“مايکل ارزان تر از اخراج”: ویروس رها ترور در یک مشکل یخ بازداشتگاه

تنش شد و ساختمان در داخل زندان آلاباما. یک گروه جدید از بازداشت شدگان بوده است کاهش یافته است در Etowah County بازداشتگاه در مرکز شهر گدسدن و یکی از مردان به نظر می رسد بیمار است. کلمه پخش شد که او و دیگران در معرض شده بود به کوروناویروس. بازداشت شدگان خواستار آن است که تازه واردان در قرنطینه می شود. یک جوان اصلاحات افسر مقاومت گفتن مردان است که اگر آنها اطاعت نکنید سفارش خود را به قفل کردن او را احضار “نیروهای نظامی است.” برای مردان در واحد مفهوم افسر کلمات روشن بود.

کریم گولدینگ جانباز واحد تصمیم گرفت که اقدامات ناامید شد در. 35 سال تضعیف بین میله دوم-داستان نرده. او با بستن یک سر طناب از bedsheets به نرده. او پیچیده دیگر در یک طناب دار به دور گردن خود. سی و نه سال Tefsa میلر به زودی او پیوست و همین. در طرف مقابل از خود, واحد, یک مرد جریان صحنه بر روی تلفن همراه خود را گرفتن یک لحظه که در غیر این صورت رفته نهان با جهان خارج است. “این در مورد برای تبدیل شدن به یک خودکشی” او گفت:. “آنها هر دو مورد به چسبیدن به آن.”

مردان نمی جهش از نرده. نیروهای هرگز آمد. گولدینگ طرح به نظر می رسید به کار حداقل برای یک لحظه وادار به گفت و گو میان زندانیان و مقامات زندان که منجر به حل مسالمت آمیز از یک گرم می شود مرحله نهایی مسابقات. با اینحال حوادث دراماتیک است که باز شدن در شب مارس 20 تأکید تیره و تار واقعیت: به عنوان coronavirus مدتها کشور افزایش جزر و مد از ترور و حس عمیقی از رها coursing از طریق آن بازداشت مهاجر سیستم.

“اگر ما می میرند ، این است که نگرش مردم در اینجا.”

قفل شده است و بسته کردن مکان های سراسر کشور که در آن اجتماعی فاصله غیر ممکن است و شکست به ارائه مراقبت های پزشکی کافی هستند دیرینه دهها هزار نفر از مردم در حال حاضر انتظار بدترین. گولدینگ در مصاحبه با رهگیری گفت که چه اتفاقی افتاده است در Etowah ماه گذشته اوج سال سرخوردگی در بخشی از ایالات متحده مهاجرت و گمرک بازداشت شدگان در دور آلاباما تسهیلات ناکامی گرفته اند که در زندگی یا مرگ فوریت با کروناویروس پاره از طریق ایالات متحده و به طور فزاینده در سراسر جنوب. با وجود ماه گذشته چشمگیر, اعتراض یخ همچنان به فرستادن بازداشت شدگان به زندان آلاباما از جمله افرادی که آمده اند از طریق امکانات با تایید عفونت کروناویروس. مقامات در Etowah تثبیت دو واحد را به یکی از تقریبا دو برابر تعداد مردان های فضا یک شبه.

“ما در گذشته مردم برای دریافت محافظت شده” گولدینگ گفت: رهگیری. “اگر ما می میرند ، این است که نگرش مردم در اینجا. این نگرش از دادستان کل. این نگرش از رئیس جمهور.” یخ اقدامات در هفته های اخیر نشان داده اند یک خوفناک محاسبه که ارزش carceral سود بیش از زندگی انسان گولدینگ استدلال کرد. پس از همه, او گفت:, “مايکل ارزان تر از تبعید.”

تصویری از خودکشی تهدید ویروسی رفت و به زودی پس از آن جریان بود. Etowah County Sheriff جاناتان هورتون به سرعت آن را به عنوان یک جعل است. مردی که در جریان این رویداد به سرعت قرار داده شده در اداری مستند و با توجه به منابع در داخل بازداشتگاه تهدید با اتهامات جنایی برای استفاده از کالای قاچاق تلفن همراه. در یک ایمیل به رهگیری, Bryan D. Cox یخ جنوبی منطقه امور عمومی مدیر گفت: “مختصر و جزئی در اعتراض به” بود “بر اساس اطلاعات نادرست است.” Cox افزود: “هیچ کس در یخ بازداشت در Etowah County تسهیلات مشکوک به Covid-19. شایعات به خلاف نادرست است و دلیلی گسترش ترس طریق اطلاعات غلط.”

زندان, زندان و بازداشتگاه به طور گسترده ای شناخته شده به طور عمده بردار از بیماری های عفونی. همانطور که از هفته گذشته طبخ زندان شهرستان در ایلینوی “بزرگترین کشور شناخته شده است منبع عفونت کروناویروس” با توجه به نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل. در Rikers Island, عفونت رای در میان تشکلات مردم گزارش شده است که هفت بار که از شهر نیویورک است که در حال حاضر در خانه به بیشترین تعداد از coronavirus موارد در این سیاره است.

video-screenshots

تصاویری از یک ویدئو زندگی می کنند جریان را به Facebook با یک زندانی در Etowah بازداشتگاه اعتراض توسط Karim گولدینگ و Tefsa میلر.

