اثر پروانه ای: چین Doublespeak خواهد شد و نتیجه معکوس در امریکا

چرا شما باید مراقبت از

غلبه بر شهرت برای ریاکاری خیلی سخت تر از ارسال در توییتر.

آن بود که هیچ صحنه نمایش ضد آمریکایی است. در واقع چینی افسر پلیس در تلاش بودند برای متفرق کردن جمعیت از تماشاچیان تشویق به عنوان پرچم آمریکا پایین کشیده شد از کنسولگری های ایالات متحده در چنگدو در روز دوشنبه. چین تصمیم به تعطیل ایالات متحده در ماموریت بود در اقدامی تلافی جویانه برای امریکا به منظور خاموش کردن چینی کنسولگری در هوستون جمعه گذشته بیش از اتهامات سرقت مالکیت معنوی.

در عین حال حتی در بحبوحه افزایش تنش ها بین کشورها پاسخ های عمومی در چنگدو بود انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آخرین رویکرد به چین — تصویر خود را به عنوان یک دوست به مردم چین و دشمن تنها به کشور حزب کمونیست. مشکل دروغ نمی گوید در طراحی است که مهم تمایز است. آن نهفته است در این فقدان صداقت در آن رویکرد و چگونه است که doublespeak بخشی از یک الگوی است که جهان را ترک کرده است کارآيى سیاست خارجی اظهارات توسط واشنگتن است.

پنجشنبه گذشته فقط چهار روز قبل از چنگدو حادثه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo تحویل عمده سیاست سخنرانی در کتابخانه ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و موزه, که در آن او گفت: دموکراسی باید به “وادار کردن چین به تغییر” قرار داده و امریکا را کمک به عادی شهروندان چینی به عنوان محور این استراتژی. “ما همچنین باید تعامل و توانمندسازی مردم چین — پویا آزادیخواه افرادی که کاملا متمایز از حزب کمونیست چین” او گفت:.

که برای تلفن های موبایل بزرگ است, اما چگونه می توانم شما نفوذ جوان چینی مردم در مورد تنوع و باز بودن دموکراسی آمریکایی که در واقع شما برنامه ای برای توقف یک غول تکه از آنها را از دیدن که جایگزین برای CCP قانون در عمل ؟ در اواخر ماه مه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا ممنوعیت ویزای دانشجویی برای همه, چینی, کارشناسی ارشد متقاضیان دریافت کرده اند که حمایت از دانشگاه ها به عنوان بخشی از پکن “نظامی-مدنی fusion.”

به عبارت دیگر کسانی که به دنبال مطالعات انجام شده در
دانشگاه ها که با همکاری چینی نظامی در هر پژوهش
نیاز به زحمت به رویای آمریکایی برنامه های کارشناسی ارشد. بالا ترین چینی
علم و فن آوری دانشگاه شرکت در پژوهش است که می تواند در برخی از راه بود
استفاده نظامی این کشور استقرار بنابراین در این اثر بدان معنی است که یک
اکثر درخشان دانش آموزان از این کشور محروم هستند. به نظر موازی
آن را مانند یک نظامی آمریکایی رقیب ممنوعیت تمام آیوی لیگ دانش آموزان از آنجا که برخی از
تحقیقات از این مدارس به طور معمول تغذیه به پنتاگون کار می کنند.

که واگرایی بین “تعامل و توانمند سازی چینی
مردم” و ممنوعیت ورود بسیاری از آن کشور را درخشان نیست
جدا مورد فکری نادرستی در آمریکا در ارتباط با سازمان ملل
این نمایش ها به عنوان دشمنان است.

در نظر بگیرید در ایران. به که کشور تکان تحت تظاهرات مردمی در اواخر سال گذشته و نیروهای امنیتی به طرز وحشیانه ای ترک خورده پایین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به ارائه پشتیبانی به کسانی که در بالا بردن صدای خود را. “امریکا شما را می شنود و امریکا شما را پشتیبانی امریکا می ایستد با شما” Pompeo گفت. “ما این کار را به خاطر آزادی, به خاطر کرامت انسانی به خاطر احترام بگذارند.” او با استفاده از زبان مشابه در سال 2018 به رسم تمایز بین رژیم ایران و کشور و مردم است. در عین حال چگونه است که میدان با این واقعیت است که ایرانیان در میان کسانی که هدف در یک پتو هفت کشور ورود ممنوعیت مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی از اولین اقدامات پس از مصرف بیش از به عنوان رئیس جمهور در سال 2017? شما نمی توانید ادعا می کنند به حمایت از مردم و درمان آنها را با سوء ظن در همان زمان.

برای مطمئن شوید که چین به طور خاص است و گناه از مهم صنعتی و نظامی جاسوسی است. و آن را با استفاده از آن کنسولگری های ایالات متحده به طور مستقیم فعالیت های آن از جمله از طریق برخی از دانش آموزان است. بنابراین بهبود موشکافی حس می کند. اما این روند جراحی است که نیاز موچین به تکان شدید و سخت را نگران کننده سلول های یک تانک را منفجر بدن از هم جدا.

این دقیقا به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود ممکن است 20 گزارش آینده روابط با چین به تشریح رویکرد دقیق تری. “ایالات متحده و ارزش های مشارکت دانش آموزان چینی و محققان” آن را می گوید. “ما در حال بهبود فرآیندهای به روی صفحه نمایش از این اقلیت کوچک از متقاضیان که در تلاش برای ورود به ایالات متحده تحت ادعای نادرست و یا با بدگویی قصد.”

با استفاده از یک چاقوی کوچک جراحی به علف هرز, دانش آموز متقاضیانی که قصد جاسوسی یک بار در ایالات متحده شده اند به خصوص آسان این سال است. Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر ناراحت استخدام برنامه از دانشگاه های آمریکا در چین و ایالات متحده مدارس انتظار یک قطره در دانشجویان بین المللی در سال 2020 است.

به جای غربالگری یک “اقلیت” از کاهش تعداد دانش آموزان مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی را تحت تاثیر قرار اکثریت قریب به اتفاق چین هوشمندانه کارشناسی ارشد علوم و تکنولوژی متقاضیان است. به عنوان سیاست رسمی سند به طور ضمنی اذعان عدم وجود خود را به “مشارکت” در نهایت صدمه امریکا است.

در سخنرانی خود در Nixon کتابخانه Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن
دولت تا به حال تصمیم به رفتن با چین, کلمات, اما توسط چین ، “تنها راه برای واقعا تغییر
کمونیست چین است که به قانون و نه بر اساس آنچه که رهبران چینی می گویند اما چگونه
رفتار آنها,” او گفت:.

که خوب فرض
اما این کاهش در هر دو راه. بقیه
جهان — از جمله چین و ایران و آمریکا متحدان خود — در حال حاضر به طور فزاینده درمان
آمریکا همان راه: از آنجا که بیش از حد اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کلمات
و اقدامات مطابقت ندارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>