مرد بروکلین دستگیر شد برای نقض مقررات منع رفت و آمد. اف بی آی مورد بازجویی قرار گرفت او در مورد اعتقادات سیاسی.

جوئل Feingold بود در آپارتمان خود در بروکلین زمانی که او شنیده صدای پلیس, ضرب و شتم معترضان در خارج از ساختمان خود را پنج شنبه شب. پس از صرف مقدار این هفته در خیابان پیوستن به موج تظاهرات علیه خشونت پلیس در حال حاضر گسترده ملت Feingold با عجله خارج شد. او به سرعت پرتاب به زمین توسط ارشد افسر پلیس شهر نیویورک در یک پیراهن سفید پرتاب در یک ون پلیس قرار گیرد و تحت بازداشت همراه با چهار نفر دیگر برای داشتن ظاهرا نقض اخیرا اعمال مقررات منع رفت و آمد در شهر نیویورک ساکنان.

Feingold و دیگران گرفته شد به NYPD را 78 حوزه که در آن به آنها گفته شد که در آنها ذکر شده برای نقض این شهر 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. آن وجود دارد Feingold گفت: رهگیری که آنها مورد بازجویی قرار NYPD و اف بی آی در مورد اعتقادات سیاسی و دلایل خود را برای شرکت در سراسر کشور تظاهرات — افراد است که باید تحت قانون اساسی و محلی NYPD قوانین خارج از محدوده از اجرای قانون سوالات زیر به اتهام نقض مقررات منع رفت و آمد.

پس از پردازش شده و به یک سلول Feingold گفت که او و سه مرد او قفل شده بود با نزدیک شدن شد و توسط دو مرد در لباس شخصی. “یکی از آنها است که از NYPD هوش و دیگری یک مامور اف بی آی” او گفت:. Feingold گفت: یک سوم افسر تایید وابستگی این دو نفر به عنوان آنها در حال مرخص شد. اف بی آی عامل خط از سوال به وضوح تمرکز بر دیدگاه های سیاسی خود را.

“ما می خواهیم بدانیم که ربودن جنبش خود را و ساخت آن خشونت” Feingold به یاد می آورد عامل گفت. “این چیزی است که او گفت: کلمه به کلمه.”

FBI دخالت در اعتراض به بازجویی بخشی از ظهور الگوی شهر نیویورک حقوق مدنی وکلای مدافع می گویند که به نظر می رسد به دنبال دادستان کل ویلیام Barr تعیین رهبر جنبش علیه فاشیسم به عنوان شناخته شده antifa به عنوان یک داخلی سازمان تروریستی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را بارها و بارها ادعا شده که خارج از آشوبگران وابسته به جنبش تحریک خشونت و ناآرامی در سراسر کشور است.

Feingold حساب زیر یک داستان منتشر شده توسط Univision در روز پنج شنبه که گزارش شده است که افراد دستگیر شده توسط NYPD در روزهای اخیر شده است, سوال در مورد دیدگاه های خود را بر ضد فاشیسم است. در روز پنج شنبه بعد از ظهر National Lawyers Guild of New York شهرستان خواست هر کسی که تا به حال تماس شده توسط NYPD یا FBI برای رسیدن به دفتر خود. گیدئون الیور سابق رئيس جمهور از نیویورک فصل از این سازمان گفت: NLG در حال اجرا بود گزارش های متعدد از لحاظ سیاسی متمرکز اجرای قانون بازجویی در چند بخش نیویورک. “دیگران وجود دارد” الیور گفت: رهگیری و اضافه کرد که مصاحبه ها نشانه “بسیار جدی و نگران کننده توسعه است.”

“به نوبه خود از تلاش برای نقض یا جنحه در اعتراض به یک تور یا دام برای گردهمایی سیاسی اطلاعاتی در مورد معترضان این است که ذاتا مشکل ساز” الیور گفت. اگر تظاهر پیدا کردن خود را تحت بازداشت الیور در ادامه می گویند آنها باید رضایت به اجرای قانون جستجوهای سکوت و مطالبه حق خود را به صحبت با یک وکیل.

