اثر پروانه ای: چگونه کسب و کار واقعا می تواند به ارمغان بیاورد نژادپرستی را به زانو در

چرا شما باید مراقبت از

چرا که با ساخت آن کسب و کار خود شرکت می تواند به طور معنی داری حرکت سوزن بر نژاد پرستی.

  • چندین شرکت است که خود را متعهد به حمایت از برابری نژادی در روزهای اخیر شده است به نام برای نفاق.
  • اما وجود دارد مقدار زیادی است که شرکت می تواند انجام دهد — از طریق گام های جسورانه است که اجازه می دهد آنها را به نگه شهرستانها سیاستمداران و ادارات پلیس پاسخگو و کمک به کسانی که مبارزه با نژاد پرستی.

زمانی که تحقیقات در تابستان گذشته نشان داد که چین تا به حال گرد تا بیش از یک میلیون اویغور مسلمانان و آنها را مجبور به اصطلاح بازآموزی اردوگاه های استرالیا مارک های مد پنبه و هدف استرالیا ساخته شده است یک تصمیم جسورانه.

چین در مقام دوم جهان-بزرگترین اقتصاد را نمی slights به آرامی. در عین حال این شرکت اعلام کرد که آنها را متوقف منابع پنبه از سین کیانگ استان است که به بسیاری از چین اویغور جامعه به عنوان یک عمل اعتراضی در برابر زندان اردوگاه.

به عنوان مثال آنها دارای درس های بزرگی برای شرکت های بزرگ امریکا در یک
زمان بسیاری از کشور شرکت گرفته اند نادر عمومی در برابر پلیس
خشونت و حمایت از زندگی ماده کمپین زیر
قتل جورج فلوید در روز یادبود در حالی که در بازداشت پلیس.

چند تا از این شرکت های ایالات متحده — مانند آمازون و نایک — نامیده شده است را به صورت تبعیض آمیز و یا استثماری شیوه های خود را. اما آن را ندارد به این باشد که راه. کسب و کار می تواند به طور معنی داری کمک به کسانی که مبارزه با بی عدالتی در نبرد خود برای عادلانه تر آینده است. آنها آن را انجام داده ام در گذشته است. در اینجا چیزی است که آنها می توانید انجام دهید در حال حاضر:

تهدید به — و یا در واقع نقل مکان

شهرستانها که نمی تواند عمل خود را با هم برای جلوگیری از خشونت های پلیس و کاهش سیستماتیک تبعیض نژادی — که آیا در آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و یا عدالت — سزاوار نیست که دلار های مالیاتی است که شرکت به ارمغان بیاورد. اگر شرکت های خارج از شهر از آن محروم تمام ساکنان از جمله مردم رنگ — بالقوه شغل. اما اقتصادی پنالتی را خدمت می کنند در درجه اول به عنوان یک کیفرخواست از کسانی که مسئول این شهر است.

هنگامی که کشیش لئون سالیوان سپس کشیش Zion Baptist Church در فیلادلفیا و عضو هیئت مدیره جنرال موتورز, پیشنهاد تحریم آپارتاید آفریقای جنوبی در اواسط دهه 1970 آن را به نظر می رسید بی پروا پیشنهاد. اما در سال 1986 ماشین تولید کننده بیرون بکشد از آفریقای جنوبی به عنوان انجام بیش از 200 دیگر شرکت های آمریکایی بیش از سه سال است. که divestment فلج آفریقای جنوبی اقتصاد و هموار راه را برای پایان رژیم آپارتاید.

توقف کمک های مالی سیاستمداران با سوابق پر از لکه

هر سال از سال 1914 NAACP به ارمغان آورده است قانونی گزارش کارت امتیاز اعضای کنگره رای خود را در حقوق مدنی مربوط به مصوبات. در عین حال شرکت هایی مانند سیتی بانک, گوگل و آمازون که در حال حاضر سخن گفتن از نژادی سهام هستند و همچنین اهدای پول به سیاستمداران که دریافت کرده ام یک “F” امتیاز — بازتاب بدترین رأي گيري در حقوق مدنی. این چرخه انتخابات Citibank داده است $180,000 به 53 نفر از اعضای مجلس نمایندگان با “F” و اضافی $62,000 به 21 سناتور با همان امتیاز با توجه به تجزیه و تحلیل توسط خبرنامه محبوب اطلاعات.

