر تیم بازرسی.

هر چیزی ثابت نیست پس از تعیین جدول زمانی را برای عموم نوشته شده آنلاین و مورد بحث در جلسات هیئت مدیره که در آن نقطه مقامات تصمیم خواهد گرفت که آیا نیاز به کلانتر به توضیح در فرد دلیلی برای ادامه شکست.

این معلوم نیست که آیا کارکنان جدید یا منابع اختصاص داده خواهد شد برای کمک به اجرای این تغییرات است.

این تغییرات در یک خوش آمدید, شروع, برخی از عدالت طرفداران اصلاحات می گویند, اما آنها هنوز هم مشاهده روند به شدت ناقص است.

“ما نیاز به یک سیستم قوی از روند بازرسی و نظارت که BSCC می تواند اداره گفت:” رنه Menart با مرکز در نوجوانان و عدالت کیفری یک سان فرانسیسکو-بر اساس غیر انتفاعی است که طرفداران برای سیستم عدالت اصلاحات. “این به نظر نمی رسد در این نقطه است که حداقل تغییرات به طور کامل به آدرس نگرانی های جامعه.”

این هیئت در حال حاضر به دنبال ورودی عمومی. هدف این است که برای پیاده سازی تجدید نظر در ماه جولای 1, هنگامی که یک دور جدید از زندان بازرسی آغاز می شود.

به طور جداگانه یک گروه در داخل زندان نظارت آژانس است تجدید نظر در حداقل استانداردهای به نام Title 15 که بازرسان استفاده برای ارزیابی زندان. یادداشت از جلسه اخیر نشان می دهد پتانسیل تغییرات مورد نظر برای چه زندان با استفاده از سلول انفرادی و اداره مراقبت از سلامت روان درمانی به زندانیان.

“قطعا ما را تحسین تلاش را به عنوان 15 استاندارد به آنها را منعکس ملی بهترین شیوه” گفت: مارگوت مندلسون, وکیل, برکلی, کالیفرنیا,, زندان, دفتر حقوقی. “اما ما یک راه بسیار طولانی برای رفتن در این راستا است.”

هیئت مدیره نیست و انتظار می رود به در نظر گرفتن این تغییرات اضافی تا بعد از این سال.

اضافی نظارت تجدید بودجه

کالیفرنیا قانونگذاران نیز در حال حرکت به جلو با برنامه های به تقاضا افزایش پاسخگویی از محلی کلانتر دفاتر.

در پنج شنبه, عضو مجمع سیدنی Kamlager D-لس آنجلس گفت: او را تقاضا ممیزی از چند کلانتر دفاتر’ استفاده از پول دولت در نظر گرفته شده برای جبران هزینه های سال 2011 تجدید تغییرات.

از سال 2011 کالیفرنیا فرستاده است بیش از 8 میلیارد دلار به شهرستانهای استان برای پوشش افزایش هزینه های محلی. کالیفرنیا قانون اساسی ممنوع مسئولان شهرستان از استفاده از این پول برای کاهش هزینه های خود را در جاهای دیگر. اما سهل انگاری صرف قوانین و محدود موشکافی از هر دو دولت و مقامات شهرستان اجازه داده اند که فقط مک کلاچی و ProPublica گزارش در ماه دسامبر.

هر چند دولت های محلی به طور معمول حرکت از اجرای قانون هدف دیگر از انجام این کار با تجدید منابع مالی ممکن است نقض قوانین ایالتی.

Kamlager می خواهد ممیزی در فرزنو لس آنجلس و گردشگاه عمومی شهرستان. او را برداشت آن سه او گفت: به دلیل گزارش های خبری به هر: اهل بیت و میر در فرزنو بودجه جنگ در لس آنجلس و در حال انجام ممیزی خواسته در شهرستان آلامدا.

“من می خواهم به می دانم که چرا ما بدانند چگونه به استفاده از آن دلار به طور موثر تر در سراسر سلامت روان در حمایت از این امکانات” Kamlager گفت: در مصاحبه جمعه. “اگر ما تا به حال این منابع در دولت حسابرس دفتر ما می خواسته اند برای بسیاری از بیشتر است.”

Jason Pohl گزارش عدالت کیفری برای ساکرامنتو زنبور عسل. او گزارش کرده است پس از سال 2011 در عمومی ایمنی و سلامت روان و حوادث برای روزنامه ها در کلرادو و آریزونا.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>