تصاویر: رهگیری

تا کنون یخ گزارش شده 80 تایید موارد Covid-19 در میان کارکنان و یا بازداشت شدگان در دو دوجین امکانات و یک بیمارستان محلی در سراسر 14 متحده است. بر خلاف سازمان های اجرای قانون در نظام عدالت کیفری یخ اتحاد فراگیر اختیار به آزادی مردم در آن بازداشت مدنی نقض قوانین مهاجرتی در هر زمان. در ماه گذشته بیش از 3000 پزشکان امضا نامه ای سرگشاده خواستار آژانس به انجام درست آن. کارشناسان پزشکی در وزارت امنیت داخلی این سازمان که نظارت یخ صادر مشابه تماس توصیف پتانسیل خطر در بازداشتگاه به عنوان یک “tinderbox.” در مارس سابق بالا DHS, حقوق مدنی, رسمی گفت: رهگیری که او انتظار دارد که یخ در حال حاضر وضعیت منجر به بازداشت شدگان و میر.

به عنوان مطالبات به صورت گسترده منتشر شده از تشکلات مردم باید نصب چند حقوقی سازمان را هدف گرفته در یخ امکانات در جنوب که در آن آژانس است و به خصوص بد سابقه و وقتی که می آید به مراقبت های پزشکی.

هفته گذشته یک قاضی فدرال نظارت بر یک مورد آورده شده توسط مرکز قانون فقر جنوب و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از لوئیزیانا دستور یخ به افشای تعدادی از بازداشت شدگان آن است که صدور و انکار به انتشار در چند ایالت های جنوبی از جمله آلاباما پس از براده در این مورد نشان داد که یخ را نیواورلئان زمینه بود انکار زندانیان آزادی مشروط در نرخ تا 100 درصد است. یخ میل برای انکار آزادی مشروط به زندانیان به ویژه در عصر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به خوبی مستند شده است. به عنوان رهگیری گزارش در اوایل سال جاری این سازمان متهم شده است برای رفتن تا آنجا که به دستکاری الگوریتمی نرم افزار به اطمینان حاصل شود که همه در آن در بازداشت باقی می ماند قفل شده است.

یک ایمیل به کنگره کارکنان به دست آمده توسط BuzzFeed در هفته گذشته نشان داد که یخ بود بررسی موارد برخی از 600 مهاجرت بازداشت شدگان که در آن در نظر گرفته به ویژه آسیب پذیر به کروناویروس — یک خرده نسبت به هزاران نفر از افراد منتشر شده از زندان و زندان در نظام عدالت کیفری در سراسر کشور است. آژانس تا کنون ارائه شده هیچ نشانه ای است که آن را برنامه های گسترده ای در مقیاس انتشار بیش از 35 ، 000 نفر در حال حاضر در بازداشت است.

در مورد Etowah, یخ موقعیت است که هیچ داستان وجود دارد. “خط پایین: یخ زیر مناسب CDC پروتکل شامل استفاده از PPE غربالگری و تست و cohorting از افراد” Cox نوشت: در یک ایمیل به رهگیری. “اگر شما را انتخاب کنید به نوشتن یک مقاله در اینجا تنها نسخه ای که می توان واقعی این است که تسهیلات جمعیت پایین است وجود دارد هیچ مورد و آن را به طور کامل مطابق با CDC پروتکل.”

“ما هیچ تایید موارد به دلیل وجود دارد هیچ کس در حال آزمایش است.”

یخ سرمقاله تنظیمات کنار, مصاحبه با چند تن از بازداشت شدگان و ضبط صدا از داخل Etowah نشان می دهد پیچیده تر از واقعیت است. مردان برگزار می شود با یخ توصیف یک مرکز است که اساسا آمادگی و ظاهرا تمایلی برای محافظت از کسانی که در آن بازداشت هستند. در میان بازداشت شدگان وجود دارد غالب معنا که مقامات زندان در حال انجام, حداقل, تیک تاک کردن جعبه های لازم به گفتن آنها در زمان مناسب اقدامات باید شیوع رخ می دهد.

به یک فرد منابع داخل Etowah هر گفت: همان چیزی که در مورد افراد مسئول برای زنده نگه داشتن آنها: آنها اهمیتی نمی دهند.

