‘Brooklyn Nine-Nine’ عزیزم! Melissa Fumero می دهد تولد به 2 پسر

دو مشکل! Melissa Fumero به هنگام تولد به او دومین پسر بچه با شوهرش دیوید Fumeroدر روز جمعه, فوریه 14.

این بازیگر اعلام ورود خود را پسر اکسل در Instagram در شنبه 15 فوریه. “💙 خوش آمدید به جهان اکسل شما را ساخته اند ولنتاین جدید من تعطیلات مورد علاقه! 💗❤️❤️,” Fumero زیر نویس عکس از او یک کمی.

این Brooklyn Nine-Nine star, 37, عرضه ضربت کودک خود را در ماه نوامبر captioning او Instagram را نشان دهد: “اوه آره من حله ، به صداقت, من احساس می کردم که نوشتن در مورد آن به دلیل بارداری این است راه سخت تر و… من احساس نمی کنم که زیبا هستند ؟ اما دیروز من واقعا شدید ماساژ عالی کایروپراکتیک تنظیم و من احساس ضخیم تر… بنابراین من احساس می کنم کمی ناز امروز. #herewegoagain #babyboynumerodos.”

Melissa Fumero Gives Birth to 2nd Baby Boy With Husband David Fumero
Melissa Fumero و دیوید Fumero حضور در سرگرمی هفتگی و مجله مردم در صف مقابل در یونیون پارک در روز 13 مه سال 2019 در شهر نیویورک است. استفان Lovekin/شاتر

David, 47, شوخی اظهار نظر در آینه عکاسی از خود در آن زمان: “صبر کنید… چی؟”

زن و شوهر نکاح در سال 2007 و اعلام کرد که بارداری اول خود را هشت سال بعد. “در ما تعجب دوش کودک دیروز” the Mentalist آلوم زیر نویس در شبکه های اجتماعی عکس از دوستان خود با اشاره به جوانه زدن حلقه. “اوه PS من باردار هستم.”

انزو در حال حاضر 3 وارد شده در مارس 2016. ملیسا گفت: پدر و مادر , مجله, پس از تولد که نوزاد بود “تعجب” توضیح “ما در واقع در حصار در مورد پدر و مادر [قبل از ما تصور]. ما فکر کردیم که آن را به جهان ما گفتن, ‘شما قرار است به پدر و مادر می باشد و ما قصد داریم به شما فشار را روی صخره! شما در حال رفتن به خوب و خوشحال در مورد آن است. و ما اگر چه ما صرف سه ماهه اول پردازش آن است.”

قبل از ورود به نیوجرسی بومی شد و در حال حاضر “یک خرس مادر” او گفت: خروجی در زمان. “[من] این نوع از کسی که بسیار محافظ از دوستان” ملیسا گفت. “من کاملا مطمئنم که من قصد دارم که با فرزند من. من نمی خواهم به یک هلیکوپتر پدر و مادر و به اعتقاد من در اجازه دادن به پسر من را اشتباهات خود را, اما اگر شما یک ظرف غذا با بچه من من پس از شما خواهد آمد. … من از ترس به گام به کسی اگر من یک مشکل است.”

از یک زندگی به زندگی آلوم معروف برای بازی امی سانتیاگو در Brooklyn Nine-Nineکنار Terry Crews, Andy Samberg و جو Lu Truglio, در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>