اثر پروانه ای: هنر (و نه باد) معامله

چرا شما باید مراقبت از

این USMCA و افغانستان در مقابله تنها شواهد مغلوب ساختن پیشی جستن به نشان می دهد که او انجام داده بیش از پاره کردن دیگر پیمان.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خیالات خود کمال مقابله ساز است. او برنده در سال 2016 امیدوار کننده برای خنثیسازی کلید جهانی موافقت نامه زده سلف خود, باراک اوباما. و درست به کلام او پاره پاره از هم جدا همه چیز را از توافق هسته ای ایران که از او به نام “فاجعه” و “بدترین معامله تا کنون” به پاریس تغییر آب و هوا بر که او مدعی بود با گرایش به سمت چین و هند است.

به عنوان تهمت به دنبال انتخاب مجدد وجود دارد فقط دو standout بین المللی معاهدات او می تواند ادعا می کنند به مهر و موم شده. ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه که جایگزین توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی آمد و به زور در چهار شنبه در حالی که صلح افغانستان در مقابله با طالبان در ماه فوریه امضا شد. این مشکل ؟ چهار ماه قبل از انتخابات این نوزاد معاملات در حال حاضر در اورژانس مبارزه برای بقا است. و چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت این توافق نامه می تواند به تعیین آنچه که او می تواند نشان می دهد رای دهندگان به عنوان برنده به عنوان مبارزات انتخاباتی خود در برابر presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن گرم.

این USMCA آدرس بسیاری از نگرانی هایی است که تهمت و دیگران مشکوک از آزاد تجاری باید به حال در مورد نفتا. آن را تقویت می کند, محیط زیست و کار, مقررات مکان سهمیه در کانادا و مکزیک تولید خودرو را بهبود می بخشد مالکیت معنوی پادمان می دهد و شرکت های آمریکایی و کشاورزان دسترسی بیشتر به کانادا لبنی در بازار است. اما برگ برنده دولت در حال حاضر با توجه به reimposing تعرفه های کانادا آلومینیوم پس از سیل واردات مگر اینکه اتاوا محدود فروش خود را در آن. که پیشنهاد دعوت یک هشدار شدید در اوایل این هفته از نخست وزیر کانادا جاستین ترودو که گفت: هر گونه حرکت خواهد صدمه دیده هر دو کشور. خواهد بود وجود دارد هیچ دلیلی برای کانادا به اعمال تلافی جویانه تعرفه و تجارت بدهبستان می تواند به سرعت در USMCA.

در افغانستان در ضمن تهمت چهره اتهامات underplaying گزارش های اطلاعاتی است که نشان می دهد روسیه پرداخت شده است طالبان وابسته به شبه نظامیان نعمت برای کشتن سربازان آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که او در جریان این موضوع از آنجا که سازمان های اطلاعاتی “را پیدا کنید, این اطلاعات معتبر.” اما نیویورک تایمز که اولین شکست این داستان گزارش می دهد که تهمت دریافت کتبی جلسه توجیهی در نعمت در ماه فوریه است. در حالی که دموکرات ها به سوالات بالا بردن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سکوت در گزارش های اطلاعاتی بیش از چهار ماه گذشته در این آیات بار دیگر به جلو خواهيد ديد که مرکزی به افغانستان معامله: می تواند به ایالات متحده و جامعه بین المللی اعتماد طالبان دارد ؟

همه دیده ایم تهمت غرایز طبیعی به ضربه تا چیز. اما او می تواند نشستن در یک اتاق با ترودو و رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador های مشابه چالاک رهبر خواهد شد که بازدید از واشنگتن هفته آینده به آهن از تفاوت و بدون در نظر گرفتن مراحل است که می تواند منجر به پرده برداشتن از USMCA? و اگر او می تواند نمی تواند او اجازه نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer منجر به تلاش با دستورالعمل روشن است که گسترده تر USMCA باید محافظت?

با افغانستان می تواند برگ برنده بی سر و صدا — و نه در توییتر — استفاده از فضل revelations برای امنیت بیشتر تعهدات از طالبان است که آن را به دست برداشتن از هدف قرار دادن سربازان ایالات متحده? او می تواند انتخاب کنید تا به تلفن و بگویید ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه که پس از هر دو واشنگتن و مسکو می خواهید در ایالات متحده آمریکا برای خروج نیروهای نظامی از افغانستان آن را در خدمت منافع نه به پرداخت بازدید در سربازان آمریکایی?

این بیماری همه گیر تبدیل شده اقتصادی و ژئوپولیتیک محاسبات وارونه اما هر دو این معاملات ملموس تحویل که تهمت می تواند استناد به رای دهندگان نشان می دهد که چگونه او به شکل یک تجارت جدید ارتباط بیشتر به نفع آمریکایی ها و به پایان رسید دو دهه جنگ آورده و بازگشت سربازان از جبهه دور.

این پیمان به طور گسترده ای محبوب در ایالات متحده است. یک مارس نظرسنجی در بر داشت 41 درصد از آمریکایی ها حمایت از مقابله با طالبان و تنها 16 درصد با آن مخالف است. در ژانویه نظرسنجی توسط نماینده دانشگاه تنها 5 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها مخالف USMCA.

مغلوب ساختن پیشی جستن است کمی دیگر موفقیت به نمایش در سیاست خارجی ، با وجود اعمال تحریم های فلج کننده او نبوده است قادر به آوردن ایران به میز مذاکره برای تازه مذاکرات; کره شمالی باقی مانده است گریزان در خلع سلاح هسته ای و ونزوئلا همچنان به حکومت رئیس جمهور نیکولاس مادورو. آن صدمه دیده است می تواند برگ برنده انتخاباتی اگر هر دو USMCA یا افغانستان معامله شد به منفجر قبل از انتخابات.

اما می تواند او را متوقف کند خود را از
کشیدن پین?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>