در اواخر ماه مارس روز پس از تهدید به خودکشی ده ها تن از Etowah بازداشت شدگان درخواست می شود به نمایش در آمد توسط یک پرستار برای Covid-19. “این دو هفته گذشته من احساس من تا به حال آن را و من در گذشته آن را” گولدینگ گفت. “ما خواسته به آزمایش می شود که دانستن آنها ندارد, آزمون, حتی اگر آنها شده ایم به ما گفتن آنها انجام شد.” این یک پایه غربالگری گولدینگ تاکید کرد و نه یک آزمون برای کوروناویروس. گولدینگ گفت: یک پرستار به او گفت که او “علامت” و او را با Advil و حساسیت به دارو. چند تن دیگر از بازداشت شدگان گفته شد همان او اضافه کرد: — none قرار داده شد در قرنطینه.

رهگیری خواسته یخ و کلانتر هورتون در مورد این ادعا که چند تن از بازداشت شدگان گفته شده بود آنها علامتی. “اگر شما یک زندانی به شما گفتن این مرکز دارای موارد مشکوک آنها در حال گسترش نادرست و شایعه به شما” Cox نوشت: در یک ایمیل. در حالی که یخ است نه گزارش یک مورد تایید شده از Covid-19 در Etowah, بازداشت شدگان نگرانی که در واقع ممکن است چیزی برای انجام با اقدامات این سازمان است که در نظر گرفتن یا نه با توجه به فعالانه حفاظت از مردم در آن بازداشت هستند.

“ما هیچ تایید موارد به دلیل وجود دارد هیچ کس در حال آزمایش در اینجا” گولدینگ گفت.

پیام در یک بطری

برای Tefsa میلر که پیوست گولدینگ در نرده تصمیم به تهدید به خودکشی نداشت جعل. “که آخرین ناامیدی حرکت در بخشی از ما — تنها چیزی که ما می دانستند که بدون خشونت است که می تواند آنها را متوقف کند از تلاش برای فقط ما قفل کردن با این افراد” او گفت:. به عنوان یک پدر یک دختر 8 ساله دختر میلر گفت: اولویت است خانه را به دختر خود را زنده. “اینها چیزهایی است که مرا به مبارزه, مبارزه با,” او گفت: رهگیری.

tefsa-daughter

Tefsa میلر با دختر خود را در سال 2014.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از Tefsa میلر

میلر برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده داستان خود را از آنچه اتفاق افتاده در داخل Etowah با خطرناک نیوز, یک سازمان است که آهنگ, زندان, شورش در سراسر کشور است. خطر ناک کرونیکل ارائه فایل صوتی تماس به رهگیری و میلر تشریح تجربه خود را در مصاحبه های بعدی با رهگیری. عدم مراقبت نسبت به بازداشت شدگان در Etowah مشهود بود در راه که زندان پاسخ داد: در روزهای بعد از ماه گذشته اعتراض او استدلال کرد. “آنها باید فرستاده ام کسی می آیند و صحبت کردن با ما” میلر گفت. “هیچ کس نمی آمد.” اگر تسهیلات است نه در نظر گرفتن روال مرحله از چک کردن در یک زندانی که تهدید به زندگی خود او پرسید: چرا باید هر کسی بر این باورند که آنها در حال بدست گرفتن مراحل مورد نیاز شامل coronavirus?

“ما تا به دور از هر چیز دیگری آن را مانند هیچ کس متوجه” میلر گفت. “هیچ کس حتی نمی داند که ما اینجا هستیم و ما فقط امیدواریم که ما می توانید آن را از این محل زنده است.” او تشبیه تجربه به رشته در یک جزیره خالی از امید به نجات.

“شما می دانید که هنگامی که شما با قرار دادن پیام در بطری و شما فقط آن را پرتاب؟” “که تصویری است که این پیام در بطری.”

جسیکا Vosburgh اجرایی و حقوقی مدیر در بیرمنگام مبتنی بر Adelante, آلاباما, کارگر مرکز گفت که در حالی که او را دیدم تهدید به خودکشی در Etowah به عنوان یک “تشدید تاکتیک و فریاد کمک” آن را به عنوان یک شوک است. “بازداشت مردم در Etowah اند سازماندهی شده در داخل و تلاش برای بالا بردن زنگ در مورد یک آرایه وسیعی از نگرانی های است که تاثیر اولیه خود ایمنی و رفاه را برای مدت زمان طولانی” Vosburgh گفت: رهگیری.

Etowah County منحصر به فرد نقش در یخ های معماری از بازداشت و اخراج. برای بیش از دو دهه این سازمان ارائه شده محلی کلانتر با یک جریان ثابت از پول برای مسکن صدها مهاجر بازداشت شدگان در یک زمان. “قرارداد بین Etowah County و یخ یکی از پایین ترین دیم نرخ هر یک از این بین دولتی موافقت نامه خدمات در سراسر کشور” Vosburgh توضیح داد. سرمایه گذاری در نرخ پایین یخ تبدیل شده Etowah به یک مقصد برای افرادی که در سیستم طولانی مدت — از جمله افرادی که ریشه دیرینه در این کشور و همچنان به مبارزه خود موارد و افراد بدون تابعیت که کشورهای آنقدر متصلب با درگیری های داخلی است که آنها را قبول نمی کند اخراج. در Vosburgh کلمات “این یخ انبار برای طولانی مدت بازداشت شدگان است.”

