اثر پروانه ای: باید ما از ‘پاپا یازدهم” برای صرفه جویی در مصرف ما از Coronavirus?

شماره در حال ترسناک است. دولت چین قرار داده شده است به 150 میلیون نفر از شهروندان تحت جزئی یا کامل مستند آن را به عنوان چنگ زدن با کروناویروس بحران است. بیش از 73,000 مردم در چین آلوده شده اند. تعداد مرگ و میر عبور کرده 2,000.

اما در میان کسانی که آمار ترسناک وجود دارد یکی که خارج از غرفه به دلیل آن را به عنوان بزرگ است. کمتر از 1.5 درصد از کل گزارش coronavirus موارد از خارج از چین اکثر آنها از یک کشتی کروز الماس شاهزاده خانمکه در حال حاضر مستقر در سواحل ژاپن است. و از طیف وسیعی از بازیگران — از سازمان بهداشت جهانی و فرودگاه ها به پزشکان و دولت — که کمک کرده ایم شامل گسترش جهانی ویروس وجود دارد که سزاوار اعتباری ویژه: چین دولت.

رئیس جمهور چین است که یک مرد محبوب در چین این روزها رفتن مهم پست در این کشور در رسانه های اجتماعی (و ما فقط شاهد آنچه را تضعیف ارتش از بازرسان). او محوری برتر لی کچیانگ به جلو به عنوان چهره پاسخ این کشور در روزهای اولیه از شیوع و تنها ظهور در دقت سرپرستی تصاویر با سلامت کارگران پس از واکنش شدید عمومی. با توجه چین نفرت و بیزاری نسبت به هر گونه شفافیت وجود دارد مقدار زیادی ما در مورد نمی دانم چگونه این کشور است و مقابله با آن بدترین بحران بهداشت عمومی در دهه. و سوء ظن از پوشش یو پی اس های طبیعی داده شده در چین پیشینه. در واقع با کروناویروس بیش از حد مقامات جریمه Li Wenliang the whistleblower دکتر که نشان داد جدید بیماری در میان بیماران است. لی بعد از گذشت خود را قربانی یک ویروس.

در عین حال دو لایه محدودیت در جنبش کمک کرده است به میزان قابل توجهی جلوگیری از رسیدن به این ویروس. بیش از دو سوم از تمام موارد تایید شده از استان هوبئی کانون بحران است که به تنها 4 درصد از جمعیت چین در حال حاضر. شدت کنترل که می رود در داخل و خارج از استان اجازه می دهد تا چین به تمرکز بر آن منابع پزشکی که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است.

سطح دوم از محدودیت لگد در اواخر ژانویه زمانی که چین ممنوع تمام خروجی گروه پس از سفر اتباع خود نمی ندانسته گسترش این ویروس در حال حاضر به طور رسمی به نام COVID-19. به در نظر گرفتن اهمیت این مرحله از خود بپرسید این است: هنگامی که آخرین باری که ایالات متحده منع همه توریست آمریکایی گروه از سفر به خارج از کشور — با یا بدون هر گونه آشکار علائم بیماری است ؟ هرگز.

CHINA-HEALTH-VIRUS

در برخی از راه چین به نظر می رسد که آموخته درس از سال 2002 شیوع بیماری سارس نیز سرچشمه در کشور است. SARS — یکی دیگر از coronavirus یا single-stranded RNA ویروس آلوده تنها حدود 8000 نفر در همه, اما آن را گسترش بدون کنترل به 37 کشور کشته و تقریبا 10 درصد از بیماران. مقایسه COVID-19 است که در حال حاضر آلوده نه بار تعداد کل بیماران مبتلا به سارس است که تا کنون محدود به 25 کشور جهان است.

2009 آنفولانزای خوکی در مکزیک آغاز شده اما گسترش در سطح جهان آلوده — استفاده از برآورد محافظه کار — بیش از 100 میلیون نفر است. که نام آن را یک بیماری همه گیر به دلیل آن واقعا جهانی برسد. این سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در سال 2012 آمده از جهان عرب و آلوده تنها حدود 1,300 مردم — اما بیش از 15 درصد از آنها از خارج از منطقه است. این Zika ویروس اولین گزارش در برزیل در سال 2015 به بیش از 80 کشور جهان است.

و برخی از بزرگترین نگرانی های اطراف گسترش جهانی coronavirus در حال حاضر شامل نه چین اما سنگدلی از دیگران مانند کامبوج مقامات که اجازه مسافران از کشتی کروز برای پیاده و بازگشت به کشور خود. حداقل یک مسافر است پس از آزمایش مثبت است.

تا مطمئن شوید که پزشکان و محققان می گویند محدود کردن جنبش از مردم تنها افت می کند و نمی, از بین بردن خطر از گسترش ویروس. اما این زمان اضافی می تواند به اثبات بحرانی به عنوان محققان مسابقه در برابر ساعت برای توسعه یک واکسن.

شما ممکن است فکر می کنم این هیچ معامله بزرگ برای یک رژیم مانند چین
برای محدود کردن جنبش از شهروندان است. نیست که چه کشورهای سوسیالیستی بود
در طول جنگ سرد — هر چند به دلایل سیاسی? شما اشتباه خواهد بود.

آنها ممکن است هر دو خود را “کمونیست” اما چین هیچ کره شمالی که آن را به اجازه دادن به شهروندان سفر — اگر شما یک سیاسی مخالف آن را یک موضوع متفاوت البته.

در برخی از راه, چین قطبی مقابل کره شمالی. چین درگیر در بیشتر تجارت جهانی بیش از هر کشور دیگر از جمله ایالات متحده هیچ یک سفر بیش از چینی: آنها انتظار می رود به 160 میلیون سفرهای خارج از کشور در این سال در مقایسه با 100 میلیون سفر توسط آمریکایی ها. اگر این ممنوعیت در خروجی سفر گروه همچنان ادامه دارد و برای شش ماه از صنعت گردشگری جهانی برآورد شده است به رنج می برند از دست می دهد ارزش $83 میلیارد دلار است. تاثیر احساس خواهد شد در خیابان پنجم فروشگاه در منهتن در لندن با اتوبوس دو طبقه و در صف در خارج از موزه لوور در پاریس.

شما می توانید می گویند که به چه امروز که چین عطسه جهان جلب سرد است. به جز چین که در واقع بهترین تلاش خود را به اطمینان حاصل شود مخالف: که بقیه سیاره نمی گرفتن ویروس آن را مبارزه با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>