اثر پروانه ای: این بیماری همه گیر را یک عمل خوب متلاشیکننده کلیشه

چرا شما باید مراقبت از

چرا که از چقدر آسیا و آفریقا زندگی ارزش نسبت به غرب به اسکاندیناوی typecasts این بیماری همه گیر است طرح میتوانست به برخی از طولانی-برگزار مفاهیم در یک راه خوب.

نایروبی و واشنگتن دی سی در حال 7,500 مایل از هم جدا. در هفته گذشته نشان داد که خلیج فارس در رویکرد خود را به همه گیر است و حتی گسترده تر است. حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار متحده و مقامات محلی برای بازگشایی مدارس, تهدید به قطع کمک های مالی برای کسانی که نمی کنیا اعلام کرد که آن را حفظ فیزیکی کلاس های درس بسته حداقل تا ژانویه 2021.

کنیا آمده است: دولت نگران افزایش COVID-19
موارد — آن 10,300 موارد تا کنون. کاخ سفید می خواهد به بازگشایی مدارس به عنوان
یک بخشی از آن فشار را به ایالات متحده بازگشت به یک معنا از “عادی” حتی اگر
امریکا به ثبت بیش از 3.3 میلیون نفر و این تعداد در حال رشد است
در هر هفته.

آن را وارونه یک تصور کلیشه ای که برگزار کرده جلو در ذهن نسل از مردم و نه فقط در غرب است. جنوب آسیا و آفریقا در حال هرج و مرج undisciplined جوامع که در آن حاکمیت قانون ضعیف است مردم را به عنوان آنها لطفا و آن را یک شاهکار به سادگی برای زنده ماندن بی پروا رانندگی در خیابان. بنابراین می رود کلیشه که نشان می دهد که توسعه کشورهای غربی ارزش زندگی انسان بسیار بیشتر از کشورهای در حال توسعه.

اما از اسکاندیناوی به جنوب آسیا و آفریقا و به شرق آسیا
یک بیماری همه گیر است که جان نزدیک به 600000 نفر نیز پاره
جدا طیف وسیعی از typecasts.

غنا رئیس جمهور Nana-Akufo Addo به قرنطینه خود را با وجود آزمایش منفی, چرا که او در تماس با یک فرد که تست مثبت — تنظیم یک مثال بسیار متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن که تا آخر هفته گذشته حاضر به پوشیدن یک ماسک و حمایت اثبات نشده درمان برای ویروس. و فناوری اطلاعات هند سرمایه بنگلور رفت و برگشت به کامل مستند این هفته پس از موارد در این شهرستان از 8 میلیون نفر آغاز شده و در حال افزایش بیش از 1000 روز است. در فلوریدا که در آن روزانه موارد به طور متوسط از 10 ، 000 در این ماه دیزنی جهان بازگشایی شد آخر هفته گذشته.

در حالی که ما تنها می دانیم با کدام رویکرد باعث می شود بیشتر
حس — شاید بازگشایی در حالی که موارد هنوز هم در حال افزایش نمی نافرجام در امریکا
— یک چیز روشن است: غنا و هند و کنیا در حال حاضر به محل بالاتر
حق بیمه بر بهداشت عمومی و زندگی بشر از آمریکا

حرکت در سراسر قاره ها تمام راه را به اسکاندیناوی و شما پیدا کردن یکی دیگر از کلیشه است که هم پاشیده است در میان بحران است. به عنوان یک سوئدی, دوست, اغلب مرا به یاد مفاهیم Lagom و Hygge اغلب استفاده می شود تقریبا به عنوان مترادف برای توصیف سوئدی و دانمارکی رفتار بود. Lagom روح این مرد سوئدی یک اصطلاح برای اعتدال که سرچشمه از “حکومت قانون است.” Hygge, از سوی دیگر تجسم Dane عشق برای coziness و راحتی نوشیدن چای قرمز با هم برای ناهار در مقابل آتش باز در یک روز بارانی پاییز.

این بیماری همه گیر است و بدبختانه کسانی که نقش. حتی به عنوان دانمارک مهر و موم شده از مرزهای خود و تعطیل ترین فضاهای عمومی سوئد نگهداری آن مدارس و رستوران ها باز با وجود نگرانی از اپيدميولوژيستها که این ناقص رویکرد است. امروز سوئد 76,000 موارد گزارش شده و 5,500 مرگ و میر در مقایسه با 13,000 موارد و مراتب پایین تر مرگ و میر در تا حدودی کوچکتر دانمارک. در ماه ژوئن سوئد ارشد اپیدمیولوژی آندرس Tegnell — معمار از کشور رویکرد — اذعان کرد که آن را به حال هزینه های بیش از حد بسیاری از زندگی است.

در شرق آسیا هم به طور گسترده ای برگزار برداشت در حال شکستن. دموکراسی وجود دارد در بیشتر قسمت ها دیده می شود که ضعیف تر از غرب — و نه بدون دلیل. یک حزب حکومت سنگاپور پس از آن به دست آورد استقلال در سال 1965 و کره جنوبی پس از 27 سال حکومت نظامی — تا به حال انتخابات آزاد و عادلانه تنها از سال 1987.

در عین حال کره جنوبی و سنگاپور برگزار شد دو نفر از اولین پست-همه گیر انتخابات امتناع از قرار دادن دموکراسی در خود نگه دارد. آن را کمک کرد البته که وقت دولت در هر دو کشور به دست آورده بود داخلی ستایش دیگران برای کنترل شیوع بیماری.

در ضمن در آمریکا صف از گرجستان رای دهندگان منتظر
ساعت در ماه ژوئن به عنوان دستگاه رای گیری الکترونیکی استفاده می شود برای دولت مقدماتی حاضر به
کار می کنند. و چنین است که سطح بی اعتمادی که در آوریل presumptive دموکراتیک
ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت که او می ترسید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است سعی کنید
و به تعویق انداختن انتخابات نوامبر.

برای مطمئن شود اشتباه — در زمان های کشنده آنهایی — که به درجات مختلف pockmarked همه گیر پاسخ بسیاری از کشورها است. هند نشان از عمیق کلاس تعصبات زمانی که نارندرا نخست وزیر دولت چپ میلیون ها نفر از کارگران مهاجر رشته برای هفته ها بدون غذا و درآمد آنها را وادار به trudge صدها مایل از خانه. کره جنوبی نمایش داده می شود آن اداری همجنسگرا ستیزی با هدف قرار دادن این کشور در جامعه تجاوز پس از یک مرد که بازدید میله گی پیدا شد مسئول تازه شیوع در ماه مه.

هنوز هم در زمانی که autocrats و populists سعی کرده اند به استفاده از همه گیر به سوخت نژاد پرستی و جهل در همه جا از آمریکا به هند بحران به ما نشان داده که چقدر توخالی اغلب میفروخت کلیشه واقعا هستند. به یاد داشته باشید که. این نادر مثبت برای بیرون آمدن از این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im