“هیچ کس حتی نمی داند که ما اینجا هستیم و ما فقط امیدواریم که ما می توانید آن را از این محل زنده است.”

Tucked دور در شمال آلاباما تسهیلات در مرکز شهر گدسدن دیگر مزایای یخ و زندانبانان آن را با این نسخهها کار میکند. “مردم دورتر از مراکز شهری که تمایل به بیشتر خدمات اجتماعی و طرفدار بونو حقوقی حمایت” Vosburgh توضیح داد و از آنجا که افرادی که تا پایان در Etowah به طور کلی نه از آلاباما آنها نیز جدا از اعضای خانواده آنها به عنوان مبارزه با موارد خود را. نه تنها که “ما در یک منطقه قضایی و یک مدار برای تجدید نظر است که فقط مقدار کمتر مطلوب به حقوق بازداشت مردم و غیر شهروندان,” Vosburgh افزود: “تا آن جایی که ارزان تر برای نگه داشتن افراد بازداشت شده در آن را آسان تر به نگه داشتن آنها را بازداشت وجود دارد و آن است که به خوبی شناخته شده اند که از جمله شرایط اسفبار است که مردم فقط به من بدهید.”

Vosburgh به تازگی دقیق این شرایط و ارتباط خود را به کروناویروس در قسم خورده دادگاه اعلام شده است. او در توضیح عدم “تمیز کردن وسایل اولیه برای حفظ بهداشت شخصی خود را نگه دارید زندگی می کنند و جمعی از فضاهای پاک”; عدم وجود یک سایت دکتر; multiweek زمان انتظار برای دیدن یک پرستار و موارد متعدد در طول سال از زندان مقامات نادیده گرفتن و یا عدم پاسخ به نگرانی های بهداشتی مطرح شده توسط بازداشت شدگان در زمان با عواقب مرگبار.

“Etowah طولانی و بی پایان رکورد از مراقبت های پزشکی” Vosburgh گفت. “مردم اند و به عنوان یک نتیجه از شرایط جزئی رفتن درمان نشده است.” به مسائل بدتر او افزود: زندان شهرستان مسئولان باید در زمان رویارویی با مسائل شفافیت و اخلاق. در سال 2018 برای مثال در بیرمنگام اخبار نشان داد که تاد Entrekin سپس کلانتر Etowah County, تا به حال به جیب بیش از 1.5 میلیون دلار در بودجه دولت در نظر گرفته شده برای تغذیه زندانیان در بازداشت خود را. Entrekin و همسر خود را با استفاده از یک بخش از بودجه به خرید یک خانه. کلانتر که همراه با Alabama جمهوری خواهان به شدت مبارزه برای حفظ فدرال دلار در آینده و حتی پس از آن مشخص شد این تسهیلات شد, ناکامی در دیدار با تقریبا همه از یخ را بازداشت استانداردهای ذکر شده افسردگی-عصر قانون در دفاع از سمت خود فشار. او از دست داده و پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد در سال 2018 ساخت راه برای هورتون فعلی کلانتر.

“وجود دارد یک سابقه طولانی در فساد که در شهرستان” Vosburgh توضیح داد. “پس از آن نوع سخت را در ارزش اسمی هر چیزی که کلانتر یا دیگر مسئولان زندان می گویند.”

“مایکل” یک Etowah بازداشت شدگان پرسید که نام واقعی او منتشر نمی شود ترس از اقدامات تلافی جویانه در مورد مهاجرت بود که در میان بازداشت شدگان که ملاقات با یک پرستار به تازگی. در 29 ساله مایکل داسی و برونشیت مزمن که شرایط را ملتهب ترس خود از پیمانکاری Covid-19. برای او تنفس مبارزه روزانه است. “به ویروس من قطعا قطعا مشکل” او گفت:.

مایکل گفت: رهگیری که غربالگری شامل یک چک دما و داشتن اعضای حیاتی و موثر بدن گرفته شده است. “من خواهد بود وجود دارد بیشتر به آن” او گفت:. راه رفتن او احساس به عنوان اینکه او شده است می خواهم با توجه به اجرا در اطراف. “من احساس می کنم مانند آنها که فقط به می گویند” همه حق ما چیزی. خانواده نمی تواند بگوید میشم وکلای ما نمی انجام هیچ چیز نیست.'” مانند گولدینگ مایکل گفت که او باور نمی کند به اندازه کافی وجود دارد آزمایش اتفاق می افتد در داخل Etowah به اطمینان می گویند که Covid-19 ساخته شده است راه خود را به مرکز. نه تنها که او اضافه کرد: بازداشت شدگان با تجربه خصومت برای درخواست نمایش فیلم در همه.

به طور معمول, Michael توضیح داد: هیات های پزشکی تماس زندانیان برای ملاقات. این زمان در اطراف هر کس که می خواست به اولین نمایش تا به حال نشسته و گفتگو با زندان کاپیتان. “من احساس می کنم مثل من در حال بازجویی” مایکل به یاد می آورد. وی تصریح کرد: حق خود را به نمایش, او گفت:, گفتن, کاپیتان “من مسائل پزشکی, بنابراین من بسیار می ترسم.” سوال در سمت چپ او را متزلزل.

