اثر پروانه ای: که بیشتر نژادپرستانه?

چرا شما باید مراقبت از

یک رمان فشار رقابتی نژادپرستی در نظر گرفتن تولد در سایه این بیماری همه گیر.

به عنوان یک کارگر در یک hazmat کت و شلوار دارای گند اسپری تفنگ یکی دیگر از منازعه خارجی توسط T-پیراهن او آسانسور و افسردگی او را به زباله ها می تواند به عنوان مجازات ظاهرا برای کمک به گسترش این کوروناویروس. این نژادپرستانه و خشونت آمیز کارتون می توانست مستقیما از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن الگوی رفتاری راهکار — اما در واقع از چین است.

ارسال شده در Weibo چین معادل Facebook اوایل این ماه این کارتون بود که بخشی از یک مجموعه با عنوان “یک کتاب مصور در مورد چگونه به مرتب کردن خارجی trash.” آن را در معرض اخلال الگوی, با عواقب که ممکن است معطل حتی یک بار همه گیر عبور: رقابتی نژادپرستی از جهان دو تا از بزرگترین قدرت.

این کارتون به نظر می رسد در Weibo در اوایل ماه آوریل.

در زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای چینی خود, خی Jinping, در حال مواجهه با پرسش های دشوار در مورد دست زدن به سلامت و بحران اقتصادی در کشورهای خود stoking بیگانه ستیزی ممکن است در خدمت منافع خود را در تحکیم داخلی حمایت سیاسی و در جوش دیپلماتیک خود را شمشیر است. اما آن را نیز کشیدن جهان به موازات جنگ در زمانی که نبرد در برابر COVID-19 به مراتب بیش از.

آن آغاز شده و با مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” حتی به عنوان جرایم ناشی از نفرت در ایالات متحده در برابر مردم از منبع نصب شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و تگزاس ایالت John Cornyn سرزنش چینی فرهنگ “که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ و چیزهایی مانند آن.” و اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن از صحبت کردن در برابر حملات آمریکایی چینی که ظاهرا به حساب نمی کند وقتی که می آید به انتخاب مجدد مبارزه است.

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی که ارائه presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به عنوان نرم افزاری در پکن به تصویر می کشد دو بار Washington state Gov. Gary Locke — نسل سوم چینی آمریکا — به عنوان یک مقام چینی. لاک نیز در خدمت به ملت, تجارت, وزیر امور خارجه و سفیر ایران در پکن.

چین را نیز pandering به کلیشه. سری کارتون در Weibo شده پس گرفته شده است اما یک صدای جیر جیر توسط سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian نشان می دهد که سربازان آمریکایی می تواند به ارمغان آورده اند این ویروس به ووهان — کانون شیوع این بیماری در چین — دست نخورده باقی می ماند. “این ممکن است ارتش ایالات متحده آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد!” ژائو در توییتر نوشت — جالب اینجاست که رسانه های اجتماعی پلت فرم است ممنوع در چین در ماه مارس است. ارتش ایالات متحده یکی از بیش از 100 تیم در آن شرکت کرده بود در جهان بازی های نظامی در ووهان در ماه اکتبر.

ژائو را صدای جیر جیر همچنین به نظر می رسد اشاره ای به تئوری توطئه که HIV برای اولین بار پخته شده در ارتش ایالات متحده آزمایشگاهی و به تاریخ از سربازان آمریکایی, پخش كردن, بیماری های مقاربتی محلی در طول نانامی به بازی در کره جنوبی و ژاپن و فیلیپین.

در همین حال گزارش های متعدد پدید آمده آفریقایی در جنوب چین شهر گوانگژو در حال اخراج از هتل ها و اجاره آپارتمان و مجبور بودن به کروناویروس آزمون بدون در نظر گرفتن سفر تاریخ است. که منجر به مقامات پانسمان کردن, چینی, نمایندگان در پایتخت مانند ابوجا, نیجریه — رخدادهای غیر معمول داده که پکن بالای تجارت و سرمایه گذاری شریک برای بسیاری از این قاره است.

در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به سازمان بهداشت جهانی برای آنچه که او به برچسب آن “چین-محور” پاسخ به بحران است جرقه یک واکنش در آفریقا در علاوه بر این به چین است. قاره رهبران بسیج در اطراف که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus که قبلا به عنوان اتیوپی و وزیر امور خارجه. جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa فعلی صندلی اتحادیه آفریقا هفته گذشته گفت که “AU درخواست جامعه بین المللی برای پیوستن به دست به حمایت از تلاش های DG.” رئیس جمهور رواندا پل Kagame تکرار Ramaphosa. در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او توقف ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که.

نژادپرستی جنگ ها در کشورهای دیگر بیش از حد. هفته گذشته چین به دنبال عذرخواهی از برزیل پس از این کشور وزیر آموزش و پرورش, ابراهیم Weintraub پیشنهاد کرد که پکن به حال عمدا اجازه دهید این ویروس سست است. “Geopolitically که خواهد آمد قوی تر از این بحران جهانی?” Weintraub در توییتر نوشت. “چه کسی در برزیل است که متفقین با این ان طرح برای سلطه بر جهان?” در پرتغالی او به جای حرف “r” در برزیل با یک “l” برای تلفظ استفاده می شود معمولا به مسخره چینی لهجه.

البته آمریکا و چین هیچ غریبه ای به نژادپرستی علیه خود و اقلیت های قومی و “غیر خودی” و کشورهای دیگر. ضد چینی احساسات در ایالات متحده آمریکا است که مسن تر از کمونیسم در غول های آسیایی. Anti-آفریقایی نژادپرستی در چین جدید نیست یا. در عین حال از لحاظ تاریخی دو کشور تلاش کرده اند برای حفظ یک روکش: امریکا به عنوان یک جنگهای صلیبی برای حقوق بشر و دموکراسی و چین به عنوان بورس از کشورهای فقیر پرتاب کردن یوغ استعمار غربی. تا کنون شده است وجود دارد بسیار کمتر تظاهر این زمان.

آنچه که برای جهان است ؟ در زمانی که coronavirus هنوز wreaking ویران در ایران یکی پس از دیگری ما بیمار می تواند استطاعت جهانی تقسیم مسموم با اختلافات قومی.

و هنگامی که جهان را به دو قدرتمند ترین کشورهای مشروعیت بخشیدن به استفاده از نژادپرستی به عنوان یک سیاسی و سیاست خارجی ابزار پیامدهای اجرای عمیق است. مانند ویروس در انتظار آن به گسترش است. در هند جناح راست حامیان نخست وزیر نارندرا مودی در حال دامن زدن به شعله های آتش اسلام هراسی با استناد به یک مسلمان فرقه که تجمعات ظهور به عنوان یک نقطه داغ در کشور است.

این ویروس در نهایت به خصوص هنگامی که یک واکسن آماده است. اما اگر ما مراقب خواهیم بود سمت چپ با یک بیماری همه گیر از نژاد پرستی و علم است و هیچ درمانی برای آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>