بروکلین دکر با صراحت مذاکرات در شکل پس از بارداری

نگه داشتن آن واقعی است. بروکلین دکر صحبت کرد و با صراحت در مورد تجربه گرفتن در شکل پس از داشتن دو بچه.

“من واقعا گیر به این هدف به طور مداوم مراقبت از خودم تا آنجا که به ورزش مربوط می شود” مدل 32 گفت: ما هفته به طور انحصاری در آتش مته جمعه کیکآف رویداد در L. A. در تاریخ 7 فوریه. “اما آره شما برای زنده ماندن هر روز و من خوشحالم که آن را انجام می دهند. آن را بزرگ بوده است.”

دکر نیز اعتراف به داشتن “هیچ ایده” اگر او علاقه مند به داشتن بچه ها بیشتر با شوهرش اندی رادیککه او بحباله نکاح در اوردن در سال 2009.

دکر و بازنشسته ستاره تنیس, 37 استقبال پسر هنک 4 در سال 2015 و دختر Stevie, 2 در سال 2017. در مارس 2019 را فقط با این بازیگر گفت: ما آنچه که او پس از زایمان از دست دادن وزن بود و پس از زایمان به فرزند خود.

“من یکی از زنان که از دست رفته مقدار زیادی از وزن پس از داشتن فرزند” او به اشتراک گذاشته شده در آن زمان است. “قبل از من بچه بودم من و بدن من انحنا. و سپس من تا به حال کودکان و پس از تغذیه با شیر مادر با این حال بسیاری از سال و شب های بی خوابی من فقط از دست بدن من و یا آن را تبدیل به چیزی متفاوت است.”

او ادامه داد: “برخی از افراد خود را از دست بدهند ، برخی از افراد بزرگتر. می دهد که یک s–t, راست? شما فقط به حال یک کودک و فرزند خود را سالم و این همه که مهم است.”

Brooklyn-Decker-Candidly-Talks-Getting-in-Shape-After-Pregnancy
بروکلین دکر (L) و Saffron Burrows را partin آتش مته جمعه اعتراض در 7 فوریه سال 2020 است. Ronen Tivony/SOPA تصاویر/شاتر

در فوریه 7, دکر با حضور در اولین تمرین آتش چهار شنبه, رویداد, یک جین فوندا و صلح سبز به میزبانی رالی در L. A. سالن شهر در اعتراض به تغییرات آب و هوایی و اکشن از قانونگذاران در واشنگتن ناو بازیگر نشان داد که او و رادیک هستند “در حال حاضر با داشتن مکالمات” با کودکان خود در مورد جهان را بحران آب و هوا.

“بچه ها من 2 و 4 و ما در حال حاضر در مورد آن صحبت کنید,” او گفت: ما در این رویداد است. “بحث ما در مورد چگونه کمیاب و ارزشمند آب است که ما صحبت در مورد خود ما فنجان برای رستوران و فست فود مکان به طوری که ما با استفاده از تنها-استفاده از پلاستیک. بحث ما در مورد تنظیم خودمان را به این سیاره در مقابل تنظیم سیاره به خودمان. ما کامل نیست هیچ کس کامل نیست اما یک دوست خوب به من گفت که اگر من صبر کنید تا من کامل زیست خیلی دیر خواهد بود.”

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>