“چگونه او دیوانه هنگامی که آن را یک زندگی یا مرگ ، مایکل پرسید. “مردم در حال مرگ توسط هزاران نفر در خیابان.”

“چگونه شما می خواهید من برای تمیز کردن, اما شما لازم نیست که هیچ منابع?”

این Etowah واحد که در آن ماه گذشته در اعتراض رخ داده است آن شناخته شده است, وحدت, منابع در داخل گفت: رهگیری. بسیاری از بازداشت شدگان به زندگی در ایالات متحده برای بیشتر از زندگی خود را و آنها خودشان را در درک حقوق خود است. مردان در واحد آن را بر خود را به تمیز کردن منطقه مشترک و انجام تعمیرات. مایکل یکی از واحد کارگران — “یک داوطلب کارگر” تاکید کرد. “آنها نمی پرداخت ما برای هیچ چیز در اینجا.”

به عنوان یک کارگر مایکل بیشتر تعاملات بیشتر با افسران گارد واحد. در روزهای اخیر او گفت: آن دسته از افسران به اشتراک گذاشته اند خود را ترس از ابتلا به این ویروس و نگرانی های خود را که ارشد مقامات زندان هستند انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها. هفته گذشته آنها شروع به پوشیدن ماسک. بازداشت شد و به تازگی با توجه ماسک نیز هست و بنا به گزارش ها گفته است که اگر آنها نمی, آنها را می پوشند آنها می تواند قرار داده شده در 23 ساعت مستند. هنوز هم مایکل گفت: نیمی از افسران “را به عنوان به زودی به عنوان آنها را در اینجا دریافت آنها آن را خاموش.” نگه داشتن واحد تمیز بود چالش قبل از coronavirus مایکل اضافه شده است. صابون تحویل برای مثال قرار است در آمده یک بار در هفته اما اغلب آن را بیشتر شبیه به هر دو تا سه هفته. یک گارد توزیع و تحویل است که با توجه به مایکل است که معمولا به اندازه کافی برای حدود 30 تن از بازداشت شدگان. “وجود دارد یک صد چیزی در این واحد و به آنها اجازه ندهید که آنها را در همان زمان” مایکل توضیح داد. “به عنوان به زودی به عنوان آن می آید آن را رفته است.”

“هر روز ما نبود ما این نبود که یا ما در انتظار کامیون آمده است” مایکل گفت. “ما باید به استدلال می کنند با آنها را هر روز. چگونه شما می خواهید من برای تمیز کردن, اما شما لازم نیست که هیچ منابع?”

وجود دارد دو تلویزیون در این واحد که در آن مایکل و دیگران زندگی می کنند و آنها دائما گوش به اخبار است. “مهم ترین چیز در حال حاضر آنچه که در جهان است,” او گفت:. “این ترسناک زیرا آنها می گویند که این زمین دفن اساسا تنها بودن زندانی.” مانند چند تن دیگر بازداشت شدگان در واحد مایکل از نیویورک و خانواده اش ساکن در برخی از جوامع بیشتر ضربه coronavirus.

“من به تازگی از دست داده فقط عمه و پسر عموی از ویروس” او گفت:. سه بستگان بیمار هستند با Covid-19 او اضافه شده است. “ما فقط دعا شده است.” بدون مشاوران یا کشیش حمل عاطفی وزن حاضر در داخل Etowah فوق العاده دشوار است. “شما بپرسید برای حمایت روانی,” او گفت: “آنها نمی کرده اند.

بسیاری از مردان قفل شده در واحد خود را هرگز تجربه حبس قبل از او توضیح داد. آنها پناهجویان و یا آنها اعتقادی نداشته ویزای خود. اغلب آنها به زبان انگلیسی صحبت کنید و در تلاش برای پرداخت هزینه های مورد نیاز به تلفن خانه. “به نظر می رسد مثل هیچ کس مراقبت به” مایکل گفت. “هیچ کس از آنها می پرسد اگر آنها همه حق است.”

“ما برخی از کارگران که به زبانهای مختلف صحبت می کنند بنابراین ما سعی می کنیم برای کمک به,” او توضیح داد. هنوز هم “ما فقط می توانید انجام دهید بسیار سپاسگزارم.”

سیاه چاله

برای گولدینگ, Etowah تابع ساده است برای دیدن. “این محل که در آن آنها به شما ارسال زمانی که آنها می خواهم به شما دمار از روزگارمان درآورد تا” او گفت:. “این است که سیاه چاله است. کل سیستم در حال کار به نگه داشتن این امکانات باز به دلیل این است که پول خود را.”

“این است که سیاست در آن بهترین” گولدینگ اضافه شده است. کسانی که سیاست و پول آنها را نمایندگی کند نه توقف برای coronavirus. بر خلاف او گفت: “این کسب و کار به طور معمول در داخل.

