Busy Philipps: دختر من احساس ‘بی عدالتی’ بیش ‘مشغول امشب’ لغو

Busy Philipps‘ بحث نشان می دهد ممکن است لغو شده است اما او کاملا از طرفداران در صفحه اصلی — و او نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم. در یک مصاحبه اختصاصی با Us Weekly, بازیگر زن, 40, باز کرد تا در مورد نامه ای که دختر او مرغک نوشت: به E! پس از لغو مشغول امشب.

“او بهترین است! پدر یا مادر بودن سخت است این که آیا شما یک بازیگر یا مجری برنامه تلویزیونی و یا یک پزشک یا کسی که در خانه باقی می ماند. این همه دشوار است. غالبا به خصوص با دختر من مسن تر او را خود فرد و گاهی اوقات من تعجب می کنم اگر او می داند که چرا من کار خیلی یا چه چیزهایی مهم هستند و به من و به همین دلیل من انجام آنچه که من انجام می دهم” این داوسون کریک آلوم گفت: ما در چهار شنبه, ژانویه 29 در حالی که ترویج Olay Super Bowl ad. “سپس من در بر داشت که نامه ای که او نوشته بود. منظورم این است که من همیشه از او بپرسید اجازه من قبل از ارسال هر چیزی. او فقط آن را به خاطر او ناراحت شد و او احساس بی عدالتی برای من بود و آن را خیلی شیرین و واقعا خنده دار است. آن را واقعا به من ترک خورده!”

“شما بدترین شبکه تلویزیون. تا کنون. چرا! خوب 1. شما رو از شر بچه نشان می دهد 2. شما دیوانه [sic] بسیاری از مردم از دست دادن وجود دارد [sic] شغل. 3. می خورد,” مرغک نوشت. “خوب به هر حال مادر من کار بسیار سخت تر از شما بنابراین شما لازم نیست diserve [sic] ، او را جای دیگری پیدا کنید.”

Busy Philipps Goes Off About Busy Tonight Cancellation and Shares Daughter’s Letter Telling Network to Shove It
حسن نیت ارائه میدهد Busy Philipps/Instagram

در پشت او افزود: “او را پرتاب آن را تا الاغ خود را.”

“من واقعا هیجان زده برای آنچه که من انجام می دهند و من امیدوار هستم که من قادر خواهید بود برای بحث در مورد آن بسیار زود است, اما شما می دانید من فکر می کنم این تجربه واقعا به من فرصت داد به نگاه نسبت به آنچه در آینده در نظر رسانه ها و سعی کنید به جا به چیزی که دیگر وجود ندارد در صورتی که حس می کند,” او گفت ما.

Busy Phillips Explains Letter Her Daughter Wrote After Busy Tonight Cancellation
Busy Philipps حضور زنان زرق و برق از جوایز سال در نیویورک در تاریخ 11 نوامبر سال 2019. Andrew H. واکر/شاتر

او ادامه داد: “من فکر می کنم آنچه که ما در حال ایجاد رضایت بخش خواهد بود; آن را به مرتب کردن بر اساس یک فرمت از آنچه که ما انجام می دهند و من فکر می کنم وجود دارد ارزش واقعی به آن. من عاشق بودن قادر به انجام کاری موضعی و روزانه است. من عاشق بودن قادر به اند که ارتباط با مخاطبان من و من می خواهم به ادامه قادر به انجام این کار است.”

امشب مشغول به عرضه در E! در اکتبر 2018 و پخش برای یک فصل.

گزارش توسط Alexandra Hurtado

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>