NYPD اشاره سوالات برای این داستان به اف بی آی است. FBI نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر توسط نشریه.

سه مرد او بازداشت شده بود با شرح مصاحبه های خود هنگامی که آنها در بازگشت به سلول خود Feingold گفت. برای اولین بار آمد به همراه خود شوخی که او “پادشاه antifa.” با توجه به Feingold “آنها تا به حال به وضوح او را در مورد خارج از آشوبگران.” دوم arrestee بود پرسید: “چه چیزی شما فکر می کنم شما اعتراض؟” سوم که در حال گفتگو با مقامات مجری قانون بود از میسوری. “آنها از او خواست اگر او تا به حال شده است در فرگوسن” Feingold گفت, سایت تاریخی 2014 تظاهرات علیه خشونت پلیس و قتل مایک براون یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح بود که به ضرب گلوله کشته پایین توسط یک افسر پلیس است.

Feingold که گفت: رهگیری او دستگیر شده بود در تظاهرات قبل از آخرین مصاحبه. او گفت که او ساخته شده است تلاش برای نگه داشتن مکالمه کوتاه و جزئیات-رایگان به عنوان امکان پذیر است. “NYPD افسر اطلاعاتی شبیه عادی NYPD پلیس” Feingold گفت. “اف بی آی مرد بسیار نرم و صاف است.” پس از مختصر بیت از بحث کوچک و کلی سوال که Feingold تفسیر به عنوان تلاش برای “نرم او” عامل سوال مطرح شده در مورد تظاهرات ربوده و برای اهداف خشونت آمیز. “من چیزی بیشتر برای گفتن” Feingold به او گفت.

Feingold و دیگران منتشر شد با احضاریه برای نقض این شهر مقررات منع رفت و آمد.

مارتی Stolar جانباز شهر نیویورک حقوق مدنی وکیل که کار قانونی در اطراف اجرای قانون نظارت از فعالیت های سیاسی منجر به ایجاد مجموعه ای از قوانین منع NYPD از درگیر شدن در ورزش های سیاسی جاسوسی گفت: Feingold را بازجویی یکی از چند او شنیده می شود در روزهای اخیر. “من یک زن و شوهر از دیگر نام هایی که من در حال اجرا پایین” Stolar گفت: رهگیری.

قوانین Stolar و دیگران کمک به ایجاد, شناخته شده به عنوان Handschu توافق رفته اند از طریق بسیاری از تکرار بیش از چند دهه گذشته به خصوص پس از حملات 11 سپتامبر و گسترش اجرای قانون نظارت قدرت است که به دنبال. در سال 2004 پس از دادگاه-اعمال دستورالعمل بودند سیراب در پی حملات Stolar و دیگر وکلای مسئول برای حصول اطمینان از NYPD در انطباق با توافق آموخته گروه با استفاده از به اصطلاح تظاهرات گزارشگیری اشکال به پروب معترضان در مورد دیدگاه های سیاسی خود را. “آنها دروغ گفتن شده بود به قاضی می کردند به ما دروغ آنها تا به حال هیچ توضیحی برای آن,” او گفت:. “آن دلخور قاضی و دستورالعمل شد و سپس بخشی از حکم دادگاه یک بار دیگر.”

“کل این تظاهرات گزارشگیری مزخرف بود به لحاظ نظری از پنجره بیرون را,” او گفت:. “و حقیقت و ببین این رویه دوباره.”

Feingold گفت: رهگیری که این هفته بازجویی نمی خواهد او را متوقف و یا مردان او بازداشت شده بود از حضور در شهر نیویورک در جریان تظاهرات — هر چند تجربه را تاکید دولت از دولت در رابطه با کسانی که در تظاهرات.

“که این FBI رفت و برگشت است که در طول یک زندگی موضوع اعتراض بسیار نگران کننده است.” “این بیشتر فدرال سرکوب سیاه و قهوه ای مردم در این کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جهت گیری نسبت به حکومت استبدادی است که دنیا در حال حاضر در خیابان و اهداف خود را در سیاه و سفید و قهوه ای مردم و مخالفان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>