اثر پروانه ای: Tulsa را خالی می ایستد خواهد جسور چین

چرا شما باید مراقبت از

مغلوب ساختن پیشی جستن داخلی ضعف تغذیه به پکن قاطعانه توسعه طلبی.

این قرار بود چین را لحظه ای از ضعف است. اقتصاد آن است که انتظار می رود برای کوچک کردن, برای اولین بار در بیش از چهار دهه است. تاری آن در اوایل روز از coronavirus همه گیر است و ناراحتی های متعدد سازمان ملل. آمریکا تهدید کرده است که تحریم به مجازات پکن. و صحبت کردن در Tulsa, اوکلاهما, شنبه گذشته, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در مورد چگونه او تا به حال تحت فشار چین به “بهترین معامله در شما تا کنون دیده ام” اما “من می تواند حتی بیشتر.”

هنوز هیچ چیز در مورد چین را در رفتار نشان می دهد آن را در موضع دفاعی است. در واقع ما شاهد یک قاطعانه تر پکن در طول چند هفته گذشته از یک نسل. و در حالی که نقشه برداری ذهن رهبران چین است که در مورد به عنوان مشکل پیش بینی آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت بعدی وجود دارد یکی از عوامل است که قطعا رانندگی پکن رویکرد: یک اعتقاد جهانی سرمایه که رئیس جمهور ایالات متحده است و مبارزه سیاسی پنج ماه قبل از انتخابات ماه نوامبر.

این را در نظر بگیرید.
فقط این ماه در استرالیا نشان داده است که چین پشت عمده “دولت مستقر”
حمله سایبری; ویتنام وزارت امور خارجه را متهم دو کشتی های چینی
حمله به یک قایق ماهیگیری ویتنامی آب و تایوان است و هشدار داد که
چینی جت های جنگنده به طور خلاصه وارد حریم هوایی خود را. در ژوئن 15, مردم
ارتش آزادی کشته و 20 سربازان هندی همراه خود را از راه دور مرز در لاداخ
مارک آنچه در دهلی نو اصرار دارد در حال تلاش پکن برای گرفتن اختلاف
قلمرو زور.

و پس از آن هنگ کنگ. چین در حال تهیه پیش نویس یک قانون بحث برانگیز است که اجازه می دهد آن نیروهای امنیتی کنترل مستقیم بر این جزیره به طور موثر به پایان بسیار از استقلال این برد پس از توافق هسته ای در سال 1997. آمریکا تهدید کرده است که به برداشت هنگ کنگ ویژه وضعیت معاملاتی اگر این قانون می رود از طریق. و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen روز دوشنبه هشدار داد از “عواقب بسیار منفی” اگر هنگ کنگ قانون تصویب شده است. اما پکن نشان داده است هیچ نشانه ای از عقب, آیا در هنگ کنگ و یا هیمالیا.

آنچه را به چین این اعتماد به نفس ؟ بخشی از آن ناشی از تحقق است که بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید نسبتا بی معنی است. نگاهی به این پیشنهاد به پایان هنگ کنگ ویژه تجارت ، در حال حاضر ایالات متحده-واردات از هنگ کنگ–تولید کالا حمل تعرفه پایین تر از کالاهای خریداری شده از سرزمین اصلی است. اما تنها 1 درصد از امریکا خرید از هنگ کنگ کالاهای تولید شده وجود دارد — بقیه در چین ساخته شده محصولات بسته بندی در هنگ کنگ و بنابراین در حال حاضر tariffed بالاتر است.

از دیگر اقدامات سخت تر — مانند بیرون کشیدن از معامله تجاری با پکن نیز صدمه دیده و امریکا و چیزی است که تهمت نمی خواهید به عجله به در انتخابات سال است. ساعت پس از سفید خانه تجارت مشاور پیتر ناوارو روز دوشنبه گفت که تجارت معامله شد “بیش از” مغلوب ساختن پیشی جستن روشن در توییتر: “چین تجارت با ایران به طور کامل دست نخورده. امیدوارم آنها همچنان به زندگی می کنند تا شرایط این توافق نامه!”

اما عامل دیگری به پکن حساب دیفرانسیل و انتگرال: حرکت تغییر دور از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزه است. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن در سه کلید میدان نبرد آمده است که رئیس جمهور برنده در سال 2016 — میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا. او منجر مغلوب ساختن پیشی جستن با 9 امتیاز در سراسر کشور به طور میانگین از نظر سنجی های اخیر توسط Real Clear Politics.

کشورهای خارجی
همچنین به دنبال نشانه های دیگر — فراتر از انتخابات — که برای تعیین راه باد
است باد. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بگو همه کتاب
به دنبال او ادعا که او قصد دارد به رای بایدن در ماه نوامبر در حال
به عنوان یک نشانگر است. پس از همه, بولتون هیچ خونریزی قلب لیبرال.

آنچه که به معنی این است که دهلی نو و توکیو هانوی و کانبرا می دانم که آنها نمی توانند برچسب همراه با هر گونه تهمت حرکت در مقابل چین — از آنجا که او ممکن است در دفتر فراتر از ژانویه به دنبال از طریق. هر یک از آنها نیاز به نگاه پس از منافع خود به چالش کشیدن چین اما بدون تحریک یک واکنش آنها مدیریت نمی تواند به تنهایی. همه آنها نیاز به دسترسی به چین بازار و همه بستگی به واردات کالاهای چینی. این همین کار را با اتحادیه اروپا برای همه Von der Leyen مورد بحث تنها در سوئد پیشنهاد کرده است که تحریم ها در چین اگر آن پیش می رود با هنگ کنگ قانون است.

که مناسب پکن فقط خوب است. برای سال های سال است که دقیقا رویکرد آن را درخواست کرده است از کشورهای دیگر آن را به عنوان تلاش برای شکل دادن به نظم جهانی مانند یک پسر قلدر شاد به انتخاب کردن بچه های کوچک یکی یکی اما در مورد آنها نگران بلوغ ، آن است که مبارک به مذاکره به صورت جداگانه مثلا با فیلیپین و ویتنام و کشورهای دیگر است که آب در آن ادعا می کند در دریای چین جنوبی اما مخالف مداخله سازمان ملل متحد و یا سازمان های منطقه ای مانند اتحادیه جنوب شرق کشور آسیایی.

همه چیز می تواند
تغییر دهید. مغلوب ساختن پیشی جستن است و یک غریزه بقا که چند انتظار می رود هنگامی که او راه اندازی شد
مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری پنج سال پیش. پشتیبانی وفادار خود را پایه و
حزب جمهوری خواه به طور گسترده همچنان ایستاده او را. یک بهبود اقتصادی و
اشتباهات از بایدن اردوگاه می تواند تغییر معادله است.

اما در نهایت چین
می داند که کشورهای آسیایی نگران آن توسعه طلبی تنها یک خطر
تشدید تنش اگر آنها اعتماد به نفس است که آنها می توانید تعداد در ایالات متحده در
لحظه ای که خالی می ایستد در تولسا شنبه گذشته نشان داد حتی تهمت نمی تواند
تعداد در امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de