اثر پروانه ای: می بی بی سینک برنی?

برنی ساندرز زیادی در بشقاب خود این روز است. این سناتور ورمونت به حال یک روز وحشتناک در سه شنبه. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تقویت شده توسط حمایت از سابق ریاست جمهوری مدعی است که در حال حاضر coalesced در اطراف او است به دست آورد وضعیت جبهه دموکراتیک-دونده.

اما یکی دیگر از طوفان است سرعت جمع آوری و آن را به سمت مترقی طلسم از 6000 مایل دور. روز دوشنبه در اسرائیل برگزار می شود سوم آن انتخابات ملی در یک سال است. نخست وزیر بنیامین نتانیاهو و حزب لیکود برنده 36 کرسی در حالی که مخالفان آبی و سفید حزب برنده 33 و نتانیاهو گسترده تر جناح راست ائتلاف امن 58 کرسی سه کوتاه از اکثریت. این بدان معناست که نتانیاهو به اسرائیل طولانی ترین خدمت رهبر شناخته شده است می تواند ثابت کند — حداقل — عمده محرک انتخاباتی شانس ساندرز برجسته ترین نامزد یهودی در سال 2020 مسابقه.

گذشته که علامت نیمه راه است هرگز آسان در اسرائیل نادر دموکراسی که در آن هیچ حزب واحد تا کنون موفق به کسب اکثریت. مذاکرات با پتانسیل متحدان جدید می تواند به سقوط هل دادن کشور به سوی یک چهارم انتخابات در جانشینی سریع. متناوبا, آبی و سفید — که رهبران در حال حاضر squabbling — می تواند فرو ریختن اجازه می دهد حزب لیکود به سرقت برخی از قانون گذاران خود را. نیز وجود دارد که فشار بر آبی و سفید برای تشکیل یک “دولت وحدت ملی” با حزب لیکود برای جلوگیری از انتخابات.

اما همه
آن نتایج را یکی از عوامل مشترک: نتانیاهو هیچ جا نمی رود. و من
صحبت کردن نیست فقط در مورد اسرائیل است.

ما در حال حاضر کردم طعم چقدر نتانیاهو قصد دارد به تزریق خود را به 2020 ریاست جمهوری. برای اینکه عادلانه ساندرز آن آغاز شده و در تماس تلفنی با نخست وزیر اسرائیل یک “ارتجاعی نژادپرستانه” در طول یک بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی در هفته گذشته. سپس در روز یکشنبه نتانیاهو خطاب نفوذ آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) از طریق ماهواره ساعت قبل از کشور خود رای دادند. او را — بدون نام بردن از ساندرز — تماس با نظرات “افترا آمیز” و “ظالمانه”. بعد او رفت و یک گام بیشتر است. “بهترین راه برای پاسخ به این خشم است که برای انجام آنچه شما انجام داده اند — با گردهمایی در واشنگتن امروز در نیروی کامل به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان … شما ارسال یک پیام بزرگ برای همه کسانی که به دنبال تضعیف ما داد که آنها با شکست مواجه خواهد شد.”

ساندرز بود سریع به پاسخ. “من یهودی هستم و افتخار از میراث یهودی … من نه ضد اسرائیل” او اصرار داشت به ایسنا در حالی که خواستار بیشتر حتی دست از رویکرد آمریکا بین اسرائیل و فلسطینی ها. اما تقریبا واکنش دفاعی از 78 ساله نشان داد touchiness در اتهام یهودی ستیزی است که منتقدان باید وارد در برابر برخی از ساندرز’ برجسته حامیان از جمله Congresswomen رشیدا Tlaib و Ilhan عمر.

Presidential Candidate Bernie Sanders Holds Menorah Lighting In Des Moines

تا مطمئن شوید که نتانیاهو دارای سابقه poking بینی خود را به سیاست آمریکا است. در سال 2012 یک میت رامنی در مبارزات انتخاباتی آگهی های ویژه اسرائیل و نخست وزیر. هر چند اسرائیل آن را رد کرده بود و اجازه داده می شود به کمپین رامنی به استفاده از نتانیاهو تصاویر دموکرات ها متقاعد شدند بی بی بود به طور موثر حمایت کاندیدای جمهوری خواه که ناموفق به چالش کشیده جمهور باراک اوباما برای انتخاب مجدد. سپس در سال 2015 نتانیاهو خطاب به یک جمهوری خواه به رهبری کنگره حمله به ایران که اوباما در کاخ سفید شد مذاکره با ایران است.

اما شخصی سهام بالاتر از همیشه برای نتانیاهو این بار. او چهره یک دادگاه در دادگاه اتهامات فساد. در حالی که او شکست خورده است برای تضمین مصونیت پارلمانی در برابر پیگرد قانونی توانایی های خود را برای به تاخیر انداختن دادگاه بستگی دارد به او ماندن در قدرت است.

نتانیاهو جنگیدند مارس 2 انتخابات با یک پیام روشن است: او را پیاده سازی بحث خاورمیانه طرح گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله الحاق دره اردن و شهرک سازی در سرزمین های فلسطینی که U. N. انداز به عنوان غیر قانونی است. به نظر می رسد به کار کرده اند. حزب خود را به انجام بهتر در این انتخابات نسبت به قبلی دو تکرار در آوریل و سپتامبر 2019.

آخرین فرد نتانیاهو می خواهد در کاخ سفید است ساندرز — جالب اینجاست که تنها نامزد در این مسابقه که در واقع زندگی در اسرائیل — که شده است یک منتقد سرسخت نخست وزیر سیاست.

خواهد شد نتانیاهو قادر به معنی دندانه ساندرز’ کمپین ؟ این سخت است برای گفتن. نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها شیب به سمت اسرائیل بر فلسطینی ها. اما یک 2019 گالوپ نظرسنجی دریافته است که حمایت در پایین ترین سطح خود در یک دهه و کاهش به خصوص به شدت در میان لیبرال دموکرات — ساندرز’ هسته ای حوزه.

و بایدن به طور فزاینده ای انتخاب معتدل ترین دموکرات نیز سهام اوباما میراث اتمی با نتانیاهو حتی اگر نفرت و بیزاری نیست به که بین ساندرز و بی بی. “اسرائیل من فکر می کنم برای جلوگیری از تهدیدات از الحاق و حل و فصل فعالیت” معاون سابق رئیس جمهور گفت: AIPAC بیش از آخر هفته هشدار داد که این کشور اقدامات صدمه زدن به حمایت از آن در میان جوانان آمریکایی.

نتانیاهو نیست در مورد به گوش دادن. سیاسی او نمی تواند به استطاعت. به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود او سعی خواهیم کرد به فشار حزب دموکرات ایجاد به طوری که آنها به او گوش دهید. برای ساندرز این بدان معناست که با ابتلا به بایدن نیست و تنها خود را به چالش بکشد. او باید به تماشای بیش از شانه خود را برای بی بی, بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im