بوفالو پلیس گفت: معترضان با سر زخم “افتاد و سقوط کرد.” ویدئو نشان می دهد که آنها دروغ گفته.

افسران پلیس در بوفالو, نیویورک, استفاده بیش از حد از زور برای متفرق کردن اعتراض علیه خشونت پلیس در روز پنج شنبه تنه زدن یک 75 ساله می گوید که مطرح شده هیچ تهدیدی برای آنها خیلی سخت است که او به زمین افتاد و پایدار خونین زخم سر.

اگر چه این حادثه محل در خارج بوفالو سالن شهر در روز روشن و در نظر کامل از شاهدان از جمله حداقل پنج روزنامه نگاران بوفالو اداره پلیس در ابتدا در بیانیه ای گفت که در طول یک “مربوط به زد و خورد تظاهرکنندگان یک نفر مجروح شد که او افتاد & کاهش یافت.”

اما این حساب از آنچه اتفاق افتاده بود به سرعت نشان داد به یک دروغ است. فقط بیش از 20 دقیقه بعد از پلیس بیانیه ای ساخته شده در مکان های محلی NPR وابسته WBFO منتشر ناراحت تصویری از این حادثه که به وضوح نشان داد که مرد تنها کاهش یافت و به پیاده رو در نیاگارا مربع و ضربه سر خود را به دلیل دو افسر او سعی کرد به صحبت کردن با او را هل تقریبا.

اگر چه مرد مسن ضربه سر خود را سخت در پیاده رو و بلافاصله شروع به خونریزی از گوش یک افسر که تا به حال تحت فشار قرار دادند او متوقف شد از کمک او توسط افسر دیگر که تحت فشار قرار دادند و او را به سمت یک جوان معترض بود که نشسته در سالن شهر مراحل برگزاری یک “Black Lives Matter” نشانه. هیچ یک از افسران دیگر ساخته شده است هر گونه تلاش فوری به کمک مرد زخمی. یک افسر آیا, اما, سفارش خبرنگار بود که فیلمبرداری این حادثه مایک دزموند از WBFO برای پاک کردن این منطقه است.

این مرد زخمی در بیمارستان بستری شد جدی اما وضعیت با ثبات به گفته مقامات محلی است. او شناسایی شد به واشنگتن پست به عنوان جانباز فعال مارتین Gugino توسط گروه مردم ایران برای پایدار مسکن بوفالو.

رهگیری شده است و قادر به به طور مستقل تایید میکنم اما در اوایل روز پنج شنبه Gugino بود توییتی یک عکس از یک رویداد در نیاگارا مربع که در آن دولت و مقامات محلی به نام برای پلیس اصلاحات.

تصویری از این حادثه ثبت شده از سراسر خیابان توسط یک عکاس خبری به نام آنتونی نلسون نشان داد چقدر نامتناسب پرقدرت پلیس اقدام به پاک کردن میدان شد. به عنوان 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب افسران پیشرفته در تشکیل نظامی با وجود مواجهه با فقط یک تعداد انگشت شماری از معترضان

حدود 90 دقیقه پس از نزدیک تصویری آنلاین ارسال شده و خواسته های ملی و بین المللی در محکومیت شهردار بوفالو بایرون قهوه ای, اعلام کرد که دو افسر معلق شده بود بدون پرداخت در انتظار بررسی.

قهوه ای, اما به نظر می رسد به تایید پلیس دیدگاه است که نیروی مورد نیاز برای پاک کردن مربع است. مرد مجروح شد قهوه ای نوشت: “پس از یک درگیری فیزیکی بین دو گروه از معترضان شرکت کننده در تظاهرات غیر قانونی فراتر از مقررات منع رفت و آمد.” وجود دارد هیچ مدرکی در این فیلم از صحنه از هر گونه درگیری قبل از پلیس رسید جلو در چند معترضان که باقی مانده در نیاگارا مربع است. زودتر تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید, سیاه گارد امنیتی به قتل رسیده توسط یک پلیس سفید در مینیاپولیس به پایان رسید مسالمت آمیز پس از مشت برجستگی میان ماموران پلیس و معترضان.

Erie County اجرایی علامت Poloncarz صادر قوی تر بیانیه ای از شهردار این شهرستان. “به سادگی قرار دادن ماموران باید مسئول اعمال خود نه تنها اخراج” او در توییتر نوشت.

این حادثه فقط یکی از ده ها نمونه هایی از نیروی بیش از حد در دو هفته گذشته هم زده خشم هر دو به این دلیل که هدف مسن, صلح آمیز, تجمع اعتراضی و دلیل اولیه پلیس بیانیه ای آشکار ساخته است که این حادثه را پوشش داده شده است اما برای حضور یک شاهد با یک دوربین فیلمبرداری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>