اثر پروانه ای: واقعی Infinite Challenge

چرا شما باید مراقبت از

مگر اینکه ایالات متحده و شرکای آن در توسعه نسخه های بهتر از چین برنامه های محبوب, ممنوعیت کمک خواهد کرد که آنها را به چالش پکن در فن آوری است.

در دهه 1970
هنگامی که ایالات متحده از جان گذشته برای توسعه stealth fighter jets, آن را تبدیل به یک
بعید است که منبع الهام بخش است. دفاع شرکت لاکهید مارتین نگاه
کار اتحاد جماهیر شوروی فیزیکدان پیوتر Ufimtsev یک مرد در حال حاضر به رسمیت شناخته شده به عنوان پدر
تکنولوژی خفا. با استفاده از نظریه های Ufimtsev تا به حال مشخص شده در تحقیقات خود
مقالات آن را طراحی F117 و B2 بمب افکن مخفیکاری است که نقش حیاتی در
به نیروی هوایی ایالات متحده یک لبه در سال های پایانی جنگ سرد ،

امروز نزدیک به نیم قرن بعد که قسمت نگه می دارد تازه اهمیت برای آمریکا آن را به عنوان مسابقه برای تکنولوژی برتری بر چین گسترده تر در میان تنش را با تجارت و coronavirus بیماری همه گیر. به طور فزاینده ای در مرکز این است که جنگ Infinite جهان سریعترین رشد رسانه های اجتماعی پلت فرم. بهترین و شناخته شده برای آن طرح بداهتا آهنگ و پیانو, اجرای, سگ اسکیت و بیشتر Infinite ممنوع شد توسط هند بزرگترین بازار در ماه گذشته پس از یک مرز بحران با چین است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که بان کی مون این نرم افزار متعلق به شرکت چینی ByteDance در ایالات متحده بیش از حد. و روز دوشنبه مجلس نمایندگان رای به نوار استفاده از برنامه در هر دولت سیستم عامل های دیجیتال.

اما در حالی که این حرکت صدمه دیده Infinite رشد آنها نیز نشان دهنده بحرانی آزمون برای غرب و شرکای آن مانند هند است. برای اولین بار از زمان پایان جنگ سرد ایالات متحده است اتخاذ و فشار دادن متحدان آن به دنبال کت و شلوار — یک استراتژی به طور سنتی به کار گرفته شده توسط چین: ممنوعیت دشمن محصولات با تکنولوژی. با Huawei بیش از حد ایالات متحده تحت فشار متحدان اروپایی و استرالیا و هند — تا حد زیادی با موفقیت به نگه داشتن این غول ارتباطات از راه دور از خود 5G شبکه. این یک راهکار چین قبلا مورد استفاده در پیشگیری از بسیاری از شهروندان خود را از با استفاده از Facebook, Twitter, YouTube, Google و دیگر آمریکایی های اجتماعی سیستم عامل است.

این حیاتی به درک آنچه را که چینی ها استراتژی است. برای مطمئن شوید که آن ممنوعیت غربی شرکت فنی هستند در قسمت در مورد حصول اطمینان از کنترل دقیق بر پیام و داده ها با استفاده از آن شهروندان است. گفتنی است این شرکت که آنها نیاز به خم شدن به پکن قوانین حفظ حریم خصوصی داده ها در صورتی که می خواهید دسترسی به چین غول پیکر بازار است. اما وجود دارد یک دوم بیشتر در دراز مدت روند تفکر پشت چین رویکرد — یکی از آن جایی که غیر قابل انکار هدف خود. از آن استفاده کرده است فقدان غربی رقابت در بازار داخلی آن به توسعه با کیفیت بالا با تکنولوژی جایگزین های غربی که برنامه های در حال حاضر بازی گرفتن تا با.

در نظر WeChat. آن ادغام تجارت الکترونیک با پیام های اجتماعی پیشرفته است فراتر از هر چیزی Facebook WhatsApp می تواند ارائه دهد. که یکی از دلایل اصلی که چرا عمده مارک های لوکس در حال تغییر خود را تست بازار از غرب به چین است. WeChat همچنین نیاز کمتر دادهها در ارسال و دریافت محتوای چند رسانه ای, ساخت آن را یک گزینه جذاب در کشورها و مناطق که در آن اتصال به شبکه است که کمتر قابل اعتماد است.

به طور مشابه یک عامل کلیدی در پشت Infinite را صعود در محبوبیت آن است الگوریتم که به طور خودکار مکان های مطالب تازه در میان محبوب ترین ویدئوها قبل از استفاده از یادگیری ماشین برای تعیین اینکه آیا برای ترویج آن بیشتر بر اساس چگونه آن را در ابتدا. که در تضاد کامل با Instagram و یوتیوب که در آن تازه واردان رنج کشیده در حاشیه تا آنها ارگانیک به خوبی انجام دهد. سهولت استفاده و پختگی هستند چرا Infinite, WeChat و دیگر برنامه های چینی به سرعت در حال رشد فراتر از خانه خود را قبل از دولت جدید ممنوعیت.

اگر آنها با استفاده از محدودیت های چینی با تکنولوژی به منظور توسعه محصولات که در واقع برتر غرب و هند آموخته اند که حق درس از پکن است. اگر آنها با موفقیت اقتصادی استفاده اجبار به دریافت برنامه های چینی و شرکت ها به توافق برسند به هنجارهای جهانی در حفظ حریم خصوصی داده ها و شفافیت و سپس بیش از حد آمریکا و شرکای آن را به دست آورده اند از زیر پکن رویکرد خود را.

شرکت های چینی خوشحال هستند را انتخاب کنید تا راهنمایی های خود را از آمریکا
همتایان. تحت بررسی Infinite در حال حاضر وعده داده شده برای ایجاد 10,000
مشاغل در ایالات متحده دنبال مدل از گوگل که متعهد به 10 میلیارد دلار در
سرمایه گذاری در اوایل سال جاری آن را به عنوان چهره تحقیقات ضد تراست.

به مطمئن شوید که آن را آسان نیست — یا راحت — به دنبال رقیب خود را به عنوان مثال. اما مگر آمریکا و شرکای آن محدودیت در استفاده از محصولات چینی به واقع ساخت بهتر جایگزین فناوری خود را به چالش به چین کوتاه مدت خواهد بود. غرب و دموکراسی مانند هند نباید نیاز به یک یادآوری: در اقتصاد سرمایه داری مثل ایشان این بازار در نهایت برنده است. گاهی دشمن خود می تواند بهترین معلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>