اثر پروانه ای: کره جنوبی نیست این مدل ما باید در برابر این ویروس

چرا شما باید مراقبت از

کره جنوبی برگزار می شود تا به عنوان مدل برای موفقیت در برابر coronavirus. دیگر دموکراسی باید به جلوگیری از سئول مسیر.

اگر مبارزه را به کروناویروس به پاشنه شدند یک مسابقه در میان ملت ما یک برنده روشن. کره جنوبی در جهان است حسادت در مبارزه با این بیماری همه گیر موفقیت خود را در به سرعت در حال مسطح منحنی بدون شک در حال حاضر موضوع بی شماری از تحقیقات که منتشر خواهد شد در هفته های آینده و ماه.

اما در حالی که همه ما شنیده کشور را بی دریغ تاکید بر سویفت, تست وجود دارد یکی دیگر از ابزار حیاتی آن مستقر شده است که از خروج از دولت ترشح بزاق در سراسر جهان از جمله در غرب: توده نظارت است. و اگر تاریخ هر شاخص است که باید همه ما نگران.

کره جنوبی از سازمان های معدن شهروندان کارت اعتباری و تلفن همراه داده ها و سه گوش که با CCTVs و در صورت تشخیص برای پیگیری که در آن هر تایید coronavirus بیمار شده است در هفته گذشته. که مورد استفاده برای شناسایی تمام کسانی که بیمار ممکن است آلوده و سپس به قرنطینه و یا آنها را به آزمون.

البته چین مجموعه ای از توپ نورد با استفاده از تلفن همراه ردیابی و تشخیص صورت به شدت اعمال چه بود که در آن نقطه بی نظیر مستند در شهر ووهان — زادگاه ویروس — و پس از آن در برخی از نقاط دیگر کشور است. با استفاده از گوشی های دولت اختصاص هر شهروند یک کد رنگ: سبز معنی آنها امن برای سفر سرخ به این معنی که آنها باید در خانه بمانند. سنگاپور به دنبال کت و شلوار با استفاده از یک برنامه به نام TraceTogether برای ردیابی سیگنال های بین تلفن های همراه برای دیدن اگر بالقوه حامل ویروس هستند جسمی به افراد دیگر.

اما در حالی که تعجب آور نیست از چین و سنگاپور — به سختی exemplars دموکراسی — کشورهای با قوی سیاسی مخالفان باید به سرعت انجام همین کار را با کمی مقاومت است. در اسرائیل که در آن هیچ حزب اتحاد همیشه لذت بردم اکثریت در پارلمان داخلی آژانس امنیت شین بت با استفاده از تلفن همراه داده ها به اجرای مستندات. کره جنوبی یک مدل مدرن دموکراتیک پاسخگویی. آخرین رئیس جمهور, Park Geun-hye است در زندان محکوم شد.

بچه های بد ممکن است تغییر کرده اما ما دیده ایم این داستان قبل از.

در ضمن با توجه به وال استریت ژورنال آمریکا با استفاده از داده های تلفن همراه آگهی شرکت ها برای تعیین اینکه آیا مردم مطابق با اقامت در خانه سفارشات. انگلستان و آلمان و روسیه در حال تمام برنامه های در حال توسعه کمک خواهد کرد که پیگیری حرکات شناخته شده بیماران و هشدار به دیگران برای دور ماندن از مناطق که در آن آنها ممکن است در معرض.

چه اشتباه شما ممکن است بپرسید. مطمئنا بهداشت عمومی trumps آزادیهای شخصی مناسب است ؟ در واقع موفقیت, کره جنوبی, چین و سنگاپور در کنترل گسترش از coronavirus به نظر می رسد تا از مزایای توده نظارت در این زمان.

Views of DBS, OCBC and UOB Banks Ahead of Earnings Announcements

با این حال این اولین بار نیست که نیاز به صرفه جویی در زندگی بشر شده است ذکر شده است برای متقاعد کردن جامعه مدنی به حریم خصوصی. بچه های بد ممکن است تغییر کرده — از سایه تروریست ها با بمب های بسته بر روی سینه خود را به نامرئی اما اغلب کشنده قطرات — اما ما دیده ایم این داستان قبل از.

پس از 9/11 ایالات متحده تحت فشار قرار دادند از طریق Patriot Act که اجازه آمریکا سازمان های امنیتی بی سابقه حقوقی تحریم برای دسترسی و نظارت بر داده ها و اطلاعات شخصی شهروندان این کشور. بریتانیا گذشت یک وب سایت خود را دقیق برای مبارزه با تروریسم. دو ماه پس از هواپیماربایان پایین آورده برج های دوقلو, تروریست ها در حمله به هند را کشتند. پس هند گذشت نسخه خود را از قانون پاتریوت به نام پیشگیری از تروریسم.

یک جنگ در برابر دشمن نهان — آیا یک تروریست یا یک ویروس است که به کشته شدن هزاران نفر از مردم بی گناه و تهدید به قتل بسیاری از ارائه می دهد مشروعیت به سرزده نظارت است که در زمان های دیگر ممکن است جرقه گسترده انتقاد.

مطمئن باشید که با این ویروس نظارت ثابت شده است مفید در مبارزه با تروریسم. آن کمک کرده است سازمان های اجرای قانون صیقلی حجم عظیم از اطلاعات تماس به شهامت کلمات و الگوهای است که نشان می دهد پتانسیل توطئه و پس از آن متوقف کردن بمب از باد تا در شلوغ بازار و در هواپیما.

(ایالات متحده و میر ناشی از coronavirus نسبت به آمریکا ضرر و زیان در جنگ های مدرن.)

اما برای سال بعد از 9/11 ما به عنوان جوامع — و در بسیاری از رسانه های خبری که انتظار می رود برای بازی در نقش ناظر — تا حد زیادی به حالت تعلیق ذاتی ما شک و تردید از کسانی که در قدرت. ما توافق کردیم به اجازه نظارت برنامه های گسترش مستقل و بدون نظارت.

در زمان ما از خواب بیدار شدم همه چیز رفته بود بیش از حد. به عنوان ما در حال حاضر می دانم که آژانس امنیت ملی برابر جاسوسی بر روی میلیون ها نفر از مردم بی گناه آمریکا و حتی رهبران جهان از جمله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با استفاده از ابزار است که به معنای مستقر می شود تنها برای پیدا کردن تروریست ها.

ما در حال گفت که تکنولوژی ردیابی مستقر در برابر ویروس خواهد شد بسته بندی شده قرار داده و پس از همه گیر عبور می کند. اما ترس و نگرانی که این ویروس را ترک خواهد کرد و در پی آن معطل خواهد شد برای ماه اگر نه سال فقط به عنوان آنها در زمینه های مختلف پس از 9/11. در هر زمان وجود دارد یک بحران بهداشت عمومی, کسانی که نگرانی ها را تقویت و استدلال برای انبوه نظارت خواهد شد و تکرار.

در حال حاضر یک بررسی اخیر در انگلستان یافت می شود دو سوم از پاسخ دهندگان مایل به اجازه مقامات با استفاده از اطلاعات کارت اعتباری تلفن داده و CCTVs برای کنترل ویروس.

حداقل کنگره و پارلمان در کشورهای دیگر — باید با توجه به اجباری نظارت بیش از هر تکرار استفاده از چنین فن آوری. دموکراسی و شهروندان خود را پرداخت کرده اند قیمت قبل از اجازه پایین گارد خود. این ویروس به ارمغان آورده است برادر بزرگ مبلغان انجیلی به درب ما دوباره. اجازه دهید که اشتباه در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im