اثر پروانه ای: روسیه در آینده پس از امریکا شیل

“خوب برای مصرف کننده قیمت بنزین پایین آمدن!”

به عنوان جهان پرش بین بحران از سرعت گسترش coronavirus به تازه له پناهندگان در اروپا مرزهای خود با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر این “خوب” اخبار به صدای جیر جیر اوایل روز دوشنبه. به سرعت در حال افزایش جنگ میان عربستان سعودی و روسیه در تولید نفت را برانگیخته بزرگترین سقوط قیمت نفت در نزدیک به سه دهه است. در عین حال نبرد است دور و نزدیک به خانه برای آمریکایی ها از شما ممکن است فکر می کنم.

ریاض فقط یک پروکسی. روسیه جنگ واقعی است که با آمریکا نفت شیل میباشد.

قیمت نفت خام برنت که معیار جهانی بود پایین 24 درصد تا پایان دوشنبه در بیش از $33 در هر بشکه رسید. قیمت نفت در ایالات متحده به پایین 34 درصد به کمی بالاتر از $27 در هر بشکه رسید. اگر نیست آن را برای این واقعیت است که سفر احتمالا اولویت خود را در حال حاضر — ما امیدواریم که شستن دست های خود را — در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای پر کردن مخزن ماشین پرس شتاب دهنده و سر کردن در یک سفر جاده ای طولانی.

اما نگاهی به دلایل این اعداد و تصویر است که به مراتب از خیلی. برای سه سال گذشته ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه همکاری با عربستان اوپک کارتل روغن-صادرات سازمان ملل برای تنظیم تولید و قیمت نفت خام. به عنوان تقاضا آغشته به دلیل چین و کاهش رشد اقتصادی در سال 2018 و 2019 روسیه و اوپک محدود تولید نفت تا قیمت ها ثابت باقی می ماند.

که تفاهم بین روسیه و عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان — نام مستعار MBS — شکسته است حداقل در حال حاضر. با کروناویروس ترساندن فلج چندگانه صنایع چینی بزرگترین خریدار نفت به طور چشمگیری کاهش واردات نفت خام. که باعث اوپک به تماس یک جلسه اضطراری با روسیه در وین مقر جمعه گذشته است. دستور ساده بود: کشور نیاز به کاهش تولید نفت بیشتر به نگه داشتن قیمت ها.

اما روسیه را محاسبه شد به همان اندازه روشن است. در حالی که اوپک و روسیه را محدود کرده اند تولید نفت این سه سال گذشته در امریکا شیل صنعت گسترش یافته به طور چشمگیری جلسه تقاضای جهانی برای نفت ارزان تر و به طور قابل توجهی در حال گسترش سهم بازار خود را. آمریکا تولید نفت خام رشد 160 درصد از سال 2008. در آخرین هفته از ماه فوریه در ایالات متحده صادر شده بیش از 4 میلیون بشکه نفت روزانه تا 24 درصد از سال قبل است. در سپتامبر گذشته ایالات متحده به طور خلاصه پیشی گرفت و عربستان سعودی به عنوان صادر کننده در جهان از نفت است. و آژانس بین المللی انرژی تخمین می زند که تا پایان سال 2020 آمریکا — که در دهه های وابسته به نفت و واردات — ممکن است در نهایت تبدیل شدن به یک صادر کننده خالص.

جمعه گذشته پوتین تصمیم گرفت او تا به حال به اندازه کافی امتناع از قبول کاهش بیشتر در تولید. عربستان سعودی انتقام برش دولت تعیین قیمت را به مطمئن شوید که آن را نمی از دست دادن سهم خود از بازار نفت ارسال ذخایر جهانی — در حال حاضر در وضعیتی وخیم به دلیل coronavirus — به tizzy. در روز سه شنبه هر دو از عربستان سعودی و روسیه اعلام کرد قصد دارد برای افزایش تولید و تعمیق شقاق هر چند مسکو گفت که باز به آینده مذاکرات با کشورهای عضو اوپک است.

و آمریکا که موفق به عایق خود را از رکود اقتصادی در اروپا و چین در سال گذشته را تلاش برای بی پیرایه باقی می ماند این زمان هرگز به ذهن چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش بحران و یا که او مسئول آن است. S&P 500 با کاهش 7.6 درصد دوشنبه, دوره نقاهت بعد تا حدودی در روز سه شنبه. سقوط قیمت نفت ممکن است نزول برخی کوچکتر نفت شیل تولید کنندگان بسیاری از آنها گرفته اند سنگین وام. غول با جیب عمیق مانند Exxon Mobil Corp و شورون که خود بسیاری از شیل چاه باید قادر به سوار کردن کاهش قیمت. اما آنها در حال صدمه زدن بیش از حد. روز دوشنبه اکسون موبیل سهام خود را شاهد بزرگترین افت از سال 2008.

تا مطمئن شوید که این درد مشترک خواهد شد در اطراف تولید کننده نفت جهان است. روسیه که در آن بودجه ثابت به قیمت جهانی نفت خام خواهد رنج می برند بیش از حد. در حال حاضر آن را باید قادر به مقاومت در برابر رکود باید به عنوان عربستان سعودی است. اما اگر بیشتر و بیشتر نفت سیل بازارهای گلدمن ساکس پیش بینی است که قیمت نفت می تواند به پایین آمده به 20 دلار در هر بشکه رسید.

مانند در طول جنگ سرد برخی از وحشیانه ترین اثر این کشمکش دیده می شود در کشورهای ثالث با چند سهام در ایالات متحده-روسیه رقابت. نیجریه یکی از بزرگترین تولید کنندگان نفت در حال ثابت آن سال 2020 بودجه به قیمت 54 دلار برای هر بشکه رسید. در حال حاضر آفریقا و بزرگترین اقتصاد است که مجبور به طرز چشمگیری کاهش در هزینه یک حرکت است که تهدید به فشار آن را به یک تازه رکود اقتصادی — یکی از آخرین در سال 2016 نیز ناشی از قیمت نفت پایین است. جنگ زده عراق که اقتصاد نیز بستگی نفت خواهد شد که به مراتب کمتر منابع برای بازسازی.

در حال حاضر روسیه به نظر می رسد مایل به جذب آن ضرر و زیان خود و اجازه می دهد وثیقه آسیب به دیگران است. خود صنعت نفت به رهبری ایگور Sechin نزدیک پوتین متحد و رئیس جمهوری روسیه انرژی کرگدن روس نفت — اتحاد برای cribbed در مورد تولید محدود. “اگر شما همیشه به همکاران شما و دیگر همکاران. آن را به نام چیزی دیگری” روس نفت سخنگوی میخائیل Leontiev گفته بلومبرگ. “بیایید ببینید که چگونه آمریکا شیل اکتشاف احساس می کند تحت این شرایط است.”

چند روز آینده آشکار خواهد شد که آیا عربستان سعودی همچنان به کاهش قیمت و اینکه آیا روسیه سگک. در هر صورت پوتین پرتاب کردن دستکش بلند. جودو-آموزش رئیس جمهور روسیه در حال رفتن به اجازه آمریکا شیل پیروزی بدون مبارزه. حتی اگر این بدان معناست که ارزان تر سفرهای جاده ای برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im