گوگل داده است $351,000 به 89 اعضای کنگره دارای امتیاز “F” توسط NAACP با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است. آمازون اهدا کرده است $389,500 به 137 اعضای کنگره با “F.”

که نفاق. شرکت می تواند کمک به نگه قانونگذاران پاسخگو با قطع کمک های مالی به آنها را مگر اینکه آنها نشان می دهد حمایت از حقوق مدنی نگرانی های خود را از طریق رای.

به طور مداوم صندوق کسانی که مبارزه با تبعیض نژادی

بیش از گذشته دو هفته صدها نفر از شرکت های آمریکایی متعهد شده اند حمایت مالی برای سازمانهای مدافع حقوق مدنی مانند NAACP و مرکز پلیس سهام. هم کسب و کار — از جمله Walmart, سونی, موسیقی, آمازون, YouTube, Google, Facebook گلدمن ساکس و Verizon — را اهدا بیش از $450 میلیون دلار به سازمان های خیریه مبارزه با نژاد پرستی.

که خوب است. اما یکی کردن کمک های مالی — با این حال بزرگ — تنها کمک زیادی در جریان جنگ برای عدالت است که نمی تواند حل و فصل در هر زمان به زودی. این شرکت همچنان به قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را یک بار در کانون توجه رسانه ها منتقل شده است ؟ اگر آنها می تواند به اثبات حیاتی عوامل تغییر دهید. مهاتما گاندی شمارش در حمایت مالی از هند صنعتگر Ghanshyam دس Birla برای حفظ خود را بدون خشونت و آزادی مبارزه است.

سرمایه گذاری, سیاه, بنیانگذاران

خشونت پلیس تنها یک شکل افراطی از نژادپرستی که آفریقایی آمریکایی جوامع با زندگی است. سیاه و سفید آمریکایی که کمتر دسترسی به بیمه درمانی خود درآمد متوسط یک سوم پایین تر از سفید و همسالان و فرزندان خود را 10 برابر مردها به از آسم رنج می برند. که تعصب نیز گسترش به کارآفرینان: فقط 1 درصد از سرمایه مورد حمایت بنیانگذاران سیاه و سفید هستند.

شرکت های بزرگ امریکا می توانید تغییر دهید که با تیز سرمایه گذاری در سیاه و سفید
بنیانگذاران به اطمینان حاصل شود که جامعه در دراز مدت دسترسی به نوآوری کسب و کار
و شغل. محصولات مراقبت از پوست شرکت Glossier اعلام کرده است آن را به $500,000 به پشتیبانی
سیاه, زیبایی, کسب و کار است.

افزایش حق بیمه برای ادارات پلیس

بسیاری از کوچکتر شهرداری خرید بیمه مسئولیت خود را برای ادارات پلیس — برای پوشش ادعا می کند که بوجود می آیند به دلیل شکایت علیه افسران. اگر چه این ساخته شده بودند و اجباری برای تمام ادارات پلیس? برخی از کارشناسان مانند پروفسور دبورا رامیرز از دانشگاه هستند حتی با این استدلال که آن را ساخته شده اجباری برای افسران پلیس را به فرد بیمه مسئولیت.

این امر پس از آن ایجاد یک بازار-محور مکانیزم — led
توسط شرکت های بیمه به پلیس پلیس. اگر یک افسر و یا بخش
چهره های متعدد شکایت حق بیمه خود را به طور خودکار شاخساره تا در خدمت به عنوان یک
بازدارنده.

در نهایت هر چند آن را نیز بسیار مهم برای مصرف کنندگان به برگزاری شرکت ها پاسخگو باشند و آنها را وادار به استفاده از قدرت بسیار زیاد آنها در اداره کردن برای نفوذ در سیاست و جامعه را تغییر دهد. اگر ما چشم پوشی از نفاق از شرکت در چهره نژاد پرستی, ما در حال گناه از استانداردهای دوگانه بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im