گولدینگ به آمریکا از جامائیکا زمانی که او 9 سال. او در کوئینز نیویورک. زمانی که او 21 ساله بود دستگیر شد برای فروش کوکائین پایه و دو اسلحه به اجرای قانون مخفی تیم. او محکوم به 20 سال بود که به کاهش 10 سال پس از دو موفق تجدید نظر. گولدینگ خدمت خود را در زندان فدرال و گفت: تبدیل زندگی خود را در اطراف. او تحصیل خود و تعهد به بی خشونت سازماندهی پشت میله های زندان. “نقش من این است که مطمئن شوید که هیچ کس صدمه دیده می شود در هر زمان وجود دارد یک وضعیت,” او گفت:. گولدینگ شده در یخ بازداشت پس از سال 2016 مبارزه و جذاب در مورد او. مشکل او معتقد است که توانبخشی است نه یک عامل یخ در نظر هنگام ارزیابی این که آیا به انتشار یک فرد از زندان. “نمی گویم که همه سزاوار اخراج شود و یا همه سزاوار ماندن,” او گفت:. “اما اگر شما بازخرید خود را, شما باید با توجه به این فرصت است.”

IMG_1081

کریم گولدینگ, عکس قبل از حبس خود را 13 سال پیش.

عکس: حسن کریم گولدینگ

وجود ندارد و این نوع ملاحظات مردم با گذشته محکومیت های کیفری در یخ بازداشت تبدیل شده به احتمال زیاد حداقل جمعیت داده می شود امداد در طول یک بحران مانند زمان بیماری همه گیر.

“یخ پرداخت قرارداد خود را این است که چگونه این زندان زنده بماند” گولدینگ گفت. “در غیر این صورت بدون این قرارداد این زندان نخواهد بود و در حال اجرا. بنابراین سیاستمداران در اطراف در اینجا نگه دارید این زندان باز است. آنها به واشنگتن آنها برای مبارزه با این زندان آنها انجام آنچه آنها باید انجام دهید برای این زندان است.”

Lycoln Danglar یک زن 31 ساله مقیم دائم قانونی که زندگی در ایالات متحده برای بیش از نیمی از عمر خود را تکرار گولدینگ نگرانی. دادستان کل William P. Barr به تازگی دستور داد که اداره زندانها به گسترش این گروه از زندانیان فدرال واجد شرایط اولیه برای انتشار در نور از coronavirus. هیچ چیز قابل مقایسه است که اتفاق می افتد به صورت یخ بازداشت شدگان Danglar استدلال کرد.

“هیچ فشار اعمال شده به مدنی بازداشت شدگان افرادی که در حال حاضر وقت خود را در خدمت افرادی که در حال حاضر به پرداخت بدهی خود را به جامعه,” او گفت:. “دختر من متولد و شهروند. پدر و مادر من در حال شهروندان است. برادران من در حال شهروندان نجف در حال شهروندان — لعنت نزدیک همه خانواده من هستند و شهروندان است. و آنها را برجسته شهروندان در پرداخت مالیات خود را در زمان و من پرداخت مالیات من پس از من آمد به این کشور است. اما در عین حال من به عنوان یک برابر است. من ساخته شده یک اشتباه. من زندانی یک زمان. محکوم به یک زمان.” که یک اشتباه نباید او هزینه زندگی خود Danglar گفت.

“من برای مبارزه زندگی من در هر دو طرف” او گفت:. “من برای مبارزه زندگی من در برخورد با این coronavirus موضوع و من برای مبارزه زندگی من در تلاش برای بازگشت به خانه به خانواده است.”

“پیام خود را به ما شد اجتماعی فاصله است و اساسا تنها برای مردم در جهان هستند.”

در پی ماه گذشته رویارویی یخ بازداشت شدگان در Etowah را شاهد بوده است و به یک سری از تغییرات گیج کننده خود را در روز به روز زندگی می کند. در اوایل این ماه یک دکتر مورد خطاب نیم دوجین مردان در واحد آنها گفتن که چون واحد خود نشده بود در ظرفیت آنها در این فضا آنها نیاز به ایمن ماندن. “پیام خود را به ما شد اجتماعی فاصله است و اساسا تنها برای مردم در جهان و این است که امن ترین مکان برای ما در حال حاضر” گولدینگ به یاد می آورد. مردان در این واحد می دانستند که در صورت عدم دسترسی به صابون و دستکش و ماسک و سایر وسایل و لوازم مورد مشاوره دکتر کافی خواهد بود. “ما پس از این در روز و روز را” گولدینگ توضیح داد. “ما می دانیم چه CDC می گوید.”

