جوانه زدن Foodie! کایلی Jenner سهام Stormi وبستر غذاهای مورد علاقه

کمی Stormi وبستر کاملا پرماجرا کام! هر چند او تنها 15 ماه های قدیمی, دختر کایلی Jenner و Travis Scott در حال حاضر خورده و چندین مواد غذایی خود را, مامان, نمی, سعی کنید تا زمانی که او یک نوجوان بود.

برای مثال در یک vlog به اشتراک گذاشته شده توسط Jenner را رفیق هدر ساندرزدر پنج شنبه, مه 26, افتخار مادر نشان داد که او یک کمی دوست دارد بی شمار از محصولات اساسی. برخی از Stormi مورد علاقه عبارتند از سوشی برنج با سس سویا و edamame.

Stormi عشق سوشی است به خصوص قابل توجه با توجه به واقعیت او ستاره, مامان, نمی, سعی کنید غذای ژاپنی تا زمانی که او در مدرسه بود.

به عنوان کایلی پوست بنیانگذار نشان داد در اوایل ماه مارس 2019, کودک نو پا خود را نیز میل شدید برای دانه های انار. در واقع مادر و دختر به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن یک عشق میوه ای درمان است. “من انار bestie” این Keeping Up with the Kardashians استار نوشت: در کنار یک عکس از او و Stormi هر محکم کاسه های کوچک از دانه های انار. “هرگز فکر کرده اید.”

برای دیدن بیشتر از Stormi را از غذاهای مورد علاقه کلیک کنید و از طریق گالری زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>