اثر پروانه ای: حدس بزن چه کسی ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن? پوپولیستی خود دوستان

چرا شما باید مراقبت از

آن را بزرگ اگر دشمنان خود را از ترس شما. رئیس جمهور آمریکا نیست که خوش شانس.

آن مسلما بحث برانگیز ترین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری. مهاجران مکزیکی, او گفت:, شدند, جنایتکاران, فروشندگان مواد مخدر “تجاوزگران”… و “برخی از مردم خوب است.” مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به نظر می رسد از جان گذشته است برای متقاعد کردن تهمت او را یکی از “مردم خوب” رئیس جمهور آمریکا ذکر شده تقریبا به عنوان یک چاره اندیشی موقت است.

AMLO به عنوان رهبر مکزیکی شناخته شده است در بازدید از این کاخ سفید روز چهار شنبه در اولین سفر خارجی پس در اواخر 2018 — با وجود انتقاد در مکزیک و ایالات متحده است. رسما این دیدار به معنای جشن جولای 1, راه اندازی, ایالات متحده آمریکا-مکزیک-کانادا توافق (USMCA) جدید منطقه آزاد تجاری پیمان جایگزین پیمان نفتا اما چه چیزی توضیح می دهد AMLO تمایل به چشم پوشی نگران است که او عیب پوشی مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات گذشته و به طور موثر حمایت خود را از انتخاب مجدد کمپین زمانی که نخست وزیر کانادا جاستین ترودو مودبانه رد دعوت به همان رویداد ؟

آن را آسان به
متهم AMLO — یک بمب افکن های پوپولیستی خود با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات
در مورد مکزیک زمانی که رئیس جمهور از آنها ساخته شده است — از نفاق. و که
نمی تواند اشتباه است. اما در پشت این ضعف را وادار به رهبر مکزیکی به
بی سر و صدا بازی همراه با تهمت وجود دروغ های عجیب و غریب ژئوپولیتیک الگوی است که
گسترش بسیار فراتر از AMLO.

چند کشور فرار کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن سولفات — بیش از تجارت دفاع, بودجه coronavirus ویزا ممنوعیت و بیشتر — بیش از چهار سال گذشته. اما اروپا در میانه دموکراسی و استبدادی کشورهای مانند چین به نظر نمی رسد به گرفتن مورد آزار واقع شدند.

آن را به شخص منتخب populists آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان توصیف دوستان که در یک بار به نظر می رسد هر دو از ترس رئیس جمهور ایالات متحده ترین و به نظر می رسد متقاعد شده است که آنها با موفقیت می تواند واسطه کار بد به نفس خود را. که خوب است برای آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن علنا تمسخر نارندرا نخست وزیر هند سال گذشته ادعا دومی اغلب افتخار در مورد یک کتابخانه دهلی نو تا به حال ساخته شده در افغانستان و متهم هند انجام نمی بیشتر برای کشور جنگ زده. او بنا به گزارش مسخره مودی لهجه در خصوصی. هنوز, هند, رهبر است که به تصویر کشیده شده خود را به عنوان زن قهرمان هند منافع نه تنها بی سر و صدا گرفته شده و تحقیر شده است اما رفته خارج از راه خود را به لطفا مغلوب ساختن پیشی جستن. زمانی که ایالات متحده را تهدید سازمان ملل با تحریم اگر آنها همچنان به تجارت با ایران پس از آمریکا راه می رفت از ایران و اروپا و به دنبال جایگزین کانال های بانکی برای عایق کردن شرکت های خود را از تهدید. چین همچنان به خرید نفت ایران. اما دهلی نو متوقف شد خرید نفت خام از تهران. به جای هند به افزایش واردات نفت آمریکا ده برابر بیش از دو سال گذشته. و مودی برگزار مگا تظاهرات با مغلوب ساختن پیشی جستن در هوستون در سپتامبر گذشته و در احمدآباد هند در ماه فوریه در آشکاری تلاش برای بر انگیختن هند رای دهندگان آمریکایی برای حمایت از رئیس جمهور است.

رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده است که تعرفه ها در برزیل آلومینیوم و فولاد است. در ماه مه در ایالات متحده ممنوع سفر از برزیل به خانه دوم بالاترین شمارش از coronavirus موارد در جهان پس از آمریکا است. اما رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro بازدید رهبر ایالات متحده برای یک شام دوستانه در فلوریدا رفت و آمد مکرر در ماه مارس و در ماه ژوئن تهدید به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن در برداشت از این که.

و AMLO تسلیم کرده است به بازو-چرخاندن از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال سربازان به مکزیک مرز جنوبی برای جلوگیری از مهاجرت و موافقت به خانه دهها هزار نفر از آمریکا پناهندگی پناهجویان. او حتی سعی کردم قانع کننده ترودو به عضویت در این نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن این هفته است.

برای همه آنها از پهلوانان آن نیست کاملا تعجب آور برای رهبران پوپولیستی مانند مودی Bolsonaro و AMLO — هر یک از آنها دارای تن به تن خود را به عنوان یک خارجی گرفتن در سنگر ایجاد منافع به اذیت کردن, اسپرم به مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها در صورت رشد ادعاهای خود در مورد نقض حقوق بشر و از اخلال شیوه های دموکراتیک.

در سال گذشته مودی دولت یک شبه به پایان رسید ویژه استقلال کشمیر می برد برای چندین دهه و سپس با عجله از طریق یک بحث برانگیز قانون تابعیت که تبعیض علیه مهاجران مسلمان. Bolsonaro است که به طور سیستماتیک تضعیف حمایت از آمازون است و به طور معمول ساخته شده و زن ستیز نظرات و اظهارات نژادپرستانه است. “[بومی] سرخپوستان … به طور فزاینده ای تبدیل شدن به انسان ها درست مثل ما,” او گفت: در اوایل این سال است. و AMLO به پرهیاهو کاشته وفاداران در کلید نهادهایی که قبلا عمل به طور مستقل — مانند دیوان عالی کشور و ملی کمیسیون حقوق بشر.

اینها همه اعمالی که در دوران دیگری را جذب قوی سرزنش از آمریکا — حتی اگر برای خود در خدمت منافع آمریکا. مودی Bolsonaro, AMLO و به همین ترتیب انتخاب می شوند اما به طور فزاینده رهبران مستبد باید همه به این نتیجه رسیدند که با دادن نسبت ناروا به دیگر خواسته های آنها می تواند به جلوگیری از این چالش است. و در واقع ایالات متحده شده است خاموش در انتقاد خود را از مودی Bolsonaro و AMLO.

که بر خلاف کمونیست چین که رهبری می داند که در نهایت استراتژیک خود را برای مسابقه با امریکا برای جهان آینده را نمی توان تغییر با امتیازات از هر دو طرف است.

برای برخی از اثرات تهمت رویکرد — مانند تابع مکزیک برای جلوگیری از مهاجرت در آن مرز جنوبی و یا هند به خرید نفت آمریکا — کمک کرده اند که ایالات متحده بیش از حد. اما برای اکثر این رهبران ماساژ مغلوب ساختن پیشی جستن از منافع شخصی و این که آیا آن مودی تظاهرات یا AMLO عکس op با رئیس جمهور.

“بازدید رئیس جمهوری مکزیک در این لحظه … نشان میدهد یک عمل مداخله است که البته به طور غیر مستقیم به پایان خواهد رسید بهره مبارزات انتخاباتی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” مقاله نویس ریکاردو رافائل نوشت: در مکزیک Proceso مجله هفته گذشته است.

Megalomaniac
رهبران زحمت فقط در مورد حکومت خود را نمی خواهد ذهن. امریکا باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de