در مارس 23, طرفداران با تعطیل Etowah کمپین با ارسال نامه ای به هورتون و خواستار آن است که دفتر او “بلافاصله توسعه و اجرا و عموم انتشار مبتنی بر شواهد و فعال برنامه ای برای پیشگیری و مدیریت Covid-19.” هورتون هم پیشنهاد کرد که این فضا با توجه به یخ بازداشت شدگان ارائه یک اقدام امنیتی است. “ما خدا را شکر و عبادت برای حفظ Covid-19 ما از زندان” کلانتر نوشت. “همانطور که شما می توانید تصور کنید, این زندان دارای مجاورت نزدیک به همه که قرار دارد در داخل و اجتماعی فاصله یک وظیفه لذا [sic] آن است که در نهایت ما وظیفه برای دیدن به آن است که ما به طور کامل روی صفحه نمایش تمام مصرف و همچنین اصلاح افسران.”

زندان به حال “هیچ مثبت نمایش” برای زندانیان, زندانیان, و یا کارکنان. “ما باید یک منطقه قرنطینه را کنار بگذارند باید به این صورت بوجود می آیند” هورتون نوشت. “ما یخ تعداد بسیار کم است و کمتر از 130 اشغال دو واحد با مقدار زیادی از فضا.”

چهار روز پس از هورتون نوشت, ایمیل, زندان منتقل جهت حرکت کل یک واحد اضافی از یخ بازداشت شدگان به گولدینگ واحد. آنها فقط دو برابر جمعیت اساسا انباشته ما در کنار هم” گولدینگ گفت. “در حال حاضر به جای 56 مردم آن را 114 نفر در اینجا.” در حالی که مردان در این واحد استفاده می شود به مهار آزاد به راه رفتن در اطراف برای بسیاری از آنها در حال حاضر منتشر شده در مبهوت گروه برای دوره محدود از زمان است. “همه استفاده از آن زمان به خارج” گولدینگ گفت. “بنابراین در حال حاضر شما باید 60 بچه ها در یک منطقه مشترک و نیاز به استفاده از همین حمام و سرویس بهداشتی نیاز به استفاده از همان دوش.”

“وجود دارد هیچ تمیز کردن پروتکل,” او گفت:. “ما با استفاده از همان جداول همان دوش همان حمام همان چیز است.” آنها همچنین تنفس هوا است. “شما نمی توانید قرنطینه مردم در یک زندان با یک سیستم تهویه مرکزی,” گولدینگ گفت. “اگر آنها اسپری مک در واحد 5 ما می توانیم احساس گرز آینده را از طریق تهویه.”

رهگیری بارها و بارها خواسته یخ و بخش کلانتر چرا یخ بازداشت شدگان در Etowah تثبیت شد. هیچ پاسخ ارائه شد. “است که به سادگی چیزی است که ما در مورد بحث با توجه به عملیاتی دلایل امنیتی” کاکس, یخ روابط عمومی گفت: “در ایمیل.

در علاوه بر این به تحکیم آن بازداشت شدگان در Etowah, یخ همچنان به زدن مردم از طریق مختلف آن زندان و بازداشتگاه در سراسر کشور است. “اتوبوس شده اند در آینده از لوئیزیانا, Chattanooga, Atlanta. هواپیما در حال پرواز از نیویورک به لوئیزیانا” گولدینگ گفت. “یخ نشده بسته خود را بخشی از کسب و کار را در تمام.” در میان تازه واردان گولدینگ گفت: مردانی که تا به حال یا بازداشت شده و یا تماس با افراد در امکانات در نیوجرسی و لوئیزیانا که در آن یخ تایید کرده است coronavirus عفونت در میان بازداشت شدگان و کارکنان.

در صوتی به دست آمده توسط رهگیری سه مهاجران اخیر در Etowah توصیف آنچه یخ حمل و نقل روند را مانند نگاه در میان همه گیر.

این افراد بخشی از یک گروه از یخ بازداشت شدگان بودند که مهاجرت از شهرستان Howard زندان در ایالت مریلند در اواخر ماه مارس است. سفر خود را آغاز کرد و با اتوبوس سفر به پنسیلوانیا که در آن آنها سوار یک هواپیما با بیش از 100 دیگر زندانیان بسیاری از آنها شد و رفت به فرودگاه در اتوبوس با نیویورک پلاک. این هواپیما بسته به ظرفیت مردان گفت: با بیش از چهار صندلی ها پر نشده. تقریبا نیمی از بازداشت شدگان تا به حال ماسک. قبل از سوار شدن به مردان خود گفت: غربالگری پزشکی شامل داشتن درجه حرارت خود را چک و خواسته اگر آنها تا به حال Covid-19 علائم.

اشتباه در چرا آنها در حال پرواز از مریلند هر یک از مردان به طور مستقل توضیح داده گفته بودن که به علت ویروس یخ امکانات در لوئیزیانا و آلاباما بودند تنها مکان است که آنها را قبول.

یخ را تکذیب کرد که مردان شده اند که با توجه به این اطلاعات است. “هر کس به شما گفت که آلاباما و لوئیزیانا تنها مکان های که در آن یخ در حال حرکت است و بازداشت شدگان به شما اطلاعات نادرست” کاکس گفت: در ایمیل. “ادامه عملیات در سراسر کشور.” او افزود: “افرادی که غیر مسئولانه گسترش اطلاعات غلط انجام زیانی به جوامع آنها ادعا می کنند به نمایندگی کند.”

