اثر پروانه ای: Homeward Bound

چرا شما باید مراقبت از

گذرنامه معتبر و یک بلیط دیگر به اندازه کافی به عقب بر گردیم خانه.

نارندرا نخست وزیر هند ساخته شده است شهرت به عنوان یک رهبر که وفادار پشتیبانی در میان این کشور خارج است. او آدرس آنها را در خشن, عمومی تظاهرات خارجی بازدیدکننده داشته است می فرستد و sleuths و کشتی ها به شهامت آنها را از نقاط مشکل مانند یمن و عراق است. این یک پایه فن او اهرم با دیگر رهبران جهان مشتاق در هند-منبع حمایت در کشور خود از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون.

اما در چند هفته گذشته مودی پیدا کرده است خود را در قلمرو ناآشنا رو brickbats از سرخپوستان خارج از کشور که قادر به بازگشت به دلیل امتناع دولت به اجازه دهید آنها را در طول یک مستند در سراسر کشور. در توییتر سرخپوستان در ژاپن, امارات متحده عربی, کویت, ایران و ایالات متحده و بریتانیا باید التماس کرد با دولت مودی به آنها را به بازگشت به خانه. آن را کار نکرده است.

هنوز مودی unresponsiveness تنها یک مثال از اینکه چگونه هرج و مرج ناهماهنگ واکنش جهانی به coronavirus بیماری همه گیر در حال ایجاد یک مجموعه ای از قربانیان که تا حد زیادی نادیده گرفته شده است: صدها هزار نفر از مردم از کشورهای مختلف سرگردان در کشورهای خارجی است. این جرقه تنش و اجتناب بحران انسانی و ترک می تواند زخم بر مسافران و خارج از کشور کارگران برای سال آمده است.

حدود 65,000 اتباع — بسیاری از آنها کم بودجه گردشگران — گیر هستند در کشورهای دیگر به عنوان یک اضافی 100,000 شهروندان از دیگر کشورهای اروپایی. بیش از 3,600 آفریقای جنوبی در خارج از کشور هستند و مشتاق به بازگشت به این کشور در روابط بین المللی و همکاری وزیر Naledi Pandor گفت: در هفته گذشته. چین بسته شده است یک کلید عبور از مرز با روسیه پس از آلوده شهروندان به خانه بازگشت و پا زدن شروع تازه افزایش موارد پس از چند هفته که پکن گزارش داد تنها تعداد کمی از بیماران جدید.

برخی از کسانی که در گیر در کشورهای دیگر آن را به معنی حمایت از خود به جایی که آنها هستند اما بسیاری — به ویژه کارگران مهاجر از آفریقا و آسیای جنوبی و فیلیپین زندگی در خاورمیانه و سنگاپور و تایوان نیست. چند در میان آنها شغل از دست داده اند در میان بحران اقتصادی موجب شده توسط ویروس ها و سقوط قیمت نفت, ترک آنها را حتی بیشتر آسیب پذیر است. دولت هند برای مثال تایید کرده است که بیش از 3,300 از شهروندان این کشور به دام افتاده در خارج از کشور باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و حداقل 25 نفر به تنهایی و جدا از خانواده خود را.

روشن, سفر, محدودیت های لازم برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 184,000 زندگی از جمله 46,000 در ایالات متحده آنها نیز بخش مهمی از بحث های سیاسی در ایالات متحده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر. رئیس جمهور اصرار او در اعمال محدودیت بر سفر از چین در ماه فوریه کمک به نجات آمریکا از آنچه که می توانست حتی بدتر سناریو. در این هفته او دامن زد شعله های آتش با امضای یک دستور به طور موقت تعطیل قانونی — حتی اگر آن را نمی خواهد از حد از یک تغییر از سیاست های فعلی.

اما چه شد همچنین نیاز به فکر کردن و برنامه ریزی شده با رویکرد جهانی به محدودیت سفر به رهبری سازمان ملل متحد و یا G-20. که می تواند مشخص شده اند گسترده پارامترها و مسئولیت برای همه کشورها به مشاهده — در مورد اینکه آیا و هنگامی که به بازگرداندن شهروندان و در چگونه برای مراقبت از مردم از کشورهای دیگر در حالی که آنها صبر کنید برای بازگشت به صفحه اصلی.

به جای آن فقط به عنوان کشورهای در حال تقلا برای بیشتر توپ زدن یک دیگر به امن ماسک, ما همچنین شاهد یک اتفاقی و اشتباه در پاسخ به گرفتاری های آن رشته در خاک های خارجی.

ایالات متحده و آلمان و استرالیا و چند کشور دیگر را اجاره ده ها تن از هواپیماهای به پرواز خود شهروندان را از نقاط مختلف جهان است. دیگران مانند آفریقای جنوبی گفته اند که آنها در حال تلاش به دنبال کت و شلوار است اما در حال تلاش برای متقاعد کردن کشورهایی مانند تایلند که تا کنون حاضر به اجازه دهید هر پروازهای بین المللی را از خود فرودگاه. در ماه فوریه در ایالات متحده پرواز کرد بازگشت شهروندان خود را از این ویروس آلوده الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بود که لنگر انداخت در سواحل ژاپن است.

برخی از کشورها مانند امارات متحده عربی — که در آن مهاجران را تشکیل می دهند 80 درصد از جمعیت و 90 درصد از نیروی کار شده و با فشار کشورهای دیگر را به شهروندان خود و حتی تهدید آنها را با عواقب دیپلماتیک. در انتهای دیگر این طیف هند و پاکستان از جمله کشورهایی است که در حال بسته شدن درهای خود را بر اتباع خود در خارج از کشور نگران اجازه می دهد در هر بالقوه حامل ویروس.

نتیجه خالص این چیز درهم و برهم است که کسانی که در پایین نردبان شده اند از چپ به دفع کردن برای خود را در وسط یک جهانی بهداشت ترساندن در زمان مبارزه با نژاد پرستی. در کویت یک بازیگر محبوب در اوایل این ماه به نام برای مهاجران که تست مثبت بود “پرتاب به صحرا.” قطر شده است تا هزاران نفر از کارگران مهاجر در یک محله که در آن مهر و موم شده بعد از پیدا کردن صدها نفر از COVID-19-موارد مثبت وجود دارد. سنگاپور شاهد افزایش موارد در میان کارگران مهاجر زندگی می کنند که در بسته بندی خوابگاه. این کارگران نه می خواستم در کشورهای آنها در کار — حداقل در حال حاضر — اما آنها نمی تواند بازگشت به خانه یا.

برای گردشگران و مسافران دیگر این سوء مدیریت جهانی نیز تضعیف اساسی مفهوم است که با یک گذرنامه معتبر و یک بلیط شما می توانید به خانه بازگشت اگر شما مایل به. نزدیک به جهانی قوانین سفر خارجی شکسته اند. آن را در هر کشور را به خود.

هیجان زده در مورد آینده خود را بین المللی پرواز ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>