اثر پروانه ای: G-7? ما نیاز به C-6

چرا شما باید مراقبت از

جهان نیاز به یک گروه شش از موفق ترین کشورها در مبارزه با کروناویروس برای نشان دادن راه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حق است: G-7 شکسته است. در اوایل این ماه به او پیشنهاد گسترش این گروه در حال حاضر متشکل از ایالات متحده, کانادا, آمریکا, انگلستان, آلمان, فرانسه, ایتالیا و ژاپن — شامل هند و استرالیا و کره جنوبی و روسیه است. “من احساس نمی کنم که به عنوان یک G-7 آن را به درستی نشان دهنده اتفاقاتی است که در جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که تعویق انداختن سالانه گروه برای شرکت در نشست سران ماه سپتامبر. “این است که بسیار از رده خارج شود.”

در حالی که دیگر اعضای گروه ممکن است مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن توضیحات این درست است که G-7 یک تقسیم خانه قادر به ایجاد اجماع و یا ارائه رهبری جهانی در هر چیزی از coronavirus به تغییر آب و هوا. اما در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و حق با او پيش او اشتباه در مورد رفع.

همه گیر نشان داده است که تمام ثروت جهان نمی تواند زندگی را نجات دهد. چهار نفر از پنج کشور با بالاترین مرگ و عوارض از COVID-19 G-7 کاربران: ایالات متحده, انگلستان, فرانسه و ایتالیا. آمریکا و اصلی آن جهانی رقیب چین هر دو دست و پنجه نرم کردن با یک تازه افزایش موارد پس از آنها برداشته مستند محدودیت. به جای گسترش G-7 جهان نیاز به آنچه من تلفن C-6 یک گروه شش از موفق ترین کشورها در برابر COVID-19 به عنوان مثال setters در بهداشت عمومی و مدیریت. نیوزیلند, غنا, پاراگوئه, موریس, کره جنوبی و دانمارک این لایحه مناسب.

غنی و فقیر این کشورها در مجموع پیشنهاد بی همتا ثروت از درس را برای دیگران, کمک به اطمینان حاصل شود ما تمبر از این همه گیر و بهتر آماده برای یک بعدی.

اقتصادهای پیشرفته با انبوه جمعیت می توانند یاد بگیرند از کره جنوبی از آزمایش سریع و استفاده از فن آوری برای ردیابی کسانی که در خطر ابتلا به عفونت. این رویکرد کمک کرده است که این کشور در محدود کردن آن موارد به بیش از 12000 رغم نزدیکی به چین منشاء coronavirus.

توسعه یافته اما بیشتر کم جمعیت سازمان ملل می تواند به نفع از نمونه هایی از نیوزلند و دانمارک که هر دو اعمال سخت و اوایل مستندات و بسته مرزهای خود را. نیوزیلند تا به حال تنها 22 کشته و 1,502 موارد در حالی که ایرلند جزیره دیگر با یک شبیه مردم تا به حال بیش از 1700 کشته و 25,000 موارد است. دانمارک نرخ مرگ و میر و نیم است که از کشور همسایه سوئد که انتخاب به مراتب آرام تر رویکرد است.

موریس یک فقیر کشور جزیره ای و به عنوان یک مقصد توریستی — تعداد گردشگر که وارد کشور هر سال بزرگتر از آن جمعیت بسیار آسیب پذیر به انتقال COVID-19. این فرودگاه آغاز شده و قراضه در ماه ژانویه که همراه با آن قوی رفاه اجتماعی سیاست های بهداشت و درمان رایگان است و دولت توزیع مواد غذایی و معرفی دستمزد کمک برنامه های منجر به تنها 337 موارد و 10 مرگ و میر.

غنا را استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل تجهیزات پزشکی به مناطق دور افتاده همراه با آن در اوایل تهاجمی تست — تنها آفریقای جنوبی آزمایش بیشتر در این قاره — برگزاری درس برای سایر ملت ها در جهان در حال توسعه به ویژه در آفریقا است. این کشور COVID-19 مرگ و میر است 0.5 درصد — در مقایسه با آمریکا 5 درصد است.

در اوایل ماه مارس قبل از این ویروس در حال گسترش در سراسر جنوب امریکا پاراگوئه اعمال محدودیت های مسافرتی و مستند. پس از آن شهروندان از بازگشت از خارج از کشور شده اند و نیاز به ماندن در انزوا اردوگاه تا زمانی که تست منفی سه بار. نتیجه ؟ پاراگوئه مدل بقیه از آمریکای جنوبی است که صحبت کردن در مورد مرگ و میر 12 و کمتر از 1,300 موارد است. همسایه برزیل جهان دومین caseload (بیش از 900,000 افراد آلوده) و بیش از 41,000 مرگ و میر.

چالش ها باقی بماند ، روز دوشنبه دو نفر که فرود در نیوزیلند از انگلستان آزمایش مثبت است. تنها یک هفته پیش از آن نیوزیلند اعلام کرده بود خود را coronavirus-رایگان. و یکی از اندازه متناسب نیست تمام. اما این که دقیقا چرا یک گروه از این کشورها — C-6 — می تواند در مجموع نشان می دهد بهترین نمونه از اداره بهداشت عمومی بحران است که کشورهای مختلف می تواند از یادگیری است.

آن است که در لحظات بحران جهانی است که ائتلاف های جدید — یا ایدئولوژیک یا مسئله-بر — ظهور. G-7 آغاز شده به عنوان یک گروه چهار — ایالات متحده آمریکا انگلستان فرانسه و آلمان غربی — بعد از بحران نفت 1973. زیر پنج سال و ژاپن و ایتالیا و کانادا قرار گرفتند و G-7 شد جمعی از غرب و رهبران در طول جنگ سرد ،

امروز اصطکاک — به خصوص با مغلوب ساختن پیشی جستن — علامت G-7. 2018 اجلاس همیشه یاد می شود توسط شرکت معروف عکس, آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و دیگر رهبران ازدحام در اطراف نشسته مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای توضیح چیزی به او. G-7 تقسیم شده است در ایران تغییر آب و هوا, تجارت و تعرفه ها. زمانی که این گروه برگزار شده در ماه مارس به بحث coronavirus دیگر اعضای شات پایین مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا شامل یک مرجع به “ووهان ویروس” در اطلاعیه مشترک خود را.

تلاش برای گسترش یک نهاد پایه است که در حال حاضر در حال فرو ریختن می سازد هیچ حس. انحلال آن را ندارد. در C-6 جهان را بعید گروه در ابتدا به سرب در این لحظه. آن هرگز اقتصادی و یا نظامی بلند از G-7. اما ممکن است انجام یک کار بهتر از کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de