تماشای ملکه جایی که او تبدیل به “کانون کانون” دشوار بوده است. “این جایی که من خواهید بود.”

داریو گوتیرز 29 ساله از مریلند گفت که زمانی که آنها در سفر زمین بازداشت شدگان می توانید ببینید که جهان خارج شد تا حد زیادی تعطیل. داخل اتوبوس, آن را به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده بود. آنها دست به دستبند کل زمان. “هیچ اجتماعی فاصله در همه” گوتیرز گفت. “برخی افراد سرفه, عطسه ، هیچ دست عفونی. هیچ چیز.” مردان شد, پرواز به یخ را LaSalle مرکز پردازش در ینا لوئیزیانا. “شما بچه ها باید هرگز چپ که در آن شما در” گوتیرز به یاد می آورد یک افسر گفت. ورود آنها باعث یک شورش در میان بازداشت شدگان بودند که در حال حاضر وجود دارد. “وجود دارد مقدار زیادی از ترس در میان آنها گفت:” 27 ساله Mumfred Amimi. این LaSalle زندانیان موفق به فشار تازه واردان از واحد خود را. Amimi به یاد می آورد تماشای یک موج از سوات به سبک افسران کار برای ژئو گروه برای سود شرکت اجرا می شود که تسهیلات ازدحام در تظاهرات.

“من می توانید ببینید شورش تیم آینده با سپر” Amimi گفت. خصوصی تیم امنیت حمل اسلحه پینت بال و عظیم دود ماشین Amimi گفت: همچنین به عنوان “بزرگ 6 پا باطوم مانند 50 نفر از آنها را.”

قادر به باقی می ماند در تاسیسات در ینا مردان بودند نقل مکان کرد و این بار به Etowah. Faruk ابراهیم 45 ساله که دارای فشار خون بالا و کلسترول بالا و دیابت گفت: او نمی سرزنش بازداشت شدگان در یخ بازداشتگاه برای هل دادن به عقب در مقدمه ای از تازه واردان است. آنچه که ابراهیم نمی تواند درک کرد که چرا او شده بود حمل در سراسر کشور و در معرض هزاران نفر از مردم در میان جهانی از همه گیر. “هنگامی که یک رئیس جمهور می دهد منظور از فاصله اجتماعی, من فکر می کنم که منظور باید به دنبال شده است,” او گفت:. “آنها باید قرار داده و زندگی من در خطر دانستن آنچه که آنها در مورد این ویروس. که بخشی است که واقعا ذهن دمیدن به من که هر فردی که گوش به اخبار و یا تماشای اخبار قرار خواهد زندگی کسی در خطر است.”

“من یک انسان یک زندانی یا نه یک زندانی من فکر نمی کنم من سزاوار به درمان می شود که در راه” او گفت:. “من 3 ساله, دختر, یک شهروند ایالات متحده. من 21 ساله و پسر یک شهروند ایالات متحده. و زندگی من قرار داده و در این راه فقط ذهن دمیدن به من.”

یخ را به چوب خط حساب کردن در حال اجرا از تایید Covid-19 عفونت در آن زندان و بازداشتگاه به نظر می رسد روز به روز رشد آن بیش از دو برابر در این دوره از نوشتن این داستان. به عنوان چشم انداز جدی شیوع و مرگ است که آن را همراهی می شود به طور فزاینده به احتمال زیاد برخی از حوزه های قضایی را انتخاب کرده اند به شدت خود را carceral روابط با یخ. به تازگی فلوریدا, شهرستان مونرو تصمیم به پایان قرارداد خود را با آژانس پس از بیش از دو دهه بی سر و صدا جابجایی نزدیک به 50 تن از بازداشت شدگان در مرده را از شب. “که هرگز اتفاق می افتد در این تاسیسات” گولدینگ گفت.

تماشای ملکه جامعه او در تبدیل شدن به “کانون کانون” برای coronavirus شده است به خصوص دشوار گولدینگ توضیح داد. “چیزی خنده دار است که من می خواهم به صرف نظر از آنچه در جریان است در حال حاضر” گولدینگ گفت. “وجود افراد در شهر نیویورک در حال حاضر که نمی توانید داروهای خود را. آنها نمی توانند به فروشگاه بروید. آنها توسط خود زندگی می کنند. که با چک کردن آنها را؟”

“برای من این نیست که فقط از خارج شدن از زندان — من در خانه را می توان در حال حاضر کمک به مردم” گولدینگ گفت. مردان مانند او رفتار شده است به عنوان یک تهدید برای امنیت عمومی گفت: مانند یک طبقه از مردم که چیزی مدیون به جامعه برای ارتکاب جرم و یا فاقد مقالات. در صورتی که در این مورد بحث کرد “اجازه دهید من از گرو در